Προς το περιεχόμενο

Blu Ray LG BP420(smart TV) 59,25€


stenlibi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την τιμή του καλό είναι, αλλά απο ότι κατάλαβα δεν έχει πολυκάναλο ήχο, μόνο στερεο.

Ούτε καν 2.1

 

 

Υπάρχει πάντως και πιο φθηνή επιλοφή για blu ray, στα 49,90

 

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10100739

 

 

Ισως θα έπρεπε να ανοιξουμε νεο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λές δεν έχει τί εννοείς? σου βγάζει dts & dolby απο την οπτική και dts hd & dolby digital κτλ 7κάναλα απο την hdmi

Εκτος αν εννοείς για αναλογικές εξόδους 7,1 που εκεί θέλει να δώσεις κάτι τις παραπάνω για τέτοιο br

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαπου διάβασα στο κουτί DTS 2.0 + Digital.

Δεν ξέρω τι ήχο βγάζει από την οπτική, δε το έχω δοκιμάσει, αλλά σε αναλογική έξοδο ήχου έχει μόνο για L/R.

(Κλασικά δηλαδή το ασπρο και το κοκκινο, και επιπλέον το κιτρινο για την εικόνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αναλογικό ήχο δεν θα πάρει κάποιος αν θέλει κάτι παραπάνω από στέρεο.

Από HDMI βγάζει μια χαρά 7.1 μέχρι και DTS HD MA, και από δισκάκια και από mkv και λοιπά streaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα σημερα ηρθε και σε μενα στα 59,25€, πανω που το ξεχασα. Το βραδυ θα το δοκιμασω με δισκο 3Δ.

mkv 3D δεν εχω κατι προχειρο να δοκιμασω.

Αν καποιος εχει καποιο προχειρο βιντεακι, mkv 3D και ελληνικους υποτιτλους, ας στελει λινκ να δοκιμασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το philips 3250 είναι πολύ καλή περίπτωση στα 50 ευρώ . Εξαιρετικό και απλό στην χρήση μηχάνημα με mkv, υπότιτλους .. Συνδέοντας τον εξωτερικό σκληρό στην USB..Χτυπήστε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^Καλα δεν λεω οτι δεν υποστηριζει τιποτα αλλα δεν μπορουσαν στην περιγραφη τους να προσθεσουν αναλυτικα τους τυπους αρχειων που υποστηριζει?Απλα εχουν βαλει το τραγικο Αναπαραγωγή Αρχείων Εικόνας : NAI

 

Τεςπα,εσυ που το εχεις δοκιμασει παιζει ολα τα avi,mkv κανονικα και χωρις ζορια?Οι υποτιτλοι φαινονται μια χαρα στην εικονα πανω και ξεχωριζουν ανετα?Με το dts που εχουν τα mkv τα περισσοτερα το αποδικωποιει?Ενδιαφερομαι να το παρω σαν δωρο σε ενα γνωστο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το philips 3250 είναι πολύ καλή περίπτωση στα 50 ευρώ . Εξαιρετικό και απλό στην χρήση μηχάνημα με mkv, υπότιτλους .. Συνδέοντας τον εξωτερικό σκληρό στην USB..Χτυπήστε το

 

Τι σχεση εχει το 3250 με το μηχανημα του θεματος ομως δυσκολευομαι να καταλαβω. Μιλαμε για smart, 3D, streaming DLNA, το philips δεν εχει τπτ απο αυτα αν δεν κανω λαθος.

 

Αν ανοιγε καποιος νεο θεμα για το philips θα ηταν σωστη κινηση ωστε να μεινει και αυτο καθαρο μπας και δει καποιος κατι σχετικο με το θεμα εδω μεσα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φιλε μου το εχω δει και το ποστ εκεινο, δεν ειναι δικο σου το λαθος. Ξεκινησε πολυ πιο χοντρα. ;)

 

Θα ελεγα να ανοιξετε νεο θεμα γιατι και η τιμη δεν ειναι κακη, αλλα και επειδη και αλλοι θα ενδιαφερονται να διαβασουν την αποψη σου για το 3250.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...