Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Pimpόγερος :P


λολ ξερω εναν τυπα (τον γνωρισαμε ενα καλοκαιρι) που ειναι 50 χρονων και τραβαει ολα τα πιπινια. ρε αυτη που εχει τωρα ειναι τεσσερα χρονια μεγαλητερη μου (24) ολο ξενοδοχια ανοιγει ο θειος, λεφτας. βεβαια αυτες δεν τις αφινει να κολοβαρανε, τις βαζει να δουλευουν στο ξενοδοχιο του

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγαπητό περιοδικό, χρειάζομαι την συμβουλή σου

 
"...Χρειάζομαι τη συμβουλή σου για κάτι πολύ σημαντικό, μιας κι έχεις την πείρα:
Εδώ και λίγο καιρό υποψιάζομαι ότι η γυναίκα μου με απατά. Βλέπω όλα τα κλασικά σημάδια:
Χτυπάει το τηλέφωνο και όταν το σηκώσω εγώ, το κλείνουν.
Άρχισε να βγαίνει συχνά έξω "με τα κορίτσια" και όταν την ρωτάω με ποιά κορίτσια, μου απαντά "κάτι φίλες από τη δουλειά, δεν τις ξέρεις".

Όταν επιστρέφει, έχω πάντα στο νου μου να δω εάν έρχεται με ταξί ή με κάποιον άλλο, αλλά πάντα κατεβαίνει στην προηγούμενη γωνία κι έρχεται με τα πόδια.
Μια φορά έπιασα το κινητό της για να δω τι ώρα είναι και μου το άρπαξε αμέσως από τα χέρια φωνάζοντας ότι δεν είναι σωστό να ψαχουλεύει κάποιος τα πράγματα του άλλου.
Μέχρι τώρα δεν της μίλησα ποτέ ανοιχτά γι' αυτές μου τις υποψίες. Ίσως βαθιά μέσα μου δεν θέλω την αλήθεια.
Χθες όμως, ξαναβγήκε "με τις φίλες της" και δεν κρατήθηκα. Αποφάσισα να την ελέγξω. Λίγο πριν την ώρα που μου είχε πει πως θα επέστρεφε, βγήκα στο δρόμο και πήγα και κρύφτηκα πίσω από το αυτοκίνητό μου για να δω αν θα γύρναγε με ταξί ή αν θα την έφερνε κάποιος άλλος.

Εκεί λοιπόν που καθόμουν σκυφτός και περίμενα, παρατήρησα πως έχει πιάσει σκουριά μέσα στο θόλο της πίσω δεξιά ρόδας μου. Γι' αυτό λοιπόν θέλω την συμβουλή σου: να το πάω σε φαναρτζή ή να πάρω τίποτα από το practicer και να το φτιάξω μόνος μου?..."

giphy.gif

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

-Δεν κάνεις τίποτα άλλο από το να σκέφτεσαι το σεξ;

-Έχεις δίκιο,ας μιλήσουμε για τον καιρό.

-Μπράβο.

-Πόσο καιρό έχεις να πηδήξεις;

 

επισης

 

-Ρε συ, μοιάζεις με ένα γνωστό έλληνα ακροδεξιό πολιτικό

καρατζαφέρνεις


  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αγαπητό περιοδικό, χρειάζομαι την συμβουλή σου

 
"...Χρειάζομαι τη συμβουλή σου για κάτι πολύ σημαντικό, μιας κι έχεις την πείρα:

Εδώ και λίγο καιρό υποψιάζομαι ότι η γυναίκα μου με απατά. Βλέπω όλα τα κλασικά σημάδια:

Χτυπάει το τηλέφωνο και όταν το σηκώσω εγώ, το κλείνουν.

Άρχισε να βγαίνει συχνά έξω "με τα κορίτσια" και όταν την ρωτάω με ποιά κορίτσια, μου απαντά "κάτι φίλες από τη δουλειά, δεν τις ξέρεις".

Όταν επιστρέφει, έχω πάντα στο νου μου να δω εάν έρχεται με ταξί ή με κάποιον άλλο, αλλά πάντα κατεβαίνει στην προηγούμενη γωνία κι έρχεται με τα πόδια.

Μια φορά έπιασα το κινητό της για να δω τι ώρα είναι και μου το άρπαξε αμέσως από τα χέρια φωνάζοντας ότι δεν είναι σωστό να ψαχουλεύει κάποιος τα πράγματα του άλλου.

Μέχρι τώρα δεν της μίλησα ποτέ ανοιχτά γι' αυτές μου τις υποψίες. Ίσως βαθιά μέσα μου δεν θέλω την αλήθεια.

Χθες όμως, ξαναβγήκε "με τις φίλες της" και δεν κρατήθηκα. Αποφάσισα να την ελέγξω. Λίγο πριν την ώρα που μου είχε πει πως θα επέστρεφε, βγήκα στο δρόμο και πήγα και κρύφτηκα πίσω από το αυτοκίνητό μου για να δω αν θα γύρναγε με ταξί ή αν θα την έφερνε κάποιος άλλος.

Εκεί λοιπόν που καθόμουν σκυφτός και περίμενα, παρατήρησα πως έχει πιάσει σκουριά μέσα στο θόλο της πίσω δεξιά ρόδας μου. Γι' αυτό λοιπόν θέλω την συμβουλή σου: να το πάω σε φαναρτζή ή να πάρω τίποτα από το practicer και να το φτιάξω μόνος μου?..."

giphy.gif

 

 

EPIC!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Γιατί κορνάρεις όταν χορεύω?

 

- Έχεις φοβερή κίνηση

 

 

AtomicBomb.gif

 


- Τι είναι αυτά ρε?

 

- Δηλητήρια

 

- Και γιατί τα βάζεις στο ασανσέρ?

 

- Για να πάνε τα φαρμάκια κάτω

 

 

Όταν ο Οδυσσέας έχασε τον πατέρα του, είχε βγάλει Σίλβερ Λαέρτ

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε?

 

 

φοβαμαι παιζει να ειναι πολυ καμενο.

χακερω έχεις απόλυτο δίκιο.. Κυκλοφορεί τελευταία στα ίντερνετς αυτό:

 

-συγγνωμη που σε πληγωσα,σε θελω πισω

-παρε ενα ποτηρι

-πηρα

-πετα το κατω και πες μου..εσπασε?

-ναι

-ετσι εσπασες και την καρδιά μου..

 

ή

-συγγνωμη που σε πληγωσα,σε θελω πισω

-παρε ενα ποτηρι

-πηρα

-πετα το κατω και πες μου..εσπασε?

-οχι

-ετσι εσπασες και την καρδ..ΟΧΙ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΩΡΗ Κ@ΡΙΟΛΑΑ!

 

ή

 

-συγγνωμη που σε πληγωσα,σε θελω πισω

-παρε ενα ποτηρι

-πηρα

-βάλε μου νερό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπος ειχε συνεχεια;

 

Τσακωμός δύο ποτηριών:
-Σε θέλω πίσω.
-Πάρε έναν άνθρωπο..

-Πήρα

-πετα το κατω και πες μου.. εκλαψε;

-ναι

-ετσι κλαίω τα βραδυα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...