Προς το περιεχόμενο

Steam - Official Topic


aliakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, SammarcoBeats είπε

παιδια  θελώ να ρωτησω κατι.  γιατι  οι τιμες στο steam σε  αργεντινο νομισμα ars ειναι τοσο χαμηλες  σε σχεση με τις αλλες  ευρωπαικες χωρες;

πχ σε  ευρω εχω δει  καπια παιχνιδια να κανουνε  50 και  70 ευρω ,και στο ars εχω δει να κοστιζουν  απο  40  ευρω και κατω.

πχ το παιχνιδι days  gone σε  ευρω  κανει στα  50  ευρω ενω  σε  αργεντινο  νομισμα κανει  στα   3500  ars

 

image.png.86d0e4c08df82ca476f55290627305cb.png

 

image.png.e6f60bd02e30d5f75ceddee5ed8be013.png

γιατί είναι άλλοι οι μισθοί εκεί και είναι πιο αδύναμο νόμισμα, όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε.

μπήκα στον 4ο σερί χρόνο που έχω τον λογαριασμό μου Ινδία και ψωνίζω φτηνά, άσε να λένε.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

γιατί είναι άλλοι οι μισθοί εκεί και είναι πιο αδύναμο νόμισμα, όλα τα άλλα είναι να είχαμε να λέγαμε.

μπήκα στον 4ο σερί χρόνο που έχω τον λογαριασμό μου Ινδία και ψωνίζω φτηνά, άσε να λένε.

Κανένας σας δεν κατάλαβε ποιος είναι ο παραπάνω χρήστης; 😛 

Spoiler

Χρυσός καπετάνιος. Rings any bells ? :P 

Spoiler

Παρακαλώ όπως αφαιρεθεί το μήνυμά μου εφόσον είναι τελείως offtopic :) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Steam is making it harder to get cheap games from other regions

Λες και είχαμε καημό να αλλάζουμε χώρες, όχι να μείνουμε σε μια

😝

Επίσης ξεκίνησαν τα steam summer sales 2021 και διαρκούν μέχρι 8/7.

https://steamdb.info/sales/

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

9 παιχνίδια από τη Wishlist μου σε ιστορικό χαμηλό στο Steam και μερικά ακόμη το χάνουν για 5-10 λεπτά, καθόλου άσχημα.

Να είχα και χρήματα... :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μεταφορα Steam Games

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω. Έχω κατι παιχνιδια στο steam μου που δεν παιζω. Τα ειχα αγορασει παλια σε κατι προσφορες. Και προσφατα ενας φιλος εφτιαξε λογαριασμο κ ειδα οτι εχει βαλει στο wishlist του κατι παιχνιδια που εχω. Επειδη εχω δει κατα καιρους να δινουν παιχνιδια steam υπαρχει τροπος να του τα δωσω? Να τα χαρισω. Δεν τα θελω τζαμπα τα χω πλεον.

Διαφωτίστε με.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια. Έκλεψαν το steam λογαριασμό του υιού καθώς έκανε βλακεία και έδωσε τα στοιχεία σε fake site. Πώς μπορεί να τον ανακτήσει; Δεν είχε βάλει κινητό ούτε κάρτα. Μόνο κωδικούς από cdkeys. Πώς μπορεί να αποδειχθεί ότι ήταν κάτοχος του λογαριασμού και να του επιστραφεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dnikolidak είπε

Παιδιά μια βοήθεια. Έκλεψαν το steam λογαριασμό του υιού καθώς έκανε βλακεία και έδωσε τα στοιχεία σε fake site. Πώς μπορεί να τον ανακτήσει; Δεν είχε βάλει κινητό ούτε κάρτα. Μόνο κωδικούς από cdkeys. Πώς μπορεί να αποδειχθεί ότι ήταν κάτοχος του λογαριασμού και να του επιστραφεί;

Μπορει να κανει recover password με το email του αν εχει δηλωσει πραγματικο email στο steam.

Αν του εχουν αλλαξει το email address του λογαριασμου, θα πρεπει να στειλει στο steam support και να τους πει τι εγινε για να τον βοηθησουν (πιθανον μεσω του αρχικου email του λογαριασμου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα το αίτημα στο support εξηγώντας τι έγινε και έστειλα και screenshots apo tis αγορες στο cdkeys me ta game codes.

Το θέμα είναι αν το steam αποδεχεται τις αγορές απ το συγκεκριμένο κλειδάδικο σαν αποδείξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...