Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

συγγνώμη τις φασαρίες τις έκαναν όλοι οι συγγενείς των παιχτών και όχι οι φανατικοί που έδωσαν τα εισιτήρια; μας δουλεύουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ο.Σ.Φ.Π. έδωσε τα ονόματα αυτών που κάναν τις φασαρίες και θα γίνουν οι απαραίτητες συλλήψεις. Εμείς γιατί δεν το κάναμε;

Ρε fire, γαμω την προπαγανδα μου δλδ

Σου λεει ο αλλος "Αυτη ειναι η λιστα των διαπιστευσεων"

ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ, μετα την εκκενωση, που ειπαν θα ελεγχθουν οι διαπιστευσεις, εσυ δλδ πιστευεις οτι αν ειχε την διαπιστευση ο Τσιμπιδας 7 ή ο Σουγιας 13 θα του ελεγε ο μπατσος δεν μπαινεις?

Η λιστα με τις διαπιστευσεις δεν λεει τιποτα αν δεν μπορεις να δειξεις οτι αυτος που ηταν μεσα με το καρτελακι, ηταν ο ιδιος που μπηκε μεσα

 

Επιπλεον, η αποψη του Παναθηναικου ειναι οτι τα επεισοδια προκληθηκαν απο τους οπαδους του Ολυμπιακου και κακως εκκενωθηκε και απο τις 2 ομαδες το γηπεδο. Ιση τιμωρια με μεγαλυτερο προστιμο για Παναθηναικο, να λεει και ο Ολυμπιακος "εμεις δειχνουμε διαπιστευσεις, δειχτε και σεις" θεωρειται αποπειρα τσουβαλιασματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί θα τρελαθούμε.

 

Στα αυγά μας ρε ποια είναι η άποψη του βάζελου και δη από τα χείλη του πρεζάκια.

 

Ρε εδώ έφαγε φωτοβολίδα με πιστόλι ο άλλος στο κεφάλι και έγινε κανονικά ο αγώνας και δεν έχει γραφτεί ούτε καν στο φύλλο αγώνος και εμείς με την ομάδα του πρεζάκια φάγαμε την ίδια ποινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί θα τρελαθούμε.

 

Στα αυγά μας ρε ποια είναι η άποψη του βάζελου και δη από τα χείλη του πρεζάκια.

 

Ρε εδώ έφαγε φωτοβολίδα με πιστόλι ο άλλος στο κεφάλι και έγινε κανονικά ο αγώνας και δεν έχει γραφτεί ούτε καν στο φύλλο αγώνος και εμείς με την ομάδα του πρεζάκια φάγαμε την ίδια ποινή.

1ον, δεν ηξερα οτι δεν γραφτηκε στο φυλλο αγωνα. Οποτε σε αντιθεση με τη μπαλα που ο Ολυμπιακος εχει καλυφθει πισω απο αυτο πχ περιπτωση Τοροσιδη περσυ στην Ξανθη και Δημουτσου πριν 2 βδομαδες, τωρα λοιπον σε ενοχλει το φυλλο αγωνος?

2ον, αρα θες να μου πεις οτι ο Παναθηναικος εφαγε ιδια ποινη με σας ενω για τους μεν εχει γραφτει στο φυλλο αγωνος και για τους δε οχι? Αυτο λοιπον ειναι σωστο?

3ον, σου κανει εντυπωση που επεσε ιδια ποινη για τραυματισμο απο φωτοβολιδα και για τραυματισμο απο πετρα+διακοπη+εισοδο+καρεκλοπολεμο? Εμενα να δεις!!!

4ον, δεν σου ειπα οτι ενστερνιζομαι την σταση της ΚΑΕ οποτε μην μου ζητας να σου απαντησω. Σου λεω ομως οτι απο τη στιγμη που η σταση της ΚΑΕ Παναθηναικος ειναι οτι κακως υπαρχει τσουβαλιασμα και ισες/παρομοιες ποινες (θεωροντας οτι οι μεν καναν κατι κακο και οι δε καναν κατι κακο x4) ειναι λογικο να μην θελει να μπει σε παιχνιδι εκατερωθεν εξηγησεων γιατι αυτο σημαινει προσπαθεια εξισωσης (ποσο μαλλον οταν οι "εξηγησεις" απο πλευρας ΚΑΕ Ολυμπιακος δεν ειναι πειστικες)

 

Παντως μου κανει εντυπωση, την σταση τυπου firewalker (οπου βρισκουμε αρνητικα στην δικη μας ομαδα και δεχομαστε οτι δινει ο απεναντι) ομολογω οτι δεν την εχω δει στην πλευρα του Ολυμπιακου (καλως ή κακως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειρωνικός ήμουν tbh, γι' αυτό είπα για συλλήψεις από τη λίστα που έδωσαν.

 

Και κάτι άλλο που ειλικρινά δεν το γνωρίζω. Μόνο ~50 διαπιστεύσεις είχε η κάθε ομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει εκει στην β εθνικη...Εχω αρχισει και σκεφτομαι να παιζω τον παο οτι θα φαει γκολ μετα το 80. Αν το εκανα απο την αρχη της χρονιας, θα ειχα βγαλει διακοπες στην χαβαη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έμαθαν και οι φιλοι του ΠΑΟ, πόσο σπαστικό ειναι να κάθεται ο άλλος κάτω και να κάνει σα το γατάκι που το χει πατήσει φορτηγό και συγχρόνως να απαιτεί φερ πλει...Και 5 λεπτά οι καθυστερήσεις, γιατί έπρεπε, όχι για οποιονδήποτε άλλο χαζό λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θεση ειμαστε? :-D

A new era with Alafouzos! Καλα που ανοιξε πολεμο στην παραγκα απτην αρχη της σεζον και ξεκινα μια νεα σελιδα στον ΠΑΟ και πλεον μαχομαστε να μην υποβιβαστουμε! Εκανε μπαμ απτην αρχη οτι το τρολλο-κρα-κρα στην παραγκα ηταν προσπαθεια αποπροσανατολισμου απο την πραγματικοτητα και προσεγγισης μελων...Ουσια 0.

 

ΥΓ. Και οπως εχω ξαναπει, μονη ρεαλιστικη λυση ο υποβιβασμος στην 4η κατηγορια. Εκτος αν υποθεσουμε οτι ερχεται κανας μεγιστανας τριφυλαρας απτα γενοφασκια του και αποφασιζει να ξεπλυνει χρημα στον ΠΑΟ. Αλλα επειδη δεν ειναι και τοσο ρεαλιστικο επαναλαμβανω, 4η κατηγορια χθες, να φυγουν τα λαμογια και τα κορακια που τρωνε τα σωθικα της ομαδας για διαφορους λογους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλαφουζε κανε ενα τουιτ για την διαιτησια ρε μεγαλε.Αυτος ο ντινας καζιγιαμας ακι εσπραθα φαινονται παικτουρες.Που στο διαολο τους βρισκουν ρε πουστη ,που?Αλλα φυσικα τι περιμενεις οτι δινεις 200 χιλλιαρικα σε παικτη με 36 δοσεις,δεν εχει να φαει ο καραφλας ,ζηταμε και παικτες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά λύπηση για μένα ακόμα και αυτό το ροστερ έπρεπε να βγαίνουμε χαλαρά.5 αλλά όταν γίνονται όλα αυτά που γίνονται έξωαγωνιστικά πάλι καλά να λέμε

 

Βιτόλο καζιγιαμα εσπαρθα τοτσε απλά τραγικοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...