Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Το παρακατω ανεκδοτο ειναι απαραδεκτο, απλα για λογους που δεν κατανοω θελησα να το μοιραστω και να ξερω οτι χασανε και αλλοι χρονο εκτος απο μενα xD. Αν και σε μερικους παιζει να αρεσει εδω μεσα

 

"" Η κοκκινοσκουφιτσα πηγαινει μεσα απο το δασος να βρει τη γιαγια της να της δωσει και κανα ψιλο ""

Τραλαλαλαλαλα τραγουδαει αλλα παραμονευει απο τους θαμνους ο κακος λυκος...

 

- Ωπ το πουτανακι η κοκκινοσκουφιτσα.. αυτη τη φορα δε θα γλυτωσει!!!

 

Πεταγεται λοιπον μπροστα της, της σκαει ενα μπουκετιδι μες τα μουτρα και την ξαπλωνει κατω. Δεν προλαβαινει να αντιδρασει αυτη και αρχιζει να τη χτυπαει και να τη βιαζει, επειτα εγινε καπνος.. Τη βρισκει μετα απο λιγο ο μποντιμπιλντερας ο ξυλοκοπος και τη ρωταει τι εγινε, αυτη με τρεμαμενη λεπτη φωνη λεει:

- Ο λυκος

- Θα του γαμησω οτι εχει και δεν εχει!!!

Τον βρισκει ο ξυλοκοπος στο σπιτι του και του λεει:

- γιατι ρε πουστη??

Τον σαπιζει στο ξυλο και σπαει το ποδηλατακι του λυκου στα 2. Με το που συνερχεται ο λυκος αμεσως αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν.

- Θα το πληρωσει αυτο το καργιολακι ΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΓΓΓΚΚ

Την ξαναστηνει στους θαμνους και την περιμενει, με το που φτανει αυτη πεταγεται της τραβαει κουτουλιδι, την ξαπλωνει και της τον πεταει εξω!!!

- ΜΗΗΗΗΗ ΛΥΚΕΕΕΕ ΜΜΜΜΗΗΗ ΜΜΜ ΜΠΡΡΡΧΟΥΥΥΡΡΜΠ...

- ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΜΟΥΝΟΧΛΕΠΑ, ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Την ταραζει στο μπουτσο και στο ξυλο και την αφηνει εκει ημιλιποθυμη. Ερχεται παλι ο ξυλοκοπος.

- Τι επαθες κοκκινοσκουφιτσα?

- Ο λυκος...

- Θα του γαμησω!!!!!!!

Παει στο σπιτι του λυκου παλι, τον κανει τουλουμι και του σπαει το ποδηλατακι στα 3.. Συνερχεται ο λυκος μετα απο λιγο καιρο, αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν..

- Θα το σκισω το τσουλακι!!!! ΑΑΑΑΑΑΡΓΓΚΧΧ

Ξανα πισω απο το θαμνο, καρατια στην καρωτιδα μπουνιες κλωτσιες κουτουλιδια και hardcore γαμησια μαζι με τσιμπουκοδαχτυλα γαμωμασχαλα και ποδοπιπες.. Ξανα ο ξυλοκοπος :

- τι εγινε παλι μωρη?

- Ο λυκος

- Ε θα πεθανει τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!

- Λυκε λυκε γαμω το σπιτι σου εισαι δω!!!!!! Ερχομαι να σου γαμησω το κωλαρι

Του σπαει χερια, ποδια, παϊδια και κανει το ποδηλατακι 1000 κομματια!!!! Μολις καταφερε να σηκωθει ο λυκος αρπαξε αμεσως την ηλεκτροκολληση και το εφτιαξε παλι..!! Και ειπε με μια κραυγη Mumm Ra : -

ΘΑ ΣΕ ΘΑΨΩ ΜΩΡΗ ΞΕΣΚΙΣΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"

Παει λοιπον στο σπιτι της γιαγιας, αφου την εφαγε, φορεσε τα ρουχα της και ξαπλωσε στο κρεβατι περιμενοντας τη μικρη κοκκινομπογλα.. Με το που μπαινει μεσα αυτη υποπτευτηκε οτι κατι δε παει καλα ισως ειχαν προβλημα οι φακοι της, ισως δε κοιμηθηκε καλα απο της αγριοπουτσιες του χρυσαυγιτη του ξυλοκοπου χτες βραδυ. Πλησιαζει τη γιαγια-λυκο και τη ρωταει..

- Πωπω γιαγιαααα τι μεγαλα αυτια ειναι αυτααααα

- Ειναι για να σε ακουω καλυτερα κοκκινοσκουφιτσα απανταει αυτος.

- Πωωπωω γιαγιαα τι μυτογκα ειναι αυτη που εκανες!!!!!

- Ειναι για να μυριζω καλυτερα τα καλουδια που μου εφερες κοριτσι μου..

- Και πωωωωπωωωω γιαγια τι μεγαλα κοκκινα ματια ειναι αυταααα

- ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ

 

 

Καραlike,,, γιατί αν και παλιό, το απογείωσες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είναι ανέκδοτο αλλά πληρεί όλες τις προυποθέσεις:

"Είμαι όμορφη, 25 ετών και ψάχνω πλούσιο γαμπρό"!

Ποια είναι η ΕΠΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ που της έδωσε ένας φραγκάτος τύπος;;;

 

 

Το παρακάτω κείμενο δημοσιεύτηκε σε ένα forum για ραντεβού, από τη νεαρή γυναίκα που βλέπετε στη φωτογραφία, η οποία έχει θέσει ... ως μοναδικό στόχο της ζωής της να παντρευτεί έναν πλούσιο άντρα. Και είναι τόσο αποφασισμένη να πετύχει τον σκοπό της, που δεν διστάζει να ζητήσει συμβουλές για το πώς θα καταφέρει να τον «τυλίξει». Ωστόσο, σίγουρα δεν περιμένει την απάντηση που λαμβάνει από έναν άνδρα που πληροί τα τυπικά προσόντα που ζητά, και που τυχαίνει να είναι ο Διευθύνων Σύμβουλος της JP Morgan.

 

Διαβάστε το ποστ της 25χρονης κοπέλας:

Θα είμαι ειλικρινής για το τι θέλω να σας πω. Είμαι 25 ετών. Είμαι πολύ όμορφη, έχω στυλ και καλό γούστο. Θα ήθελα να παντρευτώ έναν άντρα με ετήσιο μισθό 500.000 δολάρια και πάνω. Ίσως με χαρακτηρίσετε άπληστη, αλλά ένας ετήσιος μισθός 1 εκ δολαρίων, θεωρείται ως μεσαία τάξη στη Νέα Υόρκη.
Η απαίτησή μου δεν είναι υψηλή. Υπάρχει κάποιος σε αυτό το φόρουμ με ετήσιο εισόδημα 500.000 δολάρια; Και αν είστε όλοι παντρεμένοι, θέλω να σας ρωτήσω: Τι πρέπει να κάνω για να παντρευτώ έναν πλούσιο σαν εσάς;
Ανάμεσα στους άνδρες με τους οποίους έχω βγει ραντεβού στο παρελθόν, ο πιο πλούσιος έβγαζε 250.000 δολάρια το χρόνο και αυτό είναι το χαμηλότερο όριό μου. Αν κάποιος θέλει να ζήσει σε μια καλή περιοχή, το εισόδημα αυτό δεν είναι αρκετό.
Ετσι απευθύνω σε εσάς ορισμένες ταπεινές ερωτήσεις:
Πού συχνάζουν οι πλούσιοι εργένηδες; (Παρακαλείσθε να αναφέρετε τα ονόματα και τις διευθύνσεις των μπαρ, εστιατορίων, γυμναστηρίων).
Σε ποια ηλικιακή ομάδα θα πρέπει να στοχεύω;
Γιατί οι περισσότερες γυναίκες πλουσίων ανδρών είναι μέτριες εμφανισιακά; Γνώρισα μερικά κορίτσια που δεν έχουν την εμφάνιση και δεν έχουν ενδιαφέρον, ωστόσο παντρεύτηκαν πλούσιους άνδρες.
Πώς αποφασίζετε ποια μπορεί να γίνει γυναίκα σας, και ποια μπορεί να γίνει μόνο φίλη σας; (Ο στόχος μου τώρα είναι να παντρευτώ).
(υπογραφή) Όμορφη.

Διαβάστε την απάντηση που της έστειλε ο Διευθύνων Σύμβουλος της JP Morgan:

Αγαπητή κυρία Ομορφη,
Διάβασα την επιστολή σας με μεγάλο ενδιαφέρον. Υποθέτω ότι υπάρχουν πολλά κορίτσια εκεί έξω που έχουν παρόμοιες απορίες με τη δική σας. Παρακαλώ επιτρέψτε μου να αναλύσω την κατάστασή σας ως επαγγελματίας επενδυτής.
Το ετήσιο εισόδημά μου είναι πάνω από 500.000 δολάρια και ικανοποιεί τις ανάγκες σας, έτσι πιστεύω ότι δεν χάνω τον χρόνο μου εδώ.
Ως άνθρωπος των επιχειρήσεων, θα ήταν κακή απόφαση να σας παντρευτώ. Η εξήγηση είναι πολύ απλή, οπότε επιτρέψτε μου να την αναλύσω.
Βάλτε στην άκρη τις λεπτομέρειες, αυτό που προσπαθούμε να κάνουμε εδώ είναι μια ανταλλαγή «ομορφιάς» και «χρήματος»: Το πρόσωπο Α παρέχει την ομορφιά και το Β πληρώνει γι 'αυτήν, τόσο απλά.
Ωστόσο, υπάρχει ένα σοβαρό πρόβλημα εδώ. Η ομορφιά σας θα εξασθενίσει κάποτε, ενώ τα χρήματα μου δεν θα εξαφανιστούν (τουλάχιστον όχι χωρίς κάποιο σοβαρό λόγο). Λογικά το εισόδημά μου θα αυξάνεται από χρόνο σε χρόνο, αλλά εσείς δεν θα είστε πιο όμορφη καθώς τα χρόνια θα περνούν.
Ως εκ τούτου, από την άποψη των οικονομικών, εγώ είμαι ένα περιουσιακό στοιχείο που η αξία του θα αυξάνεται, ενώ η δική σας αξία θα φθίνει. Αν η ομορφιά είναι το μόνο περιουσιακό στοιχείο σας, η αξία σας θα είναι πολύ χειρότερη μετά από 10 χρόνια.
Με τους όρους που χρησιμοποιούμε στην Wall Street, σε κάθε διαπραγμάτευση υπάρχει και η εμπορική αξία. Αν η εμπορική αξία ενός περιουσιακού στοιχείου δεν είναι καλή ιδέα να το κρατήσει κάποιος για μεγάλο χρονικό διάστημα. Το ίδιο ισχύει και με το γάμο που θέλετε να κάνετε.
Καθένας με εισόδημα πάνω από 500.000 δολάρια ετησίως δεν είναι ανόητος. Θα βγαίναμε μαζί σας αλλά δεν θα σας παντρευόμασταν. Θα σας συμβούλευα να εγκαταλείψετε την αναζήτηση στοιχείων και συμβουλών για να παντρευτείτε πλούσιο άνδρα. Και στην τελική, θα μπορούσατε να γίνετε εσείς η ίδια το άτομο που κερδίζει τα 500.000 δολάρια το χρόνο. Είναι πιο πιθανό από το να βρείτε έναν ηλίθιο πλούσιο.
Εύχομαι αυτό να σας βοηθήσει.
Δ/νων Σύμβουλος της J. Ρ. Morgan.

Πηγή: gkourou.com

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Το παρακατω ανεκδοτο ειναι απαραδεκτο, απλα για λογους που δεν κατανοω θελησα να το μοιραστω και να ξερω οτι χασανε και αλλοι χρονο εκτος απο μενα xD. Αν και σε μερικους παιζει να αρεσει εδω μεσα

 

"" Η κοκκινοσκουφιτσα πηγαινει μεσα απο το δασος να βρει τη γιαγια της να της δωσει και κανα ψιλο ""

Τραλαλαλαλαλα τραγουδαει αλλα παραμονευει απο τους θαμνους ο κακος λυκος...

 

- Ωπ το πουτανακι η κοκκινοσκουφιτσα.. αυτη τη φορα δε θα γλυτωσει!!!

 

Πεταγεται λοιπον μπροστα της, της σκαει ενα μπουκετιδι μες τα μουτρα και την ξαπλωνει κατω. Δεν προλαβαινει να αντιδρασει αυτη και αρχιζει να τη χτυπαει και να τη βιαζει, επειτα εγινε καπνος.. Τη βρισκει μετα απο λιγο ο μποντιμπιλντερας ο ξυλοκοπος και τη ρωταει τι εγινε, αυτη με τρεμαμενη λεπτη φωνη λεει:

- Ο λυκος

- Θα του γαμησω οτι εχει και δεν εχει!!!

Τον βρισκει ο ξυλοκοπος στο σπιτι του και του λεει:

- γιατι ρε πουστη??

Τον σαπιζει στο ξυλο και σπαει το ποδηλατακι του λυκου στα 2. Με το που συνερχεται ο λυκος αμεσως αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν.

- Θα το πληρωσει αυτο το καργιολακι ΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΓΓΓΚΚ

Την ξαναστηνει στους θαμνους και την περιμενει, με το που φτανει αυτη πεταγεται της τραβαει κουτουλιδι, την ξαπλωνει και της τον πεταει εξω!!!

- ΜΗΗΗΗΗ ΛΥΚΕΕΕΕ ΜΜΜΜΗΗΗ ΜΜΜ ΜΠΡΡΡΧΟΥΥΥΡΡΜΠ...

- ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΜΟΥΝΟΧΛΕΠΑ, ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Την ταραζει στο μπουτσο και στο ξυλο και την αφηνει εκει ημιλιποθυμη. Ερχεται παλι ο ξυλοκοπος.

- Τι επαθες κοκκινοσκουφιτσα?

- Ο λυκος...

- Θα του γαμησω!!!!!!!

Παει στο σπιτι του λυκου παλι, τον κανει τουλουμι και του σπαει το ποδηλατακι στα 3.. Συνερχεται ο λυκος μετα απο λιγο καιρο, αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν..

- Θα το σκισω το τσουλακι!!!! ΑΑΑΑΑΑΡΓΓΚΧΧ

Ξανα πισω απο το θαμνο, καρατια στην καρωτιδα μπουνιες κλωτσιες κουτουλιδια και hardcore γαμησια μαζι με τσιμπουκοδαχτυλα γαμωμασχαλα και ποδοπιπες.. Ξανα ο ξυλοκοπος :

- τι εγινε παλι μωρη?

- Ο λυκος

- Ε θα πεθανει τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!

- Λυκε λυκε γαμω το σπιτι σου εισαι δω!!!!!! Ερχομαι να σου γαμησω το κωλαρι

Του σπαει χερια, ποδια, παϊδια και κανει το ποδηλατακι 1000 κομματια!!!! Μολις καταφερε να σηκωθει ο λυκος αρπαξε αμεσως την ηλεκτροκολληση και το εφτιαξε παλι..!! Και ειπε με μια κραυγη Mumm Ra : -

ΘΑ ΣΕ ΘΑΨΩ ΜΩΡΗ ΞΕΣΚΙΣΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"

Παει λοιπον στο σπιτι της γιαγιας, αφου την εφαγε, φορεσε τα ρουχα της και ξαπλωσε στο κρεβατι περιμενοντας τη μικρη κοκκινομπογλα.. Με το που μπαινει μεσα αυτη υποπτευτηκε οτι κατι δε παει καλα ισως ειχαν προβλημα οι φακοι της, ισως δε κοιμηθηκε καλα απο της αγριοπουτσιες του χρυσαυγιτη του ξυλοκοπου χτες βραδυ. Πλησιαζει τη γιαγια-λυκο και τη ρωταει..

- Πωπω γιαγιαααα τι μεγαλα αυτια ειναι αυτααααα

- Ειναι για να σε ακουω καλυτερα κοκκινοσκουφιτσα απανταει αυτος.

- Πωωπωω γιαγιαα τι μυτογκα ειναι αυτη που εκανες!!!!!

- Ειναι για να μυριζω καλυτερα τα καλουδια που μου εφερες κοριτσι μου..

- Και πωωωωπωωωω γιαγια τι μεγαλα κοκκινα ματια ειναι αυταααα

- ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ

 

Το τερματισες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχεται η μάνα μου "έχεις τίποτα για πλύσιμο, θα βάλω μαύρα", καλά της λέω μην κάνεις έτσι κάτι θα σου βρω να πλύνεις

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έρχεται η μάνα μου "έχεις τίποτα για πλύσιμο, θα βάλω μαύρα", καλά της λέω μην κάνεις έτσι κάτι θα σου βρω να πλύνεις

Ταιριάζει με το άλλο...

Μπαίνει η μάνα μου στο δωμάτιο και μου λέει:

-Έχεις κανά μαύρο???

Μένω μ@λ@κας.....

Και συνεχίζει:

-Πες ρε θα βάλω πλυντήριο, έχεις κανα μαύρο?

....Πηγε η καρδιά μου στη θέση της!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκλαψα με τους χαρακτηρισμούς! :P

 

 

 

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Το παρακατω ανεκδοτο ειναι απαραδεκτο, απλα για λογους που δεν κατανοω θελησα να το μοιραστω και να ξερω οτι χασανε και αλλοι χρονο εκτος απο μενα xD. Αν και σε μερικους παιζει να αρεσει εδω μεσα

 

"" Η κοκκινοσκουφιτσα πηγαινει μεσα απο το δασος να βρει τη γιαγια της να της δωσει και κανα ψιλο ""

Τραλαλαλαλαλα τραγουδαει αλλα παραμονευει απο τους θαμνους ο κακος λυκος...

 

- Ωπ το πουτανακι η κοκκινοσκουφιτσα.. αυτη τη φορα δε θα γλυτωσει!!!

 

Πεταγεται λοιπον μπροστα της, της σκαει ενα μπουκετιδι μες τα μουτρα και την ξαπλωνει κατω. Δεν προλαβαινει να αντιδρασει αυτη και αρχιζει να τη χτυπαει και να τη βιαζει, επειτα εγινε καπνος.. Τη βρισκει μετα απο λιγο ο μποντιμπιλντερας ο ξυλοκοπος και τη ρωταει τι εγινε, αυτη με τρεμαμενη λεπτη φωνη λεει:

- Ο λυκος

- Θα του γαμησω οτι εχει και δεν εχει!!!

Τον βρισκει ο ξυλοκοπος στο σπιτι του και του λεει:

- γιατι ρε πουστη??

Τον σαπιζει στο ξυλο και σπαει το ποδηλατακι του λυκου στα 2. Με το που συνερχεται ο λυκος αμεσως αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν.

- Θα το πληρωσει αυτο το καργιολακι ΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΓΓΓΚΚ

Την ξαναστηνει στους θαμνους και την περιμενει, με το που φτανει αυτη πεταγεται της τραβαει κουτουλιδι, την ξαπλωνει και της τον πεταει εξω!!!

- ΜΗΗΗΗΗ ΛΥΚΕΕΕΕ ΜΜΜΜΗΗΗ ΜΜΜ ΜΠΡΡΡΧΟΥΥΥΡΡΜΠ...

- ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΜΟΥΝΟΧΛΕΠΑ, ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΕ ΣΚΙΣΩ ΤΩΡΑ!!!!!

Την ταραζει στο μπουτσο και στο ξυλο και την αφηνει εκει ημιλιποθυμη. Ερχεται παλι ο ξυλοκοπος.

- Τι επαθες κοκκινοσκουφιτσα?

- Ο λυκος...

- Θα του γαμησω!!!!!!!

Παει στο σπιτι του λυκου παλι, τον κανει τουλουμι και του σπαει το ποδηλατακι στα 3.. Συνερχεται ο λυκος μετα απο λιγο καιρο, αρπαζει την ηλεκτροκολληση και κανει το ποδηλατακι οπως πριν..

- Θα το σκισω το τσουλακι!!!! ΑΑΑΑΑΑΡΓΓΚΧΧ

Ξανα πισω απο το θαμνο, καρατια στην καρωτιδα μπουνιες κλωτσιες κουτουλιδια και hardcore γαμησια μαζι με τσιμπουκοδαχτυλα γαμωμασχαλα και ποδοπιπες.. Ξανα ο ξυλοκοπος :

- τι εγινε παλι μωρη?

- Ο λυκος

- Ε θα πεθανει τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!

- Λυκε λυκε γαμω το σπιτι σου εισαι δω!!!!!! Ερχομαι να σου γαμησω το κωλαρι

Του σπαει χερια, ποδια, παϊδια και κανει το ποδηλατακι 1000 κομματια!!!! Μολις καταφερε να σηκωθει ο λυκος αρπαξε αμεσως την ηλεκτροκολληση και το εφτιαξε παλι..!! Και ειπε με μια κραυγη Mumm Ra : -

ΘΑ ΣΕ ΘΑΨΩ ΜΩΡΗ ΞΕΣΚΙΣΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"

Παει λοιπον στο σπιτι της γιαγιας, αφου την εφαγε, φορεσε τα ρουχα της και ξαπλωσε στο κρεβατι περιμενοντας τη μικρη κοκκινομπογλα.. Με το που μπαινει μεσα αυτη υποπτευτηκε οτι κατι δε παει καλα ισως ειχαν προβλημα οι φακοι της, ισως δε κοιμηθηκε καλα απο της αγριοπουτσιες του χρυσαυγιτη του ξυλοκοπου χτες βραδυ. Πλησιαζει τη γιαγια-λυκο και τη ρωταει..

- Πωπω γιαγιαααα τι μεγαλα αυτια ειναι αυτααααα

- Ειναι για να σε ακουω καλυτερα κοκκινοσκουφιτσα απανταει αυτος.

- Πωωπωω γιαγιαα τι μυτογκα ειναι αυτη που εκανες!!!!!

- Ειναι για να μυριζω καλυτερα τα καλουδια που μου εφερες κοριτσι μου..

- Και πωωωωπωωωω γιαγια τι μεγαλα κοκκινα ματια ειναι αυταααα

- ΕΙΝΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΟΛΛΗΣΗ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΠΑΝΑΓΙΑ

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Συγνώμη, αλλά δυστυχώς δε σερβίρουμε χρονομηχανές  σε αυτό το μπαρ.
Μια χρονομηχανή μπαίνει σε ένα μπαρ.



και το αλλο 


Μπαίνει η γάτα του Σρέντιγκερ σε ένα μπάρ, αλλά δε μπαίνει.!!!!

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Πω ρε μωράκι τι τούμπανο κλανίδι ήταν αυτό?
-Ναι νομίζω οτι χέστηκα λίγο χιχιχι
-Αχαχαχαχαχαχαχαχ σ αγαπώ
-Και εγώ
Φιλάκια και αγκαλίτσες

 

Σφτιχτό μ@@νί να έχει. Καρδιά έχουν και τα καρπούζια.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Καλημέρα ένα σακουλάκι δόλωμα θα ηθελα..
-Σκουλήκι;
-Θεοχάρη;;;

 

----------------

- Πήγαμε χθες σ'ένα ακριβό εστιατόριο κι αγοράσαμε ένα μπουκάλι...
- Σαμπάνια;
- Τζούλια;

 

------------

-Ήρθα για μασάζ...
-Μέση;
-Ροναλντο;;;

 

-----------

-Τι θα πάρετε?
-Μια πορτοκαλάδα
-Λουξ ?
-ziggs? (league of legends staff)

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Πω ρε μωράκι τι τούμπανο κλανίδι ήταν αυτό?

-Ναι νομίζω οτι χέστηκα λίγο χιχιχι

-Αχαχαχαχαχαχαχαχ σ αγαπώ

-Και εγώ

Φιλάκια και αγκαλίτσες

 

Σφτιχτό μ@@νί να έχει. Καρδιά έχουν και τα καρπούζια.

 

-Καλημέρα ένα σακουλάκι δόλωμα θα ηθελα..

-Σκουλήκι;

-Θεοχάρη;;;

 

----------------

- Πήγαμε χθες σ'ένα ακριβό εστιατόριο κι αγοράσαμε ένα μπουκάλι...

- Σαμπάνια;

- Τζούλια;

 

------------

-Ήρθα για μασάζ...

-Μέση;

-Ροναλντο;;;

 

-----------

-Τι θα πάρετε?

-Μια πορτοκαλάδα

-Λουξ ?

-ziggs? (league of legends staff)

ΕΠΙΚΟΙ και οι 2, εχω λιωσει στα γελια!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράμμα παιδιού στον Αγ. Βασίλη.

-Άγιε μου Βασίλη, για αυτά τα Χριστούγεννα θα ήθελα έναν αδελφούλη.

 

Απάντηση:

 

 

-OK, στείλε μου τη μάνα σου.

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...