Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποτε παρουσιαζεσαι?

 

Θήβα

είμαι συγκλονισμένος με το γεγονός

αν και δεν μου αρέσει η ιδέα του στρατού, θα θεωρούμε προστάτης της χώρας!

ο εχθρός θα πρέπει να περάσει τα σιδερένια μπράτσα μου και την ατσαλένια μου θέληση αν αποφασίσει να κάνει ντου

 

ο Δεκέμβρης του 2012 πλησιάζει και οι προφητείες μιλάνε για πολέμους άρα μπορεί και να γίνει κάτι

για να δούμε! ετοιμάζομαι πάντως με καθημερινό meditation για να ενισχύσω το πνεύμα μου.

 

χουχουχου!! :devil: :devil:

 

---------

κάτι άσχετο τώρα

τι μέρα είναι ? το pc μου τα έχει παίξει και αν και όλοι επιμένουν πως ειναι Παρασκευή έχω την εντύπωση πως είναι Σαββάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δεν σκεφτηκες μαλλον οτι θα το διαβασει ο νικοκ και θα εχουμε προβλημα, θα εχει παλι αστρικες παραισθησεις :P

 

O Νικοτς ειναι απο μονος του μια παραίσθηση.

 

ποστ πικς κτλ

 

 

Jump her before she friendzone you.. :P

 

 

Ειναι ανηλικη ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια γουλια καφε προλαβα να πιω, θα την βγαλω κι αυτη με αυτα που διαβαζω.

 

καλημέρα και σε εσένα κυρούλα μου ! ολο κάτι σε ενοχλεί !μου φαίνεται είσαι κακιασμένη :shock: :shock:

εχω νευρα τώρα μην μου μιλάτε :mad:

 

:lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα και σε εσένα κυρούλα μου ! ολο κάτι σε ενοχλεί !μου φαίνεται είσαι κακιασμένη :shock: :shock:

εχω νευρα τώρα μην μου μιλάτε :mad:

 

:lol:

 

 

εντελως κακιασμενη και τσαντιλα κι οτι θες

 

http://www.youtube.com/watch?v=JVhNayb29XY

 

pembroke-welsh-corgi4.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα και σε εσένα κυρούλα μου ! ολο κάτι σε ενοχλεί !μου φαίνεται είσαι κακιασμένη :shock: :shock:

εχω νευρα τώρα μην μου μιλάτε :mad:

 

:lol:

 

 

 

Γιατί έχεις νεύρα;

 

Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί;

 

 

Θα μας πεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχεις νεύρα;

 

Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί;

 

 

Θα μας πεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

γιατι εχει φτασει ο λογαριασμος του κινητου 40+ ευρω, γιατι δεν εχω δουλεια, γιατι δεν εχω διπλωμα αυτοκινητου, γιατι δεν ξερω ολλανδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχεις νεύρα;

 

Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί; Γιατί;

 

 

Θα μας πεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

χτύπησα τα χέρια μου σε αυτό το σημείο

21o3hac.jpg

και οταν τα κλείνω με ενοχλούν . στο δεξί χέρι νομίζω πως έχει μπει λίγο μέσα το μεσαίο κόκκαλο

ε και πήγα κάπου και με κοίταζαν περίεργα και νευρίασα. λες και δεν έχουν ξαναδεί χτυπημένα χέρια

ο κόσμος ειναι περίεργος

 

γιατι εχει φτασει ο λογαριασμος του κινητου 40+ ευρω, γιατι δεν εχω δουλεια, γιατι δεν εχω διπλωμα αυτοκινητου, γιατι δεν ξερω ολλανδικα.

 

 

νομίζω εμένα ρώτησε! μην με νευριάζεις και εσύ !

οχουυυυυυ :huh:

και εσυ νευρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι εχει φτασει ο λογαριασμος του κινητου 40+ ευρω, γιατι δεν εχω δουλεια, γιατι δεν εχω διπλωμα αυτοκινητου, γιατι δεν ξερω ολλανδικα.

 

Έλα ρε, λες και είσαι η πρώτη που δεν έχεις δουλειά, 24.4% των Ελλήνων και το 55% των νέων δεν έχουν εργασία..;ρ

 

Για το δίπλωμα αυτοκινήτου: Δεν χρειάζεται άλλη μια γυναίκα οδηγός στους ευρωπαϊκούς δρόμους. Από τούδε και στο εξής το σύνθημα μετατρέπεται σε: Εύα στο τιμόνι και ο χάρος σε ζυγώνει.;ρ

 

Το ότι δεν γνωρίζεις ολλανδικά είναι ευλογιά και όχι λόγος για να έχεις νεύρα.

 

χτύπησα τα χέρια μου σε αυτό το σημείο

21o3hac.jpg

και οταν τα κλείνω με ενοχλούν . στο δεξί χέρι νομίζω πως έχει μπει λίγο μέσα το μεσαίο κόκκαλο

ε και πήγα κάπου και με κοίταζαν περίεργα και νευρίασα. λες και δεν έχουν ξαναδεί χτυπημένα χέρια

ο κόσμος ειναι περίεργος

 

 

 

Σόρρυ, δε μπορώ, δεν ξέρω τι μπορεί να έπιανες πριν.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...