Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ο Παπανικολάου φούντωσε μόνος του τα σενάρια για Ολυμπιακό! (pic)

 

Δείτε τι ανέβασε στο instagram μέσα στη νύχτα και τρέλανε τους ερυθρόλευκους οπαδούς

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Ο Παπανικολάου φούντωσε μόνος του τα σενάρια για Ολυμπιακό! (pic) Δείτε τι ανέβασε στο instagram μέσα στη νύχτα και τρέλανε τους ερυθρόλευκους οπαδούς

 

Μούφα ο λογαριασμός του Instagram, δεν είναι του Παπανικολάου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως να χουν μια διαφορα οι δυο παιχτες , τα ματς που παιξαν τελευταια.... Τι σεζον ειχε ο ενας κ τι ο αλλος; ;;;

 

Εννοειται παντως πως αν ο Εσιέν ειναι οκ θα κανει διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση ο εσιεν με τον καμπιασο. Ο εσσιεν εχει να παιξει ποδοσφαιρο 4 χρονια.

Οπως και να εχει ειναι μεγαλες προσωπικοτητες για το ελληνικο ποδοσφαιρο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που έλεγαν γέρο τον Εσσιέν δεν βλέπω τώρα να προβληματίζονται με την ηλικία του Καμπιάσσο...

 

Καμια σχεση ο ενας με τον αλλο though και το ξερεις κ εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παπανικολάου φούντωσε μόνος του τα σενάρια για Ολυμπιακό! (pic) Δείτε τι ανέβασε στο instagram μέσα στη νύχτα και τρέλανε τους ερυθρόλευκους οπαδούς

Οι ερυθρολευκοι οπαδοι σε γενικες γραμμες ειναι γνωστοι για το ποσο ευκολα πειθονται/ποδηγετουνται/"τρελενονται" κλπ μεχρι κι απο fake profiles πρωην παιχτων της ομαδας τους :lol:

 

Ιn real world ο κανονικος Παπανικολαου ειπε:

"Έχοντας επικεντρώσει όλη μου την ενέργεια στην προετοιμασία με την Εθνική Ελλάδος, ενημερώθηκα ότι νωρίτερα στη διάρκεια της σημερινής ημέρας κάποιος χρησιμοποίησε το όνομά μου για να δημιουργήσει τις λάθος εντυπώσεις. Η φωτογραφία μου που "ανέβηκε" σε ψεύτικο λογαριασμό του instagram ίσως έκανε αρκετούς να πιστέψουν ότι θα επιστρέψω στον Ολυμπιακό. Οι "ερυθρόλευκοι" ήταν και θα είναι για πάντα στη καρδιά μου, όμως αυτή τη στιγμή είμαι παίκτης των Denver Nuggets και το μυαλό μου είναι μόνο σε αυτούς και το ΝΒΑ. Επίσης για αποφυγή παρόμοιων παρεξηγήσεων στο μέλλον, θα ήθελα να ενημερώσω άπαντες πως η μοναδική μου επαφή με τα social media είναι το προσωπικό μου προφίλ στο Facebook. Οτιδήποτε άλλο αποτελεί προσπάθεια ορισμένων να παραστήσουν τον εαυτό μου και σε συνεργασία με τους εκπροσώπους μου θα κινήσουμε όλες τις απαραίτητες διαδικασίες προκειμένου κάτι τέτοιο να μην επαναληφθεί".

 

 

 

Την τελευταία του σεζόν στη Μίλαν δεν τον υπολόγιζε ο προπονητής όλες οι προηγούμενες μια χαρά γεμάτες χρονιές είναι.

Ο θεος να τον κανει προπονητη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση ο εσιεν με τον καμπιασο. Ο εσσιεν εχει να παιξει ποδοσφαιρο 4 χρονια.

Οπως και να εχει ειναι μεγαλες προσωπικοτητες για το ελληνικο ποδοσφαιρο...

To δεν έχει σχέση είναι υπερβολικό. Σε καλύτερη κατάσταση ο καμπιάσο ναι οκ. Ο άλλος ήρθε και έκανε προσαγωγούς με το καλημέρα not a good start. Έχασε την προετοιμασία αυτό είναι το κακό όχι οτι έχει να παίξει 4 χρόνια ποδόσφαιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποψη μου ειναι οτι ο καμπιασσο ειναι μεγαλυτερος αστερας, ο εσσιεν δεν εκανε ουτε για αλλαγη στην μιλαν τα τελευταια χρονια. Το ξαναλεω οτι ακομα και ετσι ειναι οι αστερες του πρωταθληματος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...