Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

2 λωριδες(η μια παρανομη) για στροφη αριστερα για χαλκιδικη και στα αριστερα μου ειχα φορτηγαρα.

Ξεκιναω,την παιρνω λιγο κλειστα και μου γδερνει απο τη μεση και αριστερα.Εφυγε και λιγο ο προφυλακτηρας αλλα μαλλον σωζετε..

 

Το καλο-ας πουμε- ειναι οτι στο ιδιο σημειο ειχα μια γραντζουνια απο κλειδι ΝΑ απο εναν παπαρα που μου το χαραξε.Οποτε με ενα σμπαρο 2 τρυγωνια αν και τη τυχη μου μεσα 3ημερο ερχετε :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λωριδες(η μια παρανομη) για στροφη αριστερα για χαλκιδικη και στα αριστερα μου ειχα φορτηγαρα.

Ξεκιναω,την παιρνω λιγο κλειστα και μου γδερνει απο τη μεση και αριστερα.Εφυγε και λιγο ο προφυλακτηρας αλλα μαλλον σωζετε..

 

Ααακριβώς το ίδιο έπαθα προχτές την Κυριακή...

Λωρίδα για στροφή αριστερά, περίμενε κασκάι, το προσπερνάω γαμιώντας από τα δεξιά και στρίβω αριστερά κλειστά για να προλάβω το φανάρι, η οδηγός του ούτε καν με είδε και την πήρε ανοιχτά, και μου την έσκασε από τη μέση και πίσω, σπάζοντας τη γάμπα της κοπέλας που καθόταν πίσω.

Εγώ έφταιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι παρανομη; Εξηγησε λιγο που ησουν.

Φαναρι Αγ.δημητριου με Κατσιμιδη με κατευθυνση χαλκιδικη

Κανονικα ειναι μια λωριδα για στροφη αριστερα αλλα ολοι σχηματιζουν και 2η για να στριψουν γιατι παντα εχει κινηση εκει.Εγω ημουν στη 2η,δε τη πηρα οσο ανοιχτα θα επρεπε(δεδομενου οτι ειχα φορτηγο διπλα και θα την επαιρνε πιο ανοιχτα αποτι ενα αυτοκινητο),αργησε λιγο να με δει ο φορτηγατζης και μου γδαρε(μαλλον ευτυχως) την αριστερη πλευρα απο τη μεση και μετα.

Ο ανθρωπος παντως ευγενεστατος,εγω εφταιγα οποτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααακριβώς το ίδιο έπαθα προχτές την Κυριακή...

Λωρίδα για στροφή αριστερά, περίμενε κασκάι, το προσπερνάω γαμιώντας από τα δεξιά και στρίβω αριστερά κλειστά για να προλάβω το φανάρι, η οδηγός του ούτε καν με είδε και την πήρε ανοιχτά, και μου την έσκασε από τη μέση και πίσω, σπάζοντας τη γάμπα της κοπέλας που καθόταν πίσω.

Εγώ έφταιγα.

 

...

 

Φαναρι Αγ.δημητριου με Κατσιμιδη με κατευθυνση χαλκιδικη

Κανονικα ειναι μια λωριδα για στροφη αριστερα αλλα ολοι σχηματιζουν και 2η για να στριψουν γιατι παντα εχει κινηση εκει.Εγω ημουν στη 2η,δε τη πηρα οσο ανοιχτα θα επρεπε(δεδομενου οτι ειχα φορτηγο διπλα και θα την επαιρνε πιο ανοιχτα αποτι ενα αυτοκινητο),αργησε λιγο να με δει ο φορτηγατζης και μου γδαρε(μαλλον ευτυχως) την αριστερη πλευρα απο τη μεση και μετα.

Ο ανθρωπος παντως ευγενεστατος,εγω εφταιγα οποτε....

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντε ξου ρε!Αυτος τιποτα δεν επαθε,περα απο το σκαλοπατακι τουΕ αφου εφταιγα,ψεματα να πω...Αυτογνωσια :rolleyes:Μια μκλ μου ετυχε μια φορα και αμεσως "γυναικες"...Εσυ παρκαρεις καλυτερα;;;;Και fyi εγω ΔΕ το πηρα με λαδωμα.....

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...