Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έβλεπα ενα όνειρο οτι είμασταν εγώ και η φίλη μου κάπου , σε ενα παλιό κτηριο και βγήκαμε στο προαυλιο αλλα
ηταν κλειστό απο συμπαγη δέντρα και ειχε και λιμνες εδω κ εκεί που είχαν κάτι αντικείμενα που έλαμπαν αλλα όταν τα ακούμπησα εμφανίστικαν φαντάσματα . Δεν μπορούσαμε να φύγουμε κ τότε είδαμε δυο σκελετούς σε ενα πολύ ψηλό δέντρο , ηταν οριζοντίος καρφωμένοι στην κορυφή του (σε διαφορετικές μεριές) και ξέραμε οτι ηταν οι δικοί μας. Καταλάβαμε οτι πρέπει να τους ακουμπήσουμε για να ξεκολήσουμε απο την πίστα

:mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

έβλεπα ενα όνειρο οτι είμασταν εγώ και η φίλη μου κάπου , σε ενα παλιό κτηριο και βγήκαμε στο προαυλιο αλλα

ηταν κλειστό απο συμπαγη δέντρα και ειχε και λιμνες εδω κ εκεί που είχαν κάτι αντικείμενα που έλαμπαν αλλα όταν τα ακούμπησα εμφανίστικαν φαντάσματα . Δεν μπορούσαμε να φύγουμε κ τότε είδαμε δυο σκελετούς σε ενα πολύ ψηλό δέντρο , ηταν οριζοντίος καρφωμένοι στην κορυφή του (σε διαφορετικές μεριές) και ξέραμε οτι ηταν οι δικοί μας. Καταλάβαμε οτι πρέπει να τους ακουμπήσουμε για να ξεκολήσουμε απο την πίστα

 

:mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow: :mellow:

 

Κι εγώ είδα ότι καβάλαγα πόνυ μαζί με τον Malthael και από πάνω μας υπήρχαν ροζ σύννεφα.

Μην ανησυχείς Νίκοτς. Όλα καλά θα πάνε. Στο επόμενο όνειρο θα κάνετε και lvl up.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού περιγράφω με λεπτομέρειες το πρόβλημα μου με το κινητό που δεν λένε να μου το φτιάξουνε στο chat της htc service μου έρχετε η απάντηση..."και απο εμένα τι θα θέλατε?" ....και έχω μείνει μλκς να κοιτάω την οθόνη.....τη συνταγή απο το παστίτσιο παρακαλώ!!! μου ερχότανε να το γράψω.....μετά απο 4-5 σειρές παρακάτω μου απαντάει ακριβώς έτσι!! "ώρα θα κάνω ένα έτοιμα στη υπεύθυνο"...και σκέφτομαι....έτοιμα κουλουράκια ή άιτημα θα κάνει?...το ώρα το μετέφρασα σε ωραία λόγο κεκτημένης ταχύτητας και γνώσης βασικών Ελληνικών...αφού στο τέλος δεν μου απάντησε και ευγκαριστώ γκάβλα κεράσει ποτό...καλά ήταν!!!....πιστεύω με εξυπηρέτησαν.........................................νομίζω δηλαδή!!! πάλι καλά απο τα νεύρα που είχα άρχησα να γελάω με αυτά που διάβαζα χαχαχα

 

(και δεν μιλάμε για πόσα άλλα ορθογραφικά λάθη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι η μέρα των βλαβών στα κινητά με φαίνεται :(

είχα πάρει ένα νόκια δίκαρτο για την δουλειά,ούτε χρόνο δεν το έχω και έβγαλε πρόβλημα στο ακουστικό του.

τι ήθελα και το πήρα από birdphone? τώρα πρέπει να το στείλω στην αρβάτο. σιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι γιατί δεν είμαι αθήνα. και δεν ξέρω αν με συμφέρει να στειλω με κουριερ καθως το κινητο είναι πολυ φτηνο.

πρεπει να δω αν ο γερμανος εδω ειναι και εξουσιοδοτημενο σερβις νοκια. γιατι νοκια care μαγαζι δεν εχουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είδα ότι καβάλαγα πόνυ μαζί με τον Malthael και από πάνω μας υπήρχαν ροζ σύννεφα.

Μην ανησυχείς Νίκοτς. Όλα καλά θα πάνε. Στο επόμενο όνειρο θα κάνετε και lvl up.

με έκανε εντύπωση , τις περισότερες φορές ονειρευομαι δαίμονες και θάνατο και αυτά τα όνειρα ειναι σοβαρά

ηταν καλή αλλαγή να δω κάτι τέτοια αλλα τρόμαξα λίγο που θύμιζε videogame

λεφτα θα παρεις...

πηρα ενα ορχίδι , ακόμα να με βάλουν τα λεφτά στην τράπεζα

κάλεσε το 1 μηπως κόλλησε αλλιώς δίεση

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρισα και ηρέμησε λίγο το κεφάλι μου...

Δε θέλω να δω άντρα ούτε στα 5 μέτρα, θα φύγει τακούνι...

κ έλεγα να ανεβάσω γυμνή φωτογραφία μου αλλα θα σεβαστώ την επιθυμίασ κυραμ!

ολα για τσι γυνιαίκες! φσσσσσ B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ έλεγα να ανεβάσω γυμνή φωτογραφία μου αλλα θα σεβαστώ την επιθυμίασ κυραμ!

ολα για τσι γυνιαίκες! φσσσσσ B)

Νίκοτσ μην τα λες έτσι αυτά! Για σένα μαναριμ ότι θες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...