Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αντικειμενικα εχει πεσει νυστερι στον κωλο της. δεν κολλαει με το υπολοιπο σωμα.

 

 

Μια χαρά κανονικός φαίνεται ο κώλος της. Όχι από αυτούς που βλέπεις συχνά, αλλά δεν φαίνεται να έχει πειραχτεί με εμφυτεύματα και λοιπές αηδίες, απλά γυμνασμένος είναι, με κάποια φυσικά προσόντα που βοήθησαν στο αποτέλεσμα.

 

Και για να στηρίξω την θεωρία μου (επειδή δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα!), δες πόσο φτωχό είναι το στήθος της.

Αν έπαιζε με plastic surgery disasters, δεν θα φούσκωνε και αυτά για να ολοκληρώσει το lara croft look?

 

;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

checkit.jpg

Μια χαρά κανονικός φαίνεται ο κώλος της. Όχι από αυτούς που βλέπεις συχνά, αλλά δεν φαίνεται να έχει πειραχτεί με εμφυτεύματα και λοιπές αηδίες, απλά γυμνασμένος είναι, με κάποια φυσικά προσόντα που βοήθησαν στο αποτέλεσμα.

 

Και για να στηρίξω την θεωρία μου (επειδή δεν παίζουμε με αυτά τα πράγματα!), δες πόσο φτωχό είναι το στήθος της.

Αν έπαιζε με plastic surgery disasters, δεν θα φούσκωνε και αυτά για να ολοκληρώσει το lara croft look?

 

;p

 

Μπορεί να ήθελε να της την πέφτουν μαύροι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλκίδα - Συμβαίνει τώρα!

 

1006320_10152164530028243_1559874805_n.j

 

 

Η πιο ωραία είναι η τύπισσα στο μπαλκόνι, κάνει τσιγαράκι, απολαμβάνει το καφέ της και το θέαμα...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο απ΄σένα θάγβαινε τέτοιο post.ρησπεκτ.

 

Δωσ' μου μισό λεπτό, να ψάξω και για το video που το δείχνει να βγαίνει από την υπόγα με τον κώλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...