Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

KFIkcxW.gif

 

 

 

 

danny-oh-no.gif

 

Τώρα αν πω ότι τον τόσο γυμνασμένο κ υπερβολικά πεταχτό κώλο τον θεωρώ αντιαισθητικό θα πέσετε να με πλακώσετε; Σαν να έχει πρόβλημα με τη σπονδυλική στήλη είναι ρε μλκς!

Αντικειμενικά ωραία κοπέλα αλλά με τον κώλο κατι παίζει... Υπαρχουν χάπια με ορμόνες που αυξανουν μόνο οπίσθια;;;; :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Αντικειμενικά ωραία κοπέλα αλλά με τον κώλο κατι παίζει... Υπαρχουν χάπια με ορμόνες που αυξανουν μόνο οπίσθια;;;; :confused:

αντικειμενικα εχει πεσει νυστερι στον κωλο της. δεν κολλαει με το υπολοιπο σωμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντικειμενικα εχει πεσει νυστερι στον κωλο της. δεν κολλαει με το υπολοιπο σωμα.

 

Κατά τ' άλλα "έναν άντρα να με θέλει για αυτό που είμαι ψάχνω" μμμμμμμμμμμμμμμμμουυυυυυυυυυυυυυστουδιουλου χαμούρα.;ρ (αυτή, όχι εσύ.;ρ)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατσει σε αναμμενα καρβουνα θα τα σβησει .

 

Με κωλοσκάμπιλο απ αυτήν πας μέσα με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις, αλλά η σιλικόνη που χρησιμοποιούν στις αισθητικές επεμβάσεις δεν είναι τόσο βαριά..;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντικειμενικα εχει πεσει νυστερι στον κωλο της. δεν κολλαει με το υπολοιπο σωμα.

 

 

Επομένως δεν είμαι ο μόνος που το βρίσκει αντιαισθητικό. Μπορεί βέβαια να είναι κ Synthol ... Ψάχτε στο google synthol freaks και θα δείτε, εγώ δε μπορώ, δε θέλω να βγάλω το πρωινό...

 

 

On topic, και δακρύζω με το στυλ του πουλιού που λέει "Naaahh"

 

 

8ras.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1390552_10151749743801840_678095733_n.jp

 

 

ειλικρινά κάτι πρέπει να γίνει με τις αξίες και τα πρότυπά  μας.... έχουμε χαζέψει το ανθρώπινο είδος και το καταλαβαίνεις ότι βλέπεις κάτι τέτοια σαν αυτή από πάνω που φωτογραφίζει τώρα αυτή τον κώλο της από όλες τις γωνίες...

 

κρίμα κρίμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...