Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φωνές που ακούνε οι σχιζοφρενείς στο κεφάλι τους, ένα presentation για να δούμε τι είναι αυτό που λέμε "ακούω φωνές"

 

http://www.youtube.com/watch?v=0vvU-Ajwbok

 

τρομακτικό...

 

 

 

Θυμάμαι είμαι μια μέρα σ'ενα φίλο στη Γερμανία... μου λέει "περιμένουμε και ένα άλλο παιδί για να βγούμε για μπαρότσαρκα"...

-οκ κυριλέ, σκέφτομαι...

λίγο πριν σκάσει μύτη ο άλλος μου λέει ο φίλος μου.. "να ξέρεις το παιδί που θα ρθει, λέει ώρες ώρες κάτι κουλα"...

-οκ σκέφτομαι , σιγά... ο μόνος είναι;

 

κι έρχεται... και τί να δω;;;

... δεν υπήρχε αυτό το πράγμα.... δεν υπήρχε απολύτως καμία συνοχή σαυτά που έλεγε... ο λόγος του πηγαινε κάπως έτσι "ο μπαμπάς μου είναι λιοντάρι, στην αιγυπτο πιστεύουν στις γάτες, η καραμέλα τουιξ κάνει καλό, διαφήμιση, τί ζώδιο είσαι; εγώ είμαι αρνί... "......

 

Δεν επέστρεψα σπίτι αλλά βγήκα έξω μαζί τους γιατί δεν ήθελα να δείξω ότι ειχα φοβηθεί και να τον στεναχωρήσω.. όση ώρα όμως ήμασταν μαζί σκεφτόμουνα.. "γιατί αυτός ο άνθρωπος δεν παίρνει τα φαρμακά του;"

 

Βγαίνοντας από το μετρό, έπρεπε να περιμένουμε να φύγουν όλοι από πίσω μας, να μας προσπεράσουν και μετά να φύγουμε κι εμείς γιατί όταν ήταν καποιος από πίσω του νόμιζε ότι τον παρακολουθεί...

Η πλάκα ποια είναι, μου λέει με παρακολουθούνε και τα σχετικά, ίσως προσπάθησα να του εξηγήσω ότι δεν παίζει κάτι τέτοιο, αλλά πώς γίνεται καμιά φορά... κάτω στο μετρό οι Γερμανοί έχουν κάτι μαγαζάκια... και παρόλλο που είχαμε περιμένει μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να μείνουμε μόνοι μας... 2 άτομα που δεν είχαμε αντιληφθεί είχαν μπει στο μαγαζάκι, έτσι όταν μου λέει με παρακολουθουν, αυτοί εκείνη την ώρα βγήκαν και μόλις γυρίσαμε το κεφάλι μας ήταν λες και είχαν εμφανιστεί από το πουθενά..

 

Δεν μπόρεσα παρά να παραδεχτώ ότι είχε δίκιο....

 

πάμε σένα μαγαζί, κάθεται δίπλα από ένα ζευγάρι στην πολυθρόνα δίπλα τους κάνει μια κωλοτούμπα, σηκώνει και ανοίγει τα πόδια του και τους φωνάζει "ΑΠΟ ΔΩ ΑΝΑΤΕΛΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ!!!"..

Τα παιδιά είχαν μείνει μαλάκες...

 

Α επίσης δε φτάνει μόνο αυτό... ο άλλος ο φίλος μου ( ο Χανς ξέρετε), παρόλλο που έχει σώας τα φρένας, καπου ξεφεύγει να πούμε κι αυτός και μου έχει φορέσει ένα κουστούμι μωβ της δεκάετίας του 60....με μαντηλάκι και τα σχετικά...(Περιττό να πω ότι ακόμα και στη Γερμανία όπου ο καθένας φοράει ότι γουστάρει, αυτός φαινόταν παράτερος).

 

Την ψιλιάστικε ωστόσο ο Χανς τη δουλειά ότι ήταν σαν καρναβάλι ιδίως όταν είπα κάτι "Αχ Χανς είσαι πολύ τρελός" και μας πηγαίνει σ'ενα μπαρ που είναι βγαλμένο από ταινία του 60, όλη η διακόσμηση και τα σχετικά ήταν λες κι έκανες ταξίδι στο χρόνο. Εκεί έρχεται ένα παιδί να μου ζητήσει τσιγάρο.. τον πήρε πρέφα ο σχιζοφρενής και του φωνάζει "ΝΑ ΠΑΣ ΕΞΩ!!!! ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΕΞΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!".

Με κοιτάει το παιδί καλά καλά, κάτι πήγε να ψελίσει αλλά δεν ήξερε και τι να πει, ούτε και τι να το κάνει αυτό που του ειπε ο άλλος, του κάνω νόημα διακριτικά... "αστο αστο... "

 

Τέλος πάντων... αφού έκρινα ότι αρκετά κάθισα χαιρετώ τους δυό τους και φεύγω... και μονολογώ από μέσα μου "Θεέ μου, κάνε να μη με ακολουθήσει, Θεέ μου, κάνε να μη με ακολουθήσει".

Αφού έχω απομακρυνθεί καμιά διακοσιά μέτρα... ακούω από πίσω μου

"Staviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! " Γυρνάω και βλέπω το παιδί που τα χε χαμένα να μου δείχνει μια ταμπέλα που έλεγε "FREEDOM" με μεγάλα κόκκινα γράμματα

"DAS IST MEIN VATER!!!!!" μου φωνάζει, αυτός είναι ο πατέρας μου δηλαδή...

 

Ήταν το πιο τρελό βράδυ της ζωής μου... και κρίμα που δεν τα θυμάμαι όλα..

θυμάμαι ακόμα ότι είχαμε παέι και στα burger king, και καθόμασταν από τη μερια της βιτρίνας και στο πεζοδρόμιο ακριβώς μπροστά μου κάναν πιάτσα νεαρά κορίτσια.. στο απέναντι τραπέζι κάθονταν κάτι γκόθικ άτομα...και ο σερβιτόρος μέσα σε όλη αυτήν την παράνοια, ήρθε και ζήτησε από τον Χανς να σβήσει το τσιγάρο γιατί δεν επιτρέπεται...

 

παρτε μια γευση απο Reeperbahn

 

http://www.youtube.com/watch?v=8k2DgIzN7N0

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρέπει να έχει ξαναμπεί αλλά δεν πειράζει.

Για τους fans του zelda και συγκεκριμένα του ocarina of time.

 

Πόσες ώρες είχαμε χάσει κάνοντας άσχετα πράγματα με τα main quests του παιχνιδιού.

  • Ψάρεμα
  • Βόλτα με την Epona(το όνομα του αλόγου)
  • Μάζεμα ρουπίων από θάμνους(Λεφτά υπήρχαν πάντοτε!!!)

http://www.youtube.com/watch?v=bbUqEPUZ-ds

 

Μια νύφη για το σπίτι...

 

Ρωσίδα νύφη

Πιωμένη (Σίγουρα 1 μπουκάλι βότκα. Αφού το έχουν σα νερό)

Σε λιμουζίνα

Δείχνει τι χαίρεται ο γαμπρός.

 

Τώρα για το γαμπρό δε ξέρω κατα πόσο είναι οκ με την επιλογή του για το σκυλί τη γυναίκα που παντρεύτηκε.

 

 

skip στο 0:50 για το κερασάκι στην τούρτα. ;)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=719qJMDYVNo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα ωραίο τραγούδι :D + επικα comment απο κατω...

 

Άστα αυτά με τα epic comments, αφού δεν καταλαβαίνουμε τίποτα. Το βίντεο ήθελες να μας δείξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...