Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ολες ιδιες δεν ειναι?

Γυρω στις 13 στολες εχουμε οι αξιωματικοι. Αλλες οι υπηρεσιας, αλλες οι επιδείξεων, αλλες οι τελετων, αλλες οι παρελάσεων κτλ

 

μαλλον θα ηταν η πρωτη φορα που επιανε οπλο (εξαιρουνται τα μπλιμπλικια :lol: )και απο το σοκ δε ζητησε συγνωμη ή οτιδηποτε αλλο.ετσα πιστευω κ ετσα ειναι

 

με το φανταρο τι εγινε;

Λες; Αν και τοσα χρονια ημουν καλος με τους φανταρους αυτον θα τον ******. Δεν ξερω ομως τι εγινε με αυτον επειδη αφου εβγαλα κουτσα στραβα την σφαιρα με κατι εργαλεια εκει πηγα στο νοσοκ.

 

πόσες αναρωτική? :P

 

πότε απολύεται ο φαντάρος? :-D

Αναρωτικη; Αυτο το αστειο εχει τελειωσει εδω και πολλα χρονια μεγαλε! Σημερα π.χ. πηγα κανονικα στην δουλεια με πατεριτσες!

 

Ο φανταρος δεν ξερω τι θα κανω μαζι του για να σου πω ποτε απολυεται παντως ειναι εφεδρος (ηθελε και εφεδριλικι ο κωλος του βλεπεις).....

 

Τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γυρω στις 13 στολες εχουμε οι αξιωματικοι. Αλλες οι υπηρεσιας, αλλες οι επιδείξεων, αλλες οι τελετων, αλλες οι παρελάσεων κτλ

Μα σιγουρα εχεις κι αλλη ιδια με αυτη που χαλασε. Τι θα ελεγες πως κανει ιδιαιτερα σημαντικη για σενα τη συγκεκριμενη, τοσο ωστε να τη θεωρεις αγαπημενη σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικα,αν και σε βλεπω απροσμενα μαχιμο...(εβγαλες σφαιρα μονος σου???BRAVOo)

που ακριβως την εφαγες;στο μπουτ;

Θενξ. Ε, Μαχιμος είμαι, λες να μην ξερω να βγαζω σφαιρες; Την εφαγα στην γαμπα οπου εαν το πατησω το ποδι τρωω σαβουρα επιτόπου (γι αυτο αλλωστε και οι πατεριτσες). Στο μπουτι μια χαρα θα ηταν ουτε θα ποναγε τοσο, και θα μπορουσα να περπατησω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα, τι σας δινουν στο στρατοπεδο; Εσυ εισαι σαν μαστουρωμένος, ο αλλος με πυροβόλησε, ειλικρινά, τι διαολο σας δινουν;

δεν ξέρω πραγματικά, έχω αλλάξει, είμαι αλλόφρον !

ενώ πριν μπω ημουν μια χαρά απότι λένε όλοι , ΝΑ! ρώτα και τους μοντσ να στα πουν!

 

Σεεεε παρακαλώ πολύ, μη τον προσβάλεις! Ειναι ευαισθητο παιδι κατα βάθος!

είμαι και φαίνομαι! :P

πώς με καταλαβαίνεις..! θα μπορούσες να είσαι θηλυκή nicoc89

 

 

Α ναι, συγγνώμη... :mellow:

μέρες που είναι σε συγχωρώ τέκνων φρούτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σιγουρα εχεις κι αλλη ιδια με αυτη που χαλασε. Τι θα ελεγες πως κανει ιδιαιτερα σημαντικη για σενα τη συγκεκριμενη, τοσο ωστε να τη θεωρεις αγαπημενη σου?

Απλα αυτη ηταν που φοραγα στον γαμο μου. δες εδω τις στολες. Στους ανδρες αξιωματικους δες για τις στολες μου.

 

στο στρατό ξηράς πάντως κρατάνε καλά ακόμα...

χα καλο κι αυτο!

 

δεν ξέρω πραγματικά, έχω αλλάξει, είμαι αλλόφρον !

ενώ πριν μπω ημουν μια χαρά απότι λένε όλοι , ΝΑ! ρώτα και τους μοντσ να στα πουν!

 

είμαι και φαίνομαι! :P

πώς με καταλαβαίνεις..! θα μπορούσες να είσαι θηλυκή nicoc89

 

 

μέρες που είναι σε συγχωρώ τέκνων φρούτε!

Το οτι ησουν καλα πριν εαν θελω το πιστευω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ησουν καλα πριν εαν θελω το πιστευω.....

ναι σου λέω όλοι αυτό λένε ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ οτι και αν τους πω μου λένε ναι oO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τώρα είμαι όμως!

αν και βλέπω καμια φορά οράματα αλλα κάνω οτι δεν τα βλέπω!

νομίζω πως είμαι παιδί του 83 όπως αυτά στην ιστορική εκπομπή του Κυρίου Χαρδαβέλα αν και γεννήθηκα 89 , μάλλον άργησα λίγο , δεν εξηγείτε αλλιώς

 

Εκτός και αν είμαι θύμα σκευωρίας και εγω γεννηθεί απο το 83!

 

που μπορώ να δω πότε γεννήθηκα ? O_O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι πέφτω στη στερεοτυπική εικόνα της αδερφάρας τώρα αλλά πάντα με εξιτάραν τα φιτ μωρά με στολή.Μου έβγαζαν το πολύ αντρουά.Σε μερικούς θέλω χύμα στο κύμα να τους την πέσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...