Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιά ποδοσφαιρική ομάδα προσλαμβάνει έναν προπονητή γνωστό στην Ευρώπη για τις πρωτοποριακές μεθόδους προπόνησης.

Η προετοιμασία τελειώνει και έρχεται η μεγάλη στιγμή.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος περιλάμβανε ντέρμπι με τον συμπολίτη.

Η ομάδα μπαίνει στο γήπεδο και ο κόσμος έρχεται αντιμέτωπος με κάτι φοβερά παράξενο.

Ο τερματοφύλακας είχε δέσει μία Barbie στα παπούτσια του,τα δύο μπακ και οι στόπερ είχανε δέσει Playmobil,οι μέσοι είχαν δέσει Transformers, Lego και Bob Σφουγγαράκηδες, και οι επιθετικοί τηλεκατευθυνόμενα αυτοκινητάκια και κούκλες.

Το παιχνίδι ξεκινά και η ομάδα βγάζει φωτιές.2-0 στο πρώτο τέταρτο,3-0 στο ημίχρονο,5-0 τελικό σκορ.

Ο προπονητής οδηγείται στο press room για την καθιερωμένη συνέντευξη τύπου μετά το παιχνίδι και οι δημοσιογράφοι αρχίζουν τις ερωτήσεις:

-Κόουτς.Η ομάδα παρουσιάστηκε φοβερά έτοιμη! Είχε συνοχή και αυτοματισμούς! Οι παίκτες βρισκόντουσαν με κλειστά τα μάτια! Που οφείλεται αυτό;
-Είχαμε καλή φυσική κατάσταση και το μεγάλο μας όπλο σε αντίθεση με τον αντίπαλο ήταν ότι εμείς

 

είχαμε παιχνίδια στα πόδια μας..

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πόλεμο στέλνει ο στρατηγός έναν φαντάρο να μετρήσει τους εχθρούς.

 

-Πόσοι ήταν, τους μέτρησες; -Ναι, είναι 504. -Και πώς είσαι τόσο σίγουρος; -Μέτρησα 4 μπροστά και καμιά πεντακοσαριά από πίσω τους.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

-Ρε νονα γιατι ουτε φετος δεν μου πηρες λαμπαδα για το πασχα ?
-Γιατι εισαι 30 χρονων ρε μαλακα!

 

Πολυ κωνσταντινου και ελενης βλεπεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν..

 

 

スター

Παει μια ξανθιά στο γυναικολόγο της για να κάνει το τεστ ΠΑΠ. Περιμένοντας λοιπόν στο σαλόνι της αναμονής συναντάει κάποια που μόλις είχε βγει απ' το γιατρό και της λέει:

Και εσείς για το τεστ παπ ήρθατε; 

Ναι…, απαντάει αυτή. Και η ξανθια ολο αγωνια τη ρωταει: 

Δυσκολα ητανε τα θεματα;

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον πόλεμο στέλνει ο στρατηγός έναν φαντάρο να μετρήσει τους εχθρούς.

 

-Πόσοι ήταν, τους μέτρησες; -Ναι, είναι 504. -Και πώς είσαι τόσο σίγουρος; -Μέτρησα 4 μπροστά και καμιά πεντακοσαριά από πίσω τους.

μου θυμισες φαση που παιχτικε χτες λιγο πριν φύγουμε για την άδεια της ορκωμοσίας, το όργανο τωρα να παιρνει παρουσίες, λεει τα 6 πρωτα ατομα, και μετα κανει, γάματο, ειναι ολοι εδω. και φηγαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου θυμισες φαση που παιχτικε χτες λιγο πριν φύγουμε για την άδεια της ορκωμοσίας, το όργανο τωρα να παιρνει παρουσίες, λεει τα 6 πρωτα ατομα, και μετα κανει, γάματο, ειναι ολοι εδω. και φηγαμε.

Πεζικο; Αεροπορια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πεζικο, διαβιβαστης στον αυλώνα, μαλακα πιο στα @@ τους στρατόπεδο παιζει να μην υπαρχει ρε

 

ο αλλος έβγαζε σελφι με το όπλο μπροστά στην λοχια και αυτη απλα του ειπε να το κρύψει ξερω εγω.. εγω εκανα ορκομοσια με ενα μαλι αφανα να ουμε.

Επεξ/σία από hackerW32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...