Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δεν έχω πάει διακοπές

 

Γιατί οι σιαμαίοι πάνε συχνά στο Λονδίνο;

 

για να οδηγήσει καμιά φορά και ο άλλος

 

 

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;Ban, καταγγελία στην αστυνομία ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει ένας κλέφτης να μπουκάρει σε ένα σπίτι! Απενεργοποιεί τον συναγερμό, παραβιάζει την πόρτα και μπαίνει μέσα. Μέσα στο σπίτι επικρατεί απόλυτο σκοτάδι Αρχίζει λοιπόν να ψηλαφίζει προκειμένου να βρει κάτι να αρπάξει
Ψηλαφίζει λοιπόν ψηλαφίζει και βρίσκει ένα ντουλάπι ανοίγει το ντουλάπι και συνεχίζει να ψηλαφίζει ώσπου ακούει μια φωνή να του λέει
πρόσεχε σε βλέπει ο Σωτήρης
Σταματά να ψηλαφίζει ο κλέφτης περιμένει λίγο και συνεχίζει να
ψηλαφίζει σε λίγο ακούει πάλι μια φωνή μέσα από το ντουλάπι να του λέει... "πρόσεχε... σε βλέπει ο Σωτήρης"
Τρελένεται ο κλέφτης... τί να κάνει... τί να κάνει... αποφασίζει να ανάψει τον φακό για να δει τί παίζεται! Ανάβει τον φακό και βλέπει μέσα στο ντουλάπι ένα παπαγάλο!!! Τον ρωτάει λοιπόν τον παπαγάλο, "ποιος είσαι εσύ;"
Ο παπαγάλος του λέει: "Είμαι ο Αντώνης!" Βάζει τα γέλια ο κλέφτης... και του λέει: "Καλά είναι το Αντώνης όνομα για παπαγάλο; χαχαχαχαχα"
Και του απαντά ο παπαγάλος: "Γιατί είναι το Σωτήρης όνομα για Ντόπερμαν;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας παππούς 82 χρονών, πρόσφατα χήρος λέει να πάει στη Μύκονο για να δει επιτέλους τι γίνεται σε αυτό το νησί.
Κλείνει δωμάτιο για 4 μέρες λοιπόν και πάει…
Ρωτάει στο ξενοδοχείο που γίνεται ο τρελός χαμός στο νησί και του λένε «Στο super paradise φυσικά»…
Έτσι κούτσα-κούτσα πάει στην παραλία… και θολώνει! Κορμιά να λιάζονται… να χορεύουν να γίνεται της τρελής…

Κάθεται σε μια μεριά ώσπου περνά μια γκομενάρα από μπροστά του και του παππού του σηκώνεται!
«Με φώναξες παππού;» ρωτάει η κοπέλα!
«Όχι κοπέλα μου! Εγώ δεν…» και πριν προλάβει, η κοπελιά είναι από πάνω του και τον αρχίζει στα ωραία!
Τρελαίνεται ο παππούς… Έχει πάθει την πλάκα του, είναι μες την τρελή χαρά!

 

Μετά από καμιά ώρα του έρχεται να κλάσει! Γυρίζει να κλάσει λοιπόν και ένας νταβραντισμένος και του λέει
«Με φώναξες παππού;»
«Όχι αγόρι μου! Εγώ δεν…» και πριν προλάβει, ο μάγκας είναι από πίσω του και τον αρχίζει στα ωραία!

 

Ο παππούς είναι να πέσει να πεθάνει! Σοκαρισμένος πάει πίσω στο ξενοδοχείο έντρομος… Ζητάει τον λογαριασμό για να φύγει αμέσως!
Τον ρωτάει λοιπόν η receptionist γιατί θέλει να φύγει, και γυρνάει ο παππούς και της λέει:

«Κοίτα κορίτσι μου, εμένα μου σηκώνεται σπάνια…, αλλά κλάνω πενήντα φορές την ημέρα!»

 

 

Ο Μήτσος καθόταν στο τραίνο και απέναντι καθόταν μια ξανθιά κούκλα, που φορούσε ένα μίνι. Όσο κι αν προσπαθούσε δεν μπορούσε να μην κοιτάει. Με πολύ χαρά ανακάλυψε ότι δεν φορούσε εσώρουχο. Όταν τον κατάλαβε η ξανθιά του λέει :
– Κοιτάς το μ..ί μου;
– Ναι, με συγχωρείς, αλλά…
– Καλά, κοίτα, έχει πολλά ταλέντα, θα σου στείλει ένα φιλάκι. Πράγματι το μ..ί του στέλνει ένα φιλάκι. Ο Μήτσος έκπληκτος θέλει να μάθει τι άλλο μπορεί να κάνει.
– Μπορεί ακόμα να ανοιγοκλείνει σαν μάτι, του λέει η ξανθιά.
Ο τύπος παρακολουθεί έκθαμβος να το κάνει.
– Έλα κάτσε δίπλα μου, του λέει.
Φυσικά ο Μήτσος δέχεται. Τότε του λέει η ξανθιά :
– Μπορείς να βάλεις δύο δάκτυλα μέσα;
Και απαντά τρελαμένος :

– Μα τι λες; Μπορεί και να σφυρίξει;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω πάει διακοπές

 

Γιατί οι σιαμαίοι πάνε συχνά στο Λονδίνο;

 

για να οδηγήσει καμιά φορά και ο άλλος

 

 

I raise you:

 

Γιατι οι σιαμαιοι εχουν dual monitor συνδεδεμενο στον υπολογιστη;

Για να βλεπουν και οι δυο τσοντα ταυτοχρονα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις να διαβάσεις καιρό, γιατί Chuck λέγουται ο άθρωπας. Αντε, παμε ένα φρεσκάρισμα:

(το αγαπημένο μου από CN)

 

Κάποτε ο Chuck σκότωσε 7 με ένα revolver*.

Ο 7ος πέθανε από σεβασμό

 

 

 

 

* Τα revolver είναι 6σφαιρα μπιστόλια, για εσάς τους tree-huggin', peace-lovin' hippies.

 

4V76Apc.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I raise you:

 

Γιατι οι σιαμαιοι εχουν dual monitor συνδεδεμενο στον υπολογιστη;

Για να βλεπουν και οι δυο τσοντα ταυτοχρονα

Γιατι οι σιαμαιοι δε μπορει να ειναι καλοι χριστιανοι;

Γιατι οταν κανουν τον σταυρο τους σχηματιζουν το σημα του σατανα.

 

 

σορυ αν τα βρηκατε offensive, εμενα που τα σκεφτηκα μου αρεσαν, και μπραβο μου που τα πα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οι σιαμαιοι δε μπορει να ειναι καλοι χριστιανοι;

Γιατι οταν κανουν τον σταυρο τους σχηματιζουν το σημα του σατανα.

 

 

σορυ αν τα βρηκατε offensive, εμενα που τα σκεφτηκα μου αρεσαν, και μπραβο μου που τα πα.

 

Γιατί ο Hellaslover δε θα βρεί γκόμενα ποτέ;

Γιατί λέει βλακείες.

 

Καλό εεε;;; :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...