Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έτσι φαίνεται.... άλλα έχεις κάτι βυζάρες ρε φίλε. Και ψυχικά χαρίσματα... αλλά πάνω από όλα βυζάρες

 

Εε δεν την χώνεσε λίγο, φιλικά;

 

Ξερωγω τρεις μέρες δουλειά να χαθούν για μια παλιοκουβέντα της στιγμής; Αμαρτία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πράματα με κάνουν να μην το βάζω κάτω... να μην τα παρατάω... να μην σταματήσω... 2 πράματα... οι βυζάρες της

 

M' αρεσει που εισαι αισθηματιας. Απο την περιγραφη που εκανες πιο πανω φαίνεται παντως καλή κοπέλα και με αρχες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χτες βραδυ που λετε σε βολτα νυχτερινη στο phoenix park, το μεγαλύτερο πάρκο στην ευρώπη και τέτοια, που είχαμε πάει με τα πόδια από το σπίτι, και εχει ενα κεντρικό δρόμο που περνάνε αμάξια συνεχώς, είναι το προεδρικό μέγαρο και τέτοια, ξαφνικά δίπλα μου σκάει ένα ελάφι, σερνικό με μεγάλα κέρατα, και λίγο τεράστιο στο μέγεθος. προσπάθησα να το φωτογραφίσω αλλά μέχρι να βγάλω κάμερα μόνο τον κώλο του πέτυχα.

Και μετά σου λέει πρωτεύουσα. Ελάφια, κύκνοι κλπ εκεί που περπατάς στο δρόμο.

 

Ντάμπα γαμώ την ατυχία ρε φίλε, περαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και χτες βραδυ που λετε σε βολτα νυχτερινη στο phoenix park, το μεγαλύτερο πάρκο στην ευρώπη και τέτοια, που είχαμε πάει με τα πόδια από το σπίτι, και εχει ενα κεντρικό δρόμο που περνάνε αμάξια συνεχώς, είναι το προεδρικό μέγαρο και τέτοια, ξαφνικά δίπλα μου σκάει ένα ελάφι, σερνικό με μεγάλα κέρατα, και λίγο τεράστιο στο μέγεθος. προσπάθησα να το φωτογραφίσω αλλά μέχρι να βγάλω κάμερα μόνο τον κώλο του πέτυχα.

Και μετά σου λέει πρωτεύουσα. Ελάφια, κύκνοι κλπ εκεί που περπατάς στο δρόμο.

 

Ντάμπα γαμώ την ατυχία ρε φίλε, περαστικά.

 

Σουρεάλ καταστάσεις δηλαδή...Ζηλεύω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μουντός καιρός... δροσιά... βροχούλα... καφές... και εγώ ακόμα σκέφτομαι τις βυζάρες της άλλης.

 

Φρέσκο το χώμα, βροχή έχει πέσει, τα φύλλα ξεράαααα, υγρά τα [...] του είναι, νομίζω πως θέλει να [...].

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε βάλε καμιά φωτο, να δούμε αν αξίζει τον κόπο ή αν απλά είσαι μουνίκακας...

 

των αμμολόφων η θάλασσα δεν είναι βαθειά...

vizia.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...