Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φαίνεται νεότερος ο Arnold ή είναι η ιδέα μου ? υποθέτω πως άρχισε hgh και τίποτα άλλο αλλα παίζει ρόλο και το μαλλί που άλλαξε, απλά μου φαίνεται πολύ νεότερος στα μούτρα , λέτε να βάρεσε κανα τσίτωμα? lol 

video 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οτι καλύτερο εχω δημιουργήσει ποτε μου.

 

part1

 

part2

 

 

by the way παιδια, θελω να φτιαξω κιαλα τετοια, αν εχετε κατι κατα νου κατα προτίμηση στα ελληνικα που θα μπορουσα να το κανω ετσι, pm me :|

Επεξ/σία από hackerW32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο κλείνουμε ένα χρόνο

 

Και σχεδόν με την επέτειο (από σημερινά νέα):

 

Εκρηξη σε εργοστάσιο στην κεντρική Κίνα οδήγησε στον θάνατο 21 ανθρώπων, ενώ 5 ακόμα έχουν τραυματισθεί βαριά, ανέφεραν τα κρατικά μέσα ενημέρωσης.

Η έκρηξη έλαβε χώρα σε ένα εργοστάσιο παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας στην Ντανγκγιάνγκ, στην περιφέρεια του Χουμπέι, το απόγευμα της Πέμπτης. 

Τέτοια θανατηφόρα ατυχήματα σε εργοστάσια στην Κίνα είναι σχετικά συνηθισμένα, θέτοντας έτσι εν αμφιβόλω τα πρότυπα ασφάλειας της χώρας και την αποτελεσματικότητά τους. 

http://www.kathimerini.gr/870849/article/epikairothta/kosmos/ekrh3h-me-21-nekroys-se-ergostasio-sthn-kina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

το καημένο το παιδί ρε στα καλά καθούμενα τέλος οι ολυμπιακοί γι αυτόν 

 

Ρε παιδιά, λίγο προσοχή με αυτά! Βάλτε μία σήμανση για το τί πρόκειται να παρακολουθήσουμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφ ακριβώς, το "τέλος οι ολυμπιακοί κλπ" δεν αρκεί απαραίτητα για να προϊδεάσει κάποιον ότι θα δει τέτοιο τραυματισμό. Πολύ άσχημο σπάσιμο ποδιού, που καλύτερα να μην είχα πατήσει να δω εξαρχής...

Btw μπαίνουμε εδώ να δούμε κανα ενδιαφέρον, αξιοσημείωτο βίντεο για διάλειμμα. Με το παραπάνω βίντεο τι θα καταλάβουμε που θα το δούμε; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...