Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 5


andypolitis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά 27 του μήνα θα είμαι μπολόνια για κάτι δουλειές και 29 του μήνα θα είμαι πίσω, είδα ότι έχει apple store και σκέφτηκα αν θέλετε μπορώ να φέρω κάνα δυό iphone 5 για τα μέλη του insomnia. Λόγο του ότι έχω πάρει το φτηνό εισιτήριο δεν μπορώ να έχω βαλίτσα... οπότε στο χέρι το πολύ δύο. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που πωλούνται για Verizon είναι ξεκλείδωτα για GSM δίκτυα.

 

Αλλά πιθανώς δεν θα παίζουν σε δίκτυα LTE (όταν βέβαια στηθούν τέτοια στην Ελλάδα) γιατί οι συχνότητες που χρησιμοποιούν για LTE στην Αμερική είναι διαφορετικές από αυτές που θα χρησιμοποιηθούν στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι το iPhone με τις λιγοτερες κυκλοφοριες μιας και οι επιδωτησεις τέλος απο όλες τις εταιρίες..

 

Σφιξαν οι τσέπες..Θα ξεκαθαρίσει και το τοπίο απο όλους τους βλάχους που κυκλοφορούν με iPhone..

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μολις μιλησα με apple store London δεν υπαρχει διαθεσιμο εχει αναμονη 3-4 εβδομαδες το ιδιο ισχυει παγκοσμιως. για ελλαδα αμα παμε ετσι καλο δεκεμβρη βλεπω να εχουμε ικανοποιητικες ποσοτητες .

Εχω ξενερωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να έρθει Ελλάδα, προτεραιότητα θα έχουν αυτοί που θα κάνουν νέες συνδέσεις.

Είναι το κλασσικό Marketing όπως και στα Club. Ο κόσμος ουρά, αργούν να τον βάλουν μέσα, ώστε να θεωρείτε δύσκολο να μπεις και να είναι κάτι που το ζητάνε πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα σύνδεση δεν σου χαριζει iphone 5 φιλε μου...

 

Νεα συνδεση + 500-600€ για να παρεις iphone..

Το τζαμπα iphone με επιδοτηση ή νεα συνδεση πέθανε..

Εκτος και εαν εχεις κανα 200€ πάγιο το μηνα σε εταιρικο και παει λεγοντας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα νέα σύνδεση με δωρεάν iPhone. Είπα σύνδεση γενικότερα. Ότι προτεραιότητα όπως πάντα στα μεγάλα καταστήματα θα έχουν όσοι το αγοράσουν με κάποιο συμβόλαιο και όχι σαν σκέτη συσκευή. Προφανώς για να πουλήσουν συνδέσεις.

 

iPhone τσάμπα δεν έδιναν ποτέ. Πάντα άκουγα από γνωστούς φίλων ότι βρήκανε φθηνά iPhone, ότι το βρήκαν δωρεάν με σύνδεση, κλπ. Κατά έναν παράξενο λόγω όλοι αυτοί δεν έχουν iPhone και όσους ξέρω με iPhone τα έχουν στάξει ζεστά. Άρα κάπου υπάρχει μυθοπλασία για τις φοβερές επιδοτήσεις και γενικότερα για τις καλύτερες τιμές στα iPhones.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...