Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 920 με PureView και Windows Phone 8


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εμένα με ενοχλεί πολύ το βάρος του... είναι αδιανόητο το πόσο βαρύ είναι

 

Το γιατί δεν έχω καταλάβει! Η οθόνη φταίει ή η μπαταρία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και τα προηγουμενα lumia ετσι ηταν, τουβλα..

 

Δεν γινεται να βγαζεις το lumia 900 στις 4.3" με βαρος 160γρ, οταν το sgs2 στις 4.3" εχει 115γρ.

Αντιστοιχα,δεν γινεται να βγαζεις το lumia 920 στις 4.5" με βαρος 185γρ, οταν το sgs2 στις 4.8" εχει 133γρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα προηγουμενα lumia ετσι ηταν, τουβλα..

 

Δεν γινεται να βγαζεις το lumia 900 στις 4.3" με βαρος 160γρ, οταν το sgs2 στις 4.3" εχει 115γρ.

Αντιστοιχα,δεν γινεται να βγαζεις το lumia 920 στις 4.5" με βαρος 185γρ, οταν το sgs2 στις 4.8" εχει 133γρ.

 

Για την παραλία σαν δεύτερο κινητό που το έχω, καλό είναι. Παίζουμε beach-σφυροβολία.

 

:P :P :P

 

(καλώς τον haHa! Δεν σε γνώρισα χωρίς το αβατόριο!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το lumia 920, αλλά ξέρει κανείς γιατί ξαφνικά nokia και htc αποφάσισαν να βγάλουν από τις wp8 συσκευές τους το ραδιόφωνο? Μου κάνει τρομερή εντύπωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το lumia 920' date=' αλλά ξέρει κανείς γιατί ξαφνικά nokia και htc αποφάσισαν να βγάλουν από τις wp8 συσκευές τους το ραδιόφωνο? Μου κάνει τρομερή εντύπωση![/quote']

 

Απ'οσο ξέρω η htc δεν έχει βγάλει το ραδιόφωνο απο τις συσκευες της!Μονο η Nokia το εκανε και δε ξερω ουτε κι εγω το λογο να κάνει μια τέτοια λαθασμενη κινηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@wmpoweruser: Nokia Lumia 920 also to be amazingly cheap? Pre-orders starting in Hong Kong for only $512/£320 http://t.co/KD8ytH9D

αχ και να'΄ναι αλήθεια....

 

Αυτό θα είναι τρελό curve ball. Αν βγει με αυτή την τιμή το τσίμπησα από Amazon και ας μην είναι καθαρόαιμο Pureview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οσο ξέρω η htc δεν έχει βγάλει το ραδιόφωνο απο τις συσκευες της!Μονο η Nokia το εκανε και δε ξερω ουτε κι εγω το λογο να κάνει μια τέτοια λαθασμενη κινηση!

 

Από οτι είδα ουτε το htc 8x ούτε to htc 8s εχουν ράδιο, από τις νέες συσκευές wp8 μόνο το samsung ativ s εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...