Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ πάντως μια φορά ανέβαινα με το αυτοκίνητο στο σπίτι μου το βράδυ, κοιτάω στον καθρέφτη και βλέπω στο πίσω κάθισμα, έναν άνθρωπο ντυμένο στα άσπρα σαν τον Χριστό..

σκέφτομαι "ok, Κάποιος είναι στο πισω κάθισμα" όλως περιέργως δεν έχασα την ψυχραιμία μου, κι όταν ξανακοίταξα, δεν είδα τιποτα

 

"Είδα τον Χριστό στον πίσω κάθισμα", φάση;...nope πρώτη φορά μου ξανασυμβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια καλή προσπάθεια προώθησης της ομάδας γυναικείου βόλεϊ της Αγίας Παρασκευής, σύντομα στις οθόνες σας (ή στο γήπεδο ;) )...

 

http://www.youtube.com/watch?v=n8mzVdsqEYI

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γίνει ρε μπάρμπα με τους ράδιο αρβύλα, όλες τις εκπομπές του θα μας βάζεις εδώ μέσα; ή τσιράκι τους θα είσαι ή θλιβερός τυπάς που θέλει να αποκτήσει views/subs στο κανάλι. 0 posts 300 ράδιο αρβύλα βίντεο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκαινίασα το ignore list μου.

τι θα γίνει ρε μπάρμπα με τους ράδιο αρβύλα, όλες τις εκπομπές του θα μας βάζεις εδώ μέσα; ή τσιράκι τους θα είσαι ή θλιβερός τυπάς που θέλει να αποκτήσει views/subs στο κανάλι. 0 posts 300 ράδιο αρβύλα βίντεο...

 

όποιος έχει ανασφάλειες να μην μπαίνει στο ινσόμνια γιατί θα το στείλουν κατευθείαν για αυτοκτονία οι κομάντος...

 

ΠΑΡΕ ΔΕΚΑ ΡΕ ΨΑΡΑ!!!! ΤΙ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑΑΑΑ!!!! ΞΕΦΡΕΝΟ ΑΜΠΕΛΙ??? ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕΕΕ!!!! ΔΕ ΘΑ ΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ? ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ? ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΛΥΚΑ? ΘΑ ΣΕ ΦΑΜΕ ΖΩΝΤΑΝΕ ΡΕΕΕΕ!!! ΘΑ ΜΑΡΤΥΡΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΜΕΛΟΣ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...