Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει κανένα νόημα η απόκρυψη του επωνύμου του κατόχου της κάρτας αφού φαίνεται ο αρηθός ταυτότητας πάλι μπορεί να εντοπιστεί και να τιμωρηθεί εκ των υστέρων από το ΤΕΙ αν και δεν είναι δύσκολο η φοτοσοπιά στην φωτογραφία. Κανονικά δεν πρέπει η φωτογραφία να έχει σφραγύδα πάνω της? Παλιά έτσι γινόταν.

 

gallery_184578_167_24896.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6003853_700b.jpg

 

 

ΜΑΓΕΙΑ!!!!!!! Είχα προσπαθήσει και εγώ να κάνω κάτι παρόμοιο με φωτό μου απο καρναβάλι αλλα δεν μου το δέχτηκαν 3 φορές....

 

 

το γεγονός πως δεν θα μπορεί να χρησιμοποιήσει την κάρτα χωρίς να έχει μαζί του ταυτότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει κανένα νόημα η απόκρυψη του επωνύμου του κατόχου της κάρτας αφού φαίνεται ο αρηθός ταυτότητας πάλι μπορεί να εντοπιστεί και να τιμωρηθεί εκ των υστέρων από το ΤΕΙ αν και δεν είναι δύσκολο η φοτοσοπιά στην φωτογραφία. Κανονικά δεν πρέπει η φωτογραφία να έχει σφραγύδα πάνω της? Παλιά έτσι γινόταν.

Να βρεθεί ίσως, αλλα τα τιμωρηθεί δεν παίζει. Και όχι δεν χρειάζεται σφραγίδα γιατί είναι ο νέος τύπος πάσου και δεν θα βγάζουμε καινούργιο κάθε χρόνο. Και δεν είναι photoshop 100%

 

το γεγονός πως δεν θα μπορεί να χρησιμοποιήσει την κάρτα χωρίς να έχει μαζί του ταυτότητα;

 

Who cares???? Εκτός του οτι ποτέ δεν κοιτούν φωτογραφία και να τσεκάρουν αφου θα έχει το πάσο θα έχει και την ταυτότητα μαζί στο πορτοφόλι. Ή μπορεί να έχει κάρτα πολυτέκνου και να μην την χρησιμοποιεί.

 

Εγώ σκέφτομαι μην είχε κανα κονέ στην γραμματεία της σχολής του και του την δέχτηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...