Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

να μην παρεξηγούμαι ο τούβλομαν όσο κ σέξι να είναι από κοντά (ας υποθέσουμε ότι είναι) ήδη με απωθεί από το γενικότερο γκάου αουτλουκ του.Δλδ για κανά σεξάκι μπορεί να τον έπαιζα αλλά μετά θα άναβα τσιγάρο στα γρήγορα κ θα τον αποχαιρετούσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι πέφτω στη στερεοτυπική εικόνα της αδερφάρας τώρα αλλά πάντα με εξιτάραν τα φιτ μωρά με στολή.Μου έβγαζαν το πολύ αντρουά.Σε μερικούς θέλω χύμα στο κύμα να τους την πέσω

να μην παρεξηγούμαι ο τούβλομαν όσο κ σέξι να είναι από κοντά (ας υποθέσουμε ότι είναι) ήδη με απωθεί από γενικότερο γκάου αουτλουκ του.Δλδ για κανά σεξάκι μπορεί να τον έπαιζα αλλά μετά θα άναβα τσιγάρο στα γρήγορα κ θα τον αποχαιρετούσα 

 

1429754-1253930_this_thread_again_super_

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που μπορώ να δω πότε γεννήθηκα ? O_O

Μετρα τις τριχες απτο δεξι σου καρύδι.

ηαχρηστηιστοριατησημερας

Διαλογος 25αρη φιλου με 10χρονο στα babylift γνωστου χιονοδρομικου.

Πιτσιρικ: -Μπορω να περασω μπροστα σας;

-Να περιμενεις τη σειρα σου μπομπιρα.

Ο μικρος προσπαθει να πηδηξει πανω απο τα σκι του αλλου και καρφωνει κωλο κατω.

-ΧΑΧΑΧΑ καλα να παθεις τσογλαναρα , ειδες τι επαθες ,ΣΑΡΕΣΕ ΤΩΡΑ;

Το μικρο ξαναπροσπαθει και ξαναπεφτει και γυρναει ο μαλακας και τον λεει : -Μπουλη παρτα σκι και ανταλλαξε τα με κανα ελκιθρο γιατι δε σε βλεπω να τσουλας σημερα αλλιως. Κλαμα και κακο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τώρα είμαι όμως!

αν και βλέπω καμια φορά οράματα αλλα κάνω οτι δεν τα βλέπω!

νομίζω πως είμαι παιδί του 83 όπως αυτά στην ιστορική εκπομπή του Κυρίου Χαρδαβέλα αν και γεννήθηκα 89 , μάλλον άργησα λίγο , δεν εξηγείτε αλλιώς

 

Εκτός και αν είμαι θύμα σκευωρίας και εγω γεννηθεί απο το 83!

 

που μπορώ να δω πότε γεννήθηκα ? O_O

Δοκιμασε αρχικα την ταυτοτητα σου αλλιως ρωτα κανα ουφο που θα ξερει σιγουρα

 

Ξέρω ότι πέφτω στη στερεοτυπική εικόνα της αδερφάρας τώρα αλλά πάντα με εξιτάραν τα φιτ μωρά με στολή.Μου έβγαζαν το πολύ αντρουά.Σε μερικούς θέλω χύμα στο κύμα να τους την πέσω

Αν και ειμαι fit τωρα με το ποδι σακατεμενο να φανταστω σε απωθώ, ε;

 

Γκουντ ηναφ

Είδες τις αλλες στολές;

 

Ε αυτο να δω και ας πεθανω!

Μπρικ εχεις φαν!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και να ηταν μονο αυτος.......

 

τοξοβόλε να σου πω κατι ?

---

edit : ΑΝΤΕ ΑΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΡΑ!

Ναι παιδι μου, ναι!

 

να μην παρεξηγούμαι ο τούβλομαν όσο κ σέξι να είναι από κοντά (ας υποθέσουμε ότι είναι) ήδη με απωθεί από το γενικότερο γκάου αουτλουκ του.Δλδ για κανά σεξάκι μπορεί να τον έπαιζα αλλά μετά θα άναβα τσιγάρο στα γρήγορα κ θα τον αποχαιρετούσα 

Παλι καλα επειδη ειμαι παντρεμενος και δεν θελω αλλες σοβαρες σχεσεις

 

 

1429754-1253930_this_thread_again_super_

Εσενα ποιος σε καλεσε εδω;

 

Μετρα τις τριχες απτο δεξι σου καρύδι. ηαχρηστηιστοριατησημερας Διαλογος 25αρη φιλου με 10χρονο στα babylift γνωστου χιονοδρομικου. Πιτσιρικ: -Μπορω να περασω μπροστα σας; -Να περιμενεις τη σειρα σου μπομπιρα. Ο μικρος προσπαθει να πηδηξει πανω απο τα σκι του αλλου και καρφωνει κωλο κατω. -ΧΑΧΑΧΑ καλα να παθεις τσογλαναρα , ειδες τι επαθες ,ΣΑΡΕΣΕ ΤΩΡΑ; Το μικρο ξαναπροσπαθει και ξαναπεφτει και γυρναει ο μαλακας και τον λεει : -Μπουλη παρτα σκι και ανταλλαξε τα με κανα ελκιθρο γιατι δε σε βλεπω να τσουλας σημερα αλλιως. Κλαμα και κακο.

Οκ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα επειδη ειμαι παντρεμενος και δεν θελω αλλες σοβαρες σχεσεις

...

 

Κ γω κ με παιδί μάλιστα.Άρα για κανά ψιλό ψήνεσαι?Θες να τη ψάξουμε παρέα τη δουλειά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είδες τις αλλες στολές;

Δειγματοληπτικα. Συμπαθητικες οταν δεν εχουν τρυπες απο σφαιρες, δε μπορω να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

παω για υπνο καληνύχτα σε όλους , σας εύχομαι ενα ήσυχο και όμορφο βράδ

φιλιά στα μούτρα σας ρε είδατε τι καλος που ειμαι καμια φορά είμαι πολυ καλος ναι αλλα εντάξει μέχρι ενα σημείο και πάλι για σας φευγω αντε καληνύχτα σας θα τα πουμε αυριο γιατι θα ξαναμπω αντε για εφυγα

Λοιπόν επειδή με φωνάζει η άλλη για ύπνο και θέλω κάνα 5λεπτο μέχρι να πάω στο κρεβάτι αποχωρώ. Να προσέχετε το παιδί τον νίκοκ!

το παιδί το παιδί να μου προσέχεις το παιδί ! αχχαχαχα να σου πω εχεις κανα βαθμό τσι προκοπής καμια γνωριμία να κανονίσουμε μετάθεση μπαμ μπαμ χαχα αστειέβομαι φυσικά ! αντε καληνύχτα και περαστικά ήθε το τράβμα να Γιάννη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω κ με παιδί μάλιστα.Άρα για κανά ψιλό ψήνεσαι?Θες να τη ψάξουμε παρέα τη δουλειά?

Κι εγώ περιμένω παιδί  :P κορίτσι για την ακρίβεια

 

Δειγματοληπτικα. Συμπαθητικες οταν δεν εχουν τρυπες απο σφαιρες, δε μπορω να πω.

Αύριο θα σου ανεβάσω φώτο από την στολή με το σακάτικο το πόδι (ενας αλλος φανταρος αντι να με βοηθήσει με εβγαλε φωτο και μου την έστειλε μετα-απ'οτι κατ'αλαβες κανεις δεν με βοηθησε)

 

 

παω για υπνο καληνύχτα σε όλους , σας εύχομαι ενα ήσυχο και όμορφο βράδ

φιλιά στα μούτρα σας ρε είδατε τι καλος που ειμαι καμια φορά είμαι πολυ καλος ναι αλλα εντάξει μέχρι ενα σημείο και πάλι για σας φευγω αντε καληνύχτα σας θα τα πουμε αυριο γιατι θα ξαναμπω αντε για εφυγα

 

 

ναι παιδι μου, ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...