Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως πήγε πολύ μακριά το θέμα;Χρειάζεται να ξανά ειπωθεί το θέμα ότι πρόκειται για χιούμορ;Να καταγγειλεις;Το ότι ειπώνονται ανέκδοτα καλώς η κακώς πολύ άρρωστα δεν σημαίνει οτι εμείς που τα λέμε είμαστε εγγληματίες ούτε υπερασπιστές αυτών.Αν είναι να σπαταλάς τον χρόνο της δίωξης με κάτι τόσο ανούσιο τι να σου πω;Εγώ και ο κάθε εγώ κάτι παράνομο δεν κάναμε,ελευθερία του λόγου έχουμε,το ήθος σου και το άτομο σου δε το προσβάλαμε και ούτε πρόκειται.Το σποιλερ όταν δε θέλουμε δε το ανοίγουμε και άμα νομίζεις ότι μέσω αυτού εντόπισες κάποια σπείρα λυπάμαι.Όσο για τούς φίλους μου δεν θα τους άλλαζα επειδή είναι και γαμώ τα παιδιά

 

χαχαχαα πεθανα

 

f2msnb.jpg

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

***Ακολουθεί αυτόματο μήνυμα***

 

Σώμα Δίωξης και Αναστολής Ηλεκτρονικού Εγκλήματος  (Σ.Δ.Α.Η.Ε)

 

Αν θεωρείτε το περιεχόμενο της παραπάνω ιστοσελίδας ακατάλληλο, προσβλητικό, χυδαίο ή παραπλανητικό πληκτρολογείστε ΝΑΙ με κεφαλαίους λατινικούς χαρακτήρες και το περιεχόμενο της ιστοσελίδας θα τεθεί υπό διερεύνηση. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Edit:Δέν είχα διαβάσει όλα που έγραψες είδα αυτά περί δίωξης και εκεί σταμάτησα.Ωραίο τρολινγκ :-D

Επεξ/σία από Basiliseven
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τους γονεις να μαζευτούνε Πόντιοι, Εβραίοι, ξανθες,η μικρη αννούλα μαζι με τις πουτάνες που διαβάζουν κοζμοπόλιταν να βρουν το δίκιο τους, lol

 

Στα δικα μάς τώρα:

 

 

- Πάω στην παραλία σήμερα και βλέπω φωτοβολίδες, πανό, καπνογόνα!

Ήταν οργανωμένοι..

 

 

-Ένα κρασί θα ήθελα.
-Λευκό,ροζέ ή κόκκινο?
-Λευκό.
-Ξηρό,ημίγλυκο ή γλυκό?
-Μια μπύρα.

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα ανέκδοτα παιδεραστίας (που βασίζονται βαρετά πολύ σε νούμερα) καθώς και τυχόν ανέκδοτα νεκροφιλίας, κτηνοβασίας και λοιπών παράνομων δραστηριοτήτων: απ' τη στιγμή που προειδοποίησε και υπάρχει σπόηλερ είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να το διάβασε κάποιος παρά τη θέλησή του.

 

Ως εκ τούτου, το να ανοίγετε το σπόηλερ μετά την προειδοποίηση είναι το ίδιο στα μάτια μου με το να γκουγκλάρατε "ανέκδοτα παιδεραστίας".

Μη συνεχιστεί η φάση, υπενθυμίζω με κάθε σεβασμό πως το αν διαφωνείτε με το παραπάνω, δεν έχει καμία σημασία.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα ανέκδοτα παιδεραστίας (που βασίζονται βαρετά πολύ σε νούμερα) καθώς και τυχόν ανέκδοτα νεκροφιλίας, κτηνοβασίας και λοιπών παράνομων δραστηριοτήτων: απ' τη στιγμή που προειδοποίησε και υπάρχει σπόηλερ είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να το διάβασε κάποιος παρά τη θέλησή του.

 

Ως εκ τούτου, το να ανοίγετε το σπόηλερ μετά την προειδοποίηση είναι το ίδιο στα μάτια μου με το να γκουγκλάρατε "ανέκδοτα παιδεραστίας".

Μη συνεχιστεί η φάση, υπενθυμίζω με κάθε σεβασμό πως το αν διαφωνείτε με το παραπάνω, δεν έχει καμία σημασία.

Έσπασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχαχα ΡΕΕΕΕ ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ειναι ΑΝΕΚΔΟΤΑ δεν ειναι ουτε φαντασιωσεις ουτε πραγματικες ιστοριες...


Τι ειναι χειροτερο απο 6 μωρα κρεμασμενα σε ενα δεντρο??

ενα μωρο κρεμασμενο σε 6 δεντρα..


ΟΥΥΥΥ ΣΦΑΞΤΕ ΜΕ .....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει ο υπάλληλος στον διευθυντή του.

Υπάλληλος: Με συγχωρείτε Κύριε Διευθυντά, μπορώ να σας μιλήσω... ;

Διευθυντής: Βεβαιότατα, έλα στο γραφείο μου.

Υ. Όπως γνωρίζετε είμαι στην εταιρεία εδώ και δέκα χρόνια.

Δ. Ναι, το ξέρω.

Υ. Δεν θα σας το πω δια της πλαγίας οδού, αλλά θα μπω κατ' ευθείαν στο θέμα....

Ζητάω αύξηση του μισθού μου. Υπάρχουν τέσσερις εταιρείες που με κυνηγάνε, αλλά ήθελα πρώτα να μιλήσω σε σας.

Δ. Αύξηση;;; Θα ήθελα να σου δώσω αύξηση, αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή.

Υ. Καταλαβαίνω τη θέση σας, και γνωρίζω την υφιστάμενη ύφεση που έχει αρνητικό αντίκτυπο στις πωλήσεις, αλλά πρέπει να λάβετε όμως υπόψιν σας την αφοσίωσή μου και τη σκληρή μου δουλειά επί δέκα χρόνια στην εταιρεία.

Δ. Λαμβάνοντας υπόψιν μου αυτά που μου λες τελικά θα σου δώσω την αύξηση δεκαπέντε τοις εκατό και πέντε μέρες επί πλέον άδεια τον χρόνο. Πώς σου φαίνεται, είσαι ικανοποιημένος;

Υ. Συμφωνώ. Είμαι πολύ ικανοποιημένος και σας ευχαριστώ.

Δ. Πριν φύγεις, όμως, πες μου αν θες, ποιες είναι οι εταιρείες που τρέχουν από πίσω σου;

Υ. Είναι η ΔΕΗ, ο ΟΤΕ, η ΕΥΔΑΠ και η Τράπεζα για το δάνειό μου...

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι το ανέκδοτο σε κάνει και γελάς λόγω της εξυπνάδας και της έκπληξης του απρόσμενου τέλους.

Να γελάς με το αίσχος δεν είναι τιμητικό. Με τα παιδιά, ενοχλούμαι, ίσως επειδή είμαι γονιός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι το ανέκδοτο σε κάνει και γελάς λόγω της εξυπνάδας και της έκπληξης του απρόσμενου τέλους.

Να γελάς με το αίσχος δεν είναι τιμητικό. Με τα παιδιά, ενοχλούμαι, ίσως επειδή είμαι γονιός.

στα @@ μας φιλε Δημητρη

 

οχι δεν θα βαλω φωτογραφια με τα τετοια μου αυτην την φορα

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...