Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^^^

Σήμερα μια κοπέλα 22 ετών μου πρότεινε να κάνουμε σεξ με αντάλλαγμα να διαφημίσω ένα καθαριστικό. Προφανώς και αρνήθηκα, γιατί είμαι άνθρωπος με ηθικές αξίες και ισχυρή θέληση. Τόσο ισχυρή όσο και το Άζαξ το νούμερο 1 καθαριστικό που διατίθεται στην αγορά με άρωμα λεμόνι βανίλια...

 

δηλαδη ρε αλλλεξ , ο αλλος μαλακας ηταν που το ποσταρε πρωτος?

παρακαλω να μην γινει ουτε ενα like στον κυριο απο πανω..

 

Σήμερα, ένα 19χρονο πιπινάκι μου ζήτησε να κάνουμε σεξ, με αντάλλαγμα να ποστάρω διαφημίσεις για απορρυπαντικά στο Insomnia. Εγώ φυσικά αρνήθηκα, διότι έχω ισχυρό ηθικό κώδικα. Τόσο ισχυρό, όσο και το νέο Άζαξ, με αντιβακτηριδιακή δράση και άρωμα βανίλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα ήταν πιο φρέσκο πιπινάκι. Και το αντάλλαγμα ήταν να το διαφημίσω στο Insomnia, άρα καταλαβαίνετε ότι η κοπελιά δεν ήταν ό,τι κι ό,τι.

Όσο για το δικό του Άζαξ που μυρίζει λεμόνι βανίλια ταυτόχρονα, φανταστείτε τι κοπέλα θα ήταν αυτή...

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο oμοφυλλόφιλοι την βρίσκουν στο μπάνιο. Ξαφνικά κτυπά το τηλέφωνο και ο ένας πηγαίνει να το σηκώσει λέγοντας στον άλλο να μην τελειώσει πριν επιστρέψει. Όταν μετά επιστρέφει βλέπει το μπάνιο γεμάτο σπέρματα οπότε και διαμαρτύρεται. - "Μα απλώς έκλασα!", απαντά ο φίλος του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυο ομοφυλοφιλοι κ την βρισκουν,εκει που το κανουν του δινει μια ο ενας κ τον βαζει πιο αποτομα με αποτελεσμα να ακουστει απο τον αλλο ενα "αααουυυ"!Τον ρωταει λοιπον,ρε συ σε πονεσα; και απανταει..Πονανε μωρε οι αντρες;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...