Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το παιζω αγωνιστης αλλα δεν ειμαι και αδιαφορος... και δεν μιλαμε για τα δικαιωματα ολων γενικα και αοριστα μιλαμε για τις ακτες και τα δαση μας

 

Οι ακτές και τα δάση δεν κινδυνεύουν από την εξόρυξη πετρελαίου ή χρυσού.Τα καταφέραμε και τα καταστρέψαμε με τα σκουπίδια την αδιαφορία και την απληστία.Επίσης καλό είναι να έχουμε την ίδια ευαισθησία και όταν καταστρέφουμε και καίμε την πόλη που ζούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πω πω σήμερα...

 

ανοίγω την πόρτα του ασανσέρ, φασωνόσαντο δύο μικρά. Μπαίνω μέσα, μαζεύτηκαν. Πάω στο αυτοκίνητο, περνάω από μπροστά να μαζέψω το flyer "αγοράζουμε χρυσό" βλέπω στο μπροστινό αυτοκίνητο να παίζει σκηνικό με ξενυχτισμένο τραγικό ζευγαράκι. Ξεκινάω, στο πρώτο κόκκινο στην Δελφών, κοιτάζω αριστερά και η κοπέλα στο Delta ζουπάει τα βυζιά της και κοιτάζει στον καθρέφτη να δει πως φαίνονται. Αλλά όταν λέμε όμως τα ζουμπάει, ΤΑ ΖΟΥΠΑΕΙ! Χαμηλώνω γυαλί, με βλέπει και συνεχίζει! Φτάνω στον τελικό προορισμό μου στην μαρίνα στην Αρετσού και ο τύπος που πρέπει να συναντήσω εμφανίζεται με τρελό βιζιτοουκρανάιζερ παραμάσχαλα, και να με κοζάρει αυτή περίεργα και να με κοιτάει στο στόμα ενώ μιλάω και να σκαλώνω εγώ μην στραβώσει ο άλλος... Γύρισα σπίτι πριν λίγο και είμαι σίγουρος ότι κάτι μυρίζει σαν λιπαντικό εδώ μέσα.

 

God damn, τόσο sex μαζεμένο χωρίς να γδυθώ, πρώτη φορά ε!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα μην το κανω αλλο θεμα. Δεν ανοιγει το πισι.. Δεν δινει ρευμα, δεν κινειται τιποτα απο ανεμιστηρια κλπ, πως κοιταμε αν ειναι τροφοδοτικό; Πως κοιταμε αν ειναι το καλωδιακι power που παει απο το κουτι στη μητρικη; πφφφφ προβληματα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απόγευμα που είχα κατέβει Ρέθυμνο είδα 5-6 μικρά γατάκια σε τυχαία μέρη του Ρεθύμνου πατημενα απο αμάξια.Τι γίνεται ρε ?Εντωμεταξύ τρεχανε σα τρελοι οι οδηγοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...