Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Βγαινουμε για ποτο και ενας φιλος φερνει και μια 18χρονη ανηψουλα (βυζαρες) του που περασε στην πολη... Εχω καποιες παρατηρησεις (πολυ μεγάλα ομως), τα σημερινα 18 χρονα εχουν μονιμα καποιο προβλημα (οχι με τα βυζια αυτά ηταν τελεια) τυπου με χώρισα τον γκομενο και μετα του εστειλα μηνυμα και δεν ηταν ζεστος αλλά εγω (μιλαμε για τεραστια βυζια) θελω να εχω επικοινωνια, οχι οτι με νοιαζει ομως και τετχια. Επίσης σε καθε προταση υπάρχει μεσα το εγω (δεν εχω ξαναδει πιο μεγαλα και στητα ομως) και μια ιστορια απο το σχολειο που ομολογώ θα ηταν τελείως αδιάφορη αν δεν υπάρχαν τετοιες βυζαρες στη μεση.Επίσης ειναι ιδεα μου ή εχουν ξεφυγει τελειως τα 18χρονα απο αποψη εμπειριων; (καλα με τετοιο στηθος, λογικο το βρίσκω) αλλα ντάξει δεν ειναι απαραίτητο να μας λες τι σου εκανε ο γκομενος, μολις μας γνώρισες, σου ριχνουμε 10 χρονια και δεν εχουμε πιασει τιποτα ακομα, αλλά πως να πιάσουμε δεν φτάνει το χέρι να καλυψει ολη την επιφάνεια λεμε!

 

 

 

Jump her before she friendzone you..:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες ωρίτσες εκεί θα είμαι, τρελά μπάνια!

 

Αν δεν κάνει λίγες ζεστές μέρες ακόμη όμως, τον ήπιαμε... :-/

Στην ευχή του θεού και της παναΐας...

 

btw,όσο για ζέστες,έρχεται μικρό καλοκαιράκι (γαϊδουροκαλόκαιρο δηλαδή),οπότε μη φοβάσαι.

 

Καρδίτσα ε; Γαμάει η Καρδίτσα. Ψάχνω ένα βίντεο με τον Έβερτ να φωνάζει "Καρδίτσα, καρδίτσα" αλλά δεν το βρίσκω.

Πες μου ότι ήταν στα Τρίκαλα τότε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να θυμασαι, ΣΑ ΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

 

 

Τι κάνει εκεί; Βρέχει, άρα λογικό να είναι υπερτιμημένη η Χαλκιδική, πηγαίνετε να δείτε πως είναι και η υπόλοιπη ελλάδα..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποστάρω από το αστικό. Τηλέφωνο πριν λίγο απ'τη δουλειά: "Επείγον, πρέπει να προσθέσουμε δύο πολύ σημαντικές σελίδες στον κατάλογο χονδρικής!". I'm goin' in.

 

Τί τους ήθελα τους πανηγυρισμούς; Καλά να πάθω, παρ'τα στη μάπα τώρα... :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 σταγονες ρε 5. Ολα τα ξερεις ναουμ

 

Άρα; έβρεξε, άρααααα πάντε και πουθενά αλλού, τσουρέκια μας τα έχετε κάνει με την Χαλκιδική να ουμ.;ρ

 

Ποστάρω από το αστικό. Τηλέφωνο πριν λίγο απ'τη δουλειά: "Επείγον, πρέπει να προσθέσουμε δύο πολύ σημαντικές σελίδες στον κατάλογο χονδρικής!". I'm goin' in.

 

Τί τους ήθελα τους πανηγυρισμούς; Καλά να πάθω, παρ'τα στη μάπα τώρα... :-/

 

http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα; έβρεξε, άρααααα πάντε και πουθενά αλλού, τσουρέκια μας τα έχετε κάνει με την Χαλκιδική να ουμ.;ρ

Δεν εβρεξε, 5 σταγονες εριξε στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Φιλαρακι η Χαλκιδικη ειναι ο επιγειος παραδεισος αν θες να ξερεις,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου ότι ήταν στα Τρίκαλα τότε...

 

Όχι ρε, Καρδίτσα ήταν. Ο κόσμος φώναζε ρυθμικά "Ε-βερτ, Έ-βερτ" και αυτός απάντησε "κα-ρδί-τσα, κα-ρδί-τσα"!. Κάτι σαν αυτό που λες είχε κάνει ο Αντρίκος.

 

 

Ψάχνω ένα γαμωκαλώδιο για το χρέπι το λαπτόπι μου ε. Αν μας πει ο προδότης πώς το λένε, μπας και βρεθεί πουθενά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα γαμωκαλώδιο για το χρέπι το λαπτόπι μου ε. Αν μας πει ο προδότης πώς το λένε, μπας και βρεθεί πουθενά;
Τί καλώδιο είναι;Πού πάει;Τί μάρκα μηχανάκι;

\

έχω τρεις σακούλες ΙΚΕΑ μπλε μεγάλες τίγκα από δαύτα,τώρα με την αλλαγή περιβάλλοντος τα παρόπλισα.

Τζάμπα,δε σε σκίζω,θα μου φέρεις τσίπουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί καλώδιο είναι;Πού πάει;Τί μάρκα μηχανάκι;

\

έχω τρεις σακούλες ΙΚΕΑ μπλε μεγάλες τίγκα από δαύτα,τώρα με την αλλαγή περιβάλλοντος τα παρόπλισα.

Τζάμπα,δε σε σκίζω,θα μου φέρεις τσίπουρο.

 

που να έρθω ως εκεί μωρέ. Να σε στείλω μια μπουκάλα με το κτελ; Πόρτα-πόρτα;

 

IBM Τ23 thinkpad, είναι ένα μαύρο πλακέ καλώδιο (ταινία) προς την οθόνη. Έχει ψιλολιώσει ξερωγώ, και αν ανοίξω την οθόνη πέρα από ένα σημείο, αυτή ασπρίζει. Το σκάλισε αυτός ο νέος μαγαζάτορας, ο ροζοπόντιος ο προδότης, η ντροπή της τραπεζούντας ντε. Ακούς προδότη; Όταν στο έφερα, η οθόνη μαύριζε, τώρα ασπρίζει, τι διάλο έκανες. Τα λεφτά μου πίσω ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...