Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι ειναι γραπτο και καιει εγκεφαλικα κυτταρα;

 

τα ανεκδοτα στο ινσομνια :-D

 


και ενα κρυο
πως λεγεται ο ποδοσφαιριστης που ερχεται στην ελλαδα για διακοπες στα ισπανικα;;

Πασαγιαμπανιο :shock:

χιλιαδες φιλοι του ολυμπιακου στο αεροδρομιο να υποδεχτουν τον ισπανο ασο φωναζοντας συνθηματα "πλατσα πλουτσα πλατσα πλουτσα σας γ*μα του ισπανου η π*τσα". :shock: :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπαίνει ένα άλογο σε ένα μπαρ

 

 

ε και το βγαλαν εξω

 

A bar walks into a man...

 

 

The man begins screaming uncontrollably as the corner of the building is inserted into his anus. Brick by brick, the bar forces its way inside the man's ass, as blood begins dripping down his legs.

 

The man knows damn well it is impossible for such a large building to be contained inside him, but he grits his teeth and forces his ass open wider. His ribs break, his lungs collapse, and his now lifeless body is stretched into the shape of the bar.

 

The bar is almost entirely consumed before the man's skin gives way to the bulging pressure...with an explosion of blood & organs, the shredded remains of the man are slung-shot around the lot where the bar formerly stood.

 

The bar, now soaked in a mixture of blood & organ fluid, reflects upon the failure of its experiment. For the next attempt, a man of far greater fortitude must be used, so that his body does not burst so easily.

 

Only then will it achieve its dream of becoming the first bar to walk into a man.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A bar walks into a man...

 

 

The man begins screaming uncontrollably as the corner of the building is inserted into his anus. Brick by brick, the bar forces its way inside the man's ass, as blood begins dripping down his legs.

 

The man knows damn well it is impossible for such a large building to be contained inside him, but he grits his teeth and forces his ass open wider. His ribs break, his lungs collapse, and his now lifeless body is stretched into the shape of the bar.

 

The bar is almost entirely consumed before the man's skin gives way to the bulging pressure...with an explosion of blood & organs, the shredded remains of the man are slung-shot around the lot where the bar formerly stood.

 

The bar, now soaked in a mixture of blood & organ fluid, reflects upon the failure of its experiment. For the next attempt, a man of far greater fortitude must be used, so that his body does not burst so easily.

 

Only then will it achieve its dream of becoming the first bar to walk into a man.

 

http://www.insomnia.gr/topic/457844-ανέκδοτα-ένας-τύπος-παίρνει-κάθε-πρωί-το-λεωφορ/?p=53978793

 

θες να μου πεις οτι καποιος τοτε εκατσε και το μεταφρασε ολο αυτο; wow.

 

 

---------

random swf

 

 

 

 

----------

Μια φορά και έναν καιρό, ήταν δύο καλόγριες. Η μία λεγόταν Αδελφή Μαθηματικά (ΑΜ) και η άλλη Αδελφή Λογική (ΑΛ). Ένα βράδυ ενώ σουρούπωνε, και ήταν και οι δύο ακόμα μακριά από το μοναστήρι. Λέει η Αδελφή Μαθηματικά (ΑΜ) :

ΑΜ : Προσέξατε τον άνδρα που μας ακολουθεί εδώ και 38.5 λεπτά, Αναρωτιέμαι τι μας θέλει;

ΑΛ : Είναι λογικό, θέλει να μας βιάσει.

ΑΜ : Ωχ όχι! Στην απόσταση που βρίσκεται θα μας προφτάσει σε λιγότερο από 15 λεπτά. Τι μπορούμε να κάνουμε;

ΑΛ : Το μόνο λογικό φυσικά είναι να βαδίσουμε πιο γρήγορα.

ΑΜ : Δεν καταφέραμε τίποτα.

ΑΛ : Φυσικά και δεν καταφέραμε τίποτα. Ο άνδρας έκανε ότι πιο λογικό μπορούσε. Ανέπτυξε ταχύτητα ο ίδιος.

ΑΜ : Τότε τι κάνουμε? Σε ένα λεπτό θα μας έχει φτάσει.

ΑΛ : Το μόνο λογικότερα είναι να χωριστούμε. Εσείς από δω και εγώ από εκεί. Δεν θα μπορεί να ακολουθήσει και τις δύο.

Ο άνδρας διαλέγει να ακολουθήσει την ΑΛ. Η Αδελφή Μαθηματικά φτάνει στο μοναστήρι και αρχίζει να ανησυχεί για την Αδελφή Λογική που δεν έχει φτάσει ακόμα. Φτάνει επιτέλους η Αδελφή Λογική.

ΑΜ : Αδελφή Λογική! Δόξα το Θεό, φτάσατε! Πείτε μου τι συνέβη!

ΑΛ : Συνέβη ότι πιο λογικό. Ο άνδρας δεν μπορούσε να μας ακολουθήσει και τις δύο και διάλεξε εμένα

ΑΜ : Ναι, ναι! Αλλά έπειτα;

ΑΛ : Συνέβη ότι πιο λογικό. Άρχισα να τρέχω όσο μπορούσα πιο γρήγορα, και ο άνδρας έκανε το ίδιο

ΑΜ : Και;

ΑΛ : Συνέβη ότι πιο λογικό. Με πρόφτασε.

ΑΜ : Ωχ Θεέ μου! Και τι κάνατε;

ΑΛ : Ότι ήταν λογικό να κάνω. Σήκωσα την ρόμπα μου.

ΑΜ : Ωχ Αδελφή! Και ο άνδρας τι έκανε;

ΑΛ : Ότι ήταν λογικό , κατέβασε το παντελόνι του.

ΑΜ : Ωχ όχι! Τι έγινε έπειτα;

ΑΛ : Λογικό δεν είναι, αδελφή; Μία καλόγρια με την ρόμπα σηκωμένη τρέχει πιο γρήγορα από έναν άνδρα με κατεβασμένα παντελόνια

 
Source.png Πηγή:
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιαλλεςμακακιεσθακουσω λεγεται ο κινεζος που δεν αντεχει αλλο να ακουει τετοια ανεκδοτα

 

Έλα ρε man! Μπορείς και τα ακούς; Κάτι δεν κάνω σωστά γιατί τόσο καιρώ εγώ τα διαβάζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...