Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν εκραξα ποτε κανεναν επειδη δε ξερει prepared statements η json ξερω γω, αλλα εγω ΠΡΕΠΕΙ να ανεχομαι κραξιμο, σποντες μπιχτες και ειρωνιες επειδη δε ξερω να αλλαξω μια βρυση ή δε ξερω να βαψω ενα τοιχο ή δεν εχω ξεχορταριασει. Τεχνολογικος ρατσιμος? Μαλακα, ξερεις τι θα πει, ο καθενας τη δουλεια του??? Αι στο διαλο πιο διπλα τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εγω δεν εκραξα ποτε κανεναν επειδη δε ξερει prepared statements η json ξερω γω, αλλα εγω ΠΡΕΠΕΙ να ανεχομαι κραξιμο, σποντες μπιχτες και ειρωνιες επειδη δε ξερω να αλλαξω μια βρυση ή δε ξερω να βαψω ενα τοιχο ή δεν εχω ξεχορταριασει. Τεχνολογικος ρατσιμος? Μαλακα, ξερεις τι θα πει, ο καθενας τη δουλεια του??? Αι στο διαλο πιο διπλα τωρα

 

what are you? rich?

 

in other news

εχω πιει εναν κουβα νερο και διψαω.

ακομα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

what are you? rich?

 

in other news

εχω πιει εναν κουβα νερο και διψαω.

ακομα...

Αν σου πω ναι θα σε καλυψω? Τι μαλακια λογικη ειναι αυτη τωρα ψηλε? Αλλο εχω πασαλειψει μια φορα ενα τοιχο με μπογια κ αλλο εβαψα κ εκανα καλη δουλεια. Η δε δουλευω καθημερινα τσαπα η σφιγγω τυχαια τη βρυση. Αυτο εννοω "δε ξερω".  Αν ηξερα θα ημουνα μαστορας. Και κλασικη απαντηση "α, τι εισαι πλουσιος?". Οχι δε καταδεχομαι να λερωσω τα χερακια μου γτ ειμαι γαλαζοαιματος. 

 

 

to da trains

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες ταξιδι για 20 λεπτά συνεντευξη. Σταδιαλα. Τους χαλουσε το τηλ ή το Skype.

σε έλεγα εγώ, πάνε με κτελ. Τρένο ήθελες, καλά να πάθεις. Πρίζα πέτυχες τουλάχιστον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αεροπλάνο πήγα, 42 ευρώ αλλά έφυγα χαραματα και η συνεντευξη ηταν στις 3.. Με κτελ γυρισα (ειχα να μπω δεκαετια) και εκανε σχεδον 7 ώρες. 30' σταση στη Λαμια.. Δεν ξαναμπαινω σε κτελ, τρενάκι και πάλι τρενακι. Βαρεθηκα τη ζωή μου.

 

Τωρα το τρενο ειναι φθηνοτερο αρκει να βρεις προσφορα, αν πας να κλείσεις για την επόμνενη ειναι 44 κ 44 ενώ το Κτελ 39 ή 59 αν παρεις με επιστροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι, μη με πεις ότι σε χάλασε η στάση στον Μπασιάκο. Τς τς, τι αχάριστος, στα καλύτερα μαγαζιά σε πάει το κτελ κι εσύ γκρινιάζεις...

 

 

 

ελπίζω να μην αγόρασες τίποτα για να φας ε. Οκ, είπαμε, σε θέλουμε πελάτη, μη σε σκοτώσουμε κιόλας όμως ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>στον μπασιακο κανει σταση; εγω κανα αρκετες φορες θυμαμαι ειχε κανει σταση σε ενα που λεγεται μακεδονια-μακεδονικο κατι τετοιο</p>

Κλασσικό στεκι εθνικής .

 

Για καποιο λογο (δε ξερω,εθιμο;) παντα οταν σταματαμε εκει παιρνω να τσιμπησω εκεινες τις μπαρες καρύδας , ε και εναν καφε

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και εγω προτιμώ το τρένο παρά το ΚΤΕΛ και αυτο καθαρά λογω ανεσης..Ανάθεμα και αν μπηκα ποτε σε ΚΤΕΛ που να μην νρισκουν τα γονατα μου στην καρεκλα μπροστα.

Μονο το ΚΤΕΛ Καρδιτσας εχει ενα διαστημικο ΚΤΕΛ πραγματικα ανετο

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λοιπόν, κι εγώ αν ήταν να πληρώσω με τρένο θα πήγαινα ε. Το ομολογώ.

 

 

Κάτι τσακαλάκια 2-3 δρόμους παραπέρα κάνουν πάρτυ σε μια ταράτσα. Τρανσιές στο τέρμα, φωνές, γέλια, γκομενάκια αλαλάζοντα, τέτοια. Δηλαδή ζηλεύω, θέλω να πάω κι εγώ. Απορώ πώς δεν τους έχουν φέρει τους μπάτσους τόση ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...