Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει δεν εχω σκοπο να ξαναπλησιασει σε εκεινη την περιοχη οποιαδηποτε αλοιφη παρομοιου τυπου. Το θεμα ειναι γιατι ειναι τόσο ευαίσθητο το συγκεκριμενο σημειο σε τετοιες αλοιφές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λύση πάω να σου βρω μπρε,άλλα επειδή είσαι προκατειλημμένος νομίζεις οτι θα σε πιάσουμε,θα σε βασανίσουμε BDSM style (μπορεί και να περάσεις καλά) και μετά θα σε σκοτώσουμε...μικρέ παρεξηγιάρη κωλοτρυπηδώνη!

 

Btw,είχα ένα γνωστό στο υπουργείο και μου εκμυστηρεύτηκε κάτι για έναν φάκελο που είχε τα χρώματα του ουράνιου τόξου και μάλλον σε αφορούσε.Και ξέρεις τί;Θα περιμένεις πολύ..

 

Οχοχ..

post-64279-0-23547100-1351531886_thumb.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολες κρυφές είμαστε,μέχρι να γευτούμε κρέας.Μετά το διατυμπανίζουμε και περνάμε σε assimilation φάση,σαν τους Borg.

Άλλα εδώ είναι Γρίς ρα.Ολοι έχουν "προσόντα",ακόμα και οι γυναίκες!Ας πέσουν πρώτα οι υπογραφές και μετά τα λέμε.Δέν θα μείνει σούφρα απαραβίαστη!

 

Πάω να ρίξω έναν τοίχο τωρα,για να δείξω πόσο άντλα είμαι.Φακ γϊέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mήπως ήταν απο τα τσάμπα της what's up? Γιατί και εγώ έχω 100 τσάμπα μέχρι σήμερα το βράδυ και έχω στείλει του κόσμου την βλακεία. Πολύ πιθανό αν μυρίζαν και οι δικές μου οι μασχάλες να ένιωθα την ανάγκη να το πω σε κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

"για εναν ανεξηγητο λογο σημερα οι μασχαλες μου βρωμανε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ"

άνθρωπος χρεώθηκε sms να στειλει αυτη τη μαλακία.

Τι του απαντησες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αλλα για κάποιο περίεργο λόγο και εγώ εσένα θα σκεφτόμουν πρώτο στο θέμα της δυσωδίας της μασχάλης. Όχι ότι μου έχεις μυρίσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας βλάκες , πες μας αμορφωτους πες μας αμπντάληδες ΜΗ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΟΜΩΣ.

 

Τι του απαντησες?

"Μπες για μπάνιο ξεκινάω."

 

και ακομα χαζεύω στο ebay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα νταξει συγνώμη. Το παίρνω πίσω.

 

Πάρε αυτό που ακούω τώρα σαν συγνώμη:

 

http://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4&feature=related

 

Σε κάποιο σημείο λέει κάτι για την μανούλα του, μην σοκαριστείς, έτσι τα λέει δεν τα εννοεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...