Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω οτι πρέπει να μάθουμε από που ήρθαν τα λεφτά. Αλλα πες μου εσυ, οι Αγγελοπουλοι το έκαναν γιατι νοιαζονται για μας ή γιατί θελουν να χτυπήσουν τον Βασιλακόπουλο?

Μεχρι πριν την ανακοίνωση ποιοι ηταν αυτοί που ήθελαν την wc και ποιοι όχι?

Ο Σπανουλης, ο Πριντεζης, ο Σλουκας, ο Περπεργολου τι να λενε αραγε? Την ήθελαν ή οχι?

 

 

Σου εχω ηδη απαντησει σε αυτα.

 

Το οτι οι Αγγελοπουλοι ομως θεωρουν οτι τα εδωσε τα λεφτα ο Τρακης ειναι εικασια. Μπορει να θεωρουν πως τον στηριζουν άλλοι, αφανεις επιχειρηματίες. Ή μπορει απλα να θελουν να του τριξουν τα δοντια.

 

Και κακά τα ψέμματα, ο Βασιλακόπουλος ειναι κρατος εν κρατει στο ελληνικο μπασκετ, με μια ιδιαιτερη συμπαθεια προς την ομαδα με το τριφυλλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

Γιατι την ακυρωνει?Μπορει να τα εδωσε σαν επιβραβευση για τον ελεγχο της διαιτησιας και για να συνεχισει να το κανει.

 

Τι νομίζεις οτι είναι 830.000 ευρώ φραγκοστάφυλα; Δεν είναι CL που η έξοδος δίνει 23εκ. Εδώ ο πρωταθλητής δεν παίρνει φράγκο. Ακου επιβράβευση... 

 

Για τον Σπανούλη για πόσα νομίζεις οτι σας τον δώσαμε; για λιγότερα απο 150 χιλιάρικα.

 

Αν τόσα χρόνια υπάρχει σχέση Βασιλακόπουλου- Δημητράκη, κάτω απ το τραπέζι, δεν υπάρχει κανένας λόγος για wild card.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Γιατι την ακυρωνει?Μπορει να τα εδωσε σαν επιβραβευση για τον ελεγχο της διαιτησιας και για να συνεχισει να το κανει.

 

Τι νομίζεις οτι είναι 830.000 ευρώ φραγκοστάφυλα; Δεν είναι CL που η έξοδος δίνει 23εκ. Εδώ ο πρωταθλητής δεν παίρνει φράγκο. Ακου επιβράβευση... 

 

Για τον Σπανούλη για πόσα νομίζεις οτι σας τον δώσαμε; για λιγότερα απο 150 χιλιάρικα.

 

Αν τόσα χρόνια υπάρχει σχέση Βασιλακόπουλου- Δημητράκη, κάτω απ το τραπέζι, δεν υπάρχει κανένας λόγος για wild card.

Ελεύθερος ο Σπανουλης πρωτον. Και δεύτερον κανείς δεν είπε οτι τα εδωσε ο Τρακης. Είπαμε οτι ΑΝ τα εδωσε αυτος υπάρχει θέμα γιατί στην περίπτωση που αν ισχύει κάτι τέτοιο τίθεται θέμα ποιος ο λόγος. Αλλά να το θέσω αλλιώς. Αποκλείουμε τον Τρακη ρε φιλε. Γιατί τοσο μυστικοπαθεια με τον χορηγο? Ποιος ο λόγος για τέτοια μυστικοτητα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχω ηδη απαντησει σε αυτα.

 

Το οτι οι Αγγελοπουλοι ομως θεωρουν οτι τα εδωσε τα λεφτα ο Τρακης ειναι εικασια. Μπορει να θεωρουν πως τον στηριζουν άλλοι, αφανεις επιχειρηματίες. Ή μπορει απλα να θελουν να του τριξουν τα δοντια.

 

Και κακά τα ψέμματα, ο Βασιλακόπουλος ειναι κρατος εν κρατει στο ελληνικο μπασκετ, με μια ιδιαιτερη συμπαθεια προς την ομαδα με το τριφυλλι.

Αυτο με τον Γιαννακοπουλο, για να ειμαι δικαιος με την ανακοινωση σας, καποιος εδω μεσα το πεταξε (και προφανως ειναι αστειο)

 

Αυτο που αντιληφθηκαμε οι περισσοτεροι είναι προσπαθεια χτυπηματος στον Βασιλακοπουλο, που θεωρουν οτι σας στερει τους τιτλους και οχι τοσο μπηχτη για Γιαννακοπουλο

 

ΕΠΙΣΗΣ, συμφωνω οτι αν εχει δοθει το ποσο απο ανακεφαλαιοποιημενη τράπεζα πρεπει να το μάθουμε. Αν εχει δωθεί από την Eurobank λόγω χορηγίας τότε δεν ειναι παραλογο καθως η Τράπεζα είχε πει ότι αν δεν πάμε Μουντομπάσκετ, δεν ανανεώνει χορηγία

 

Γενικα από πριν η άποψη μου ήταν. Οχι στην wild card, όχι στο Παγκόσμιο για ηθικους και αγωνιστικούς λόγους. Αλλα το σημείο που στεκομουν λιγότερο ήταν τα χρήματα. Είτε βγηκαν από το μπατζετ είτε δόθηκαν ως χορηγια, εφοσον το Κράτος δεν "αναπληρωσει" αυτο το ποσο, δεν έχω ιδιαίτερο θέμα.

Οι ανακεφαλαιοποιημένες- και αρα υπο κρατικο έλεγχο και καλα - τράπεζες δίνουν κατι δανειάρες στον Μέγκα και στον Ακτωρα και στις εταιρίες οδοοποιιας και τρώμε διοδια και μαλακιες που τα 850χιλ είναι ψίχουλα

 

Σε καθε περίπτωση το timing, λίγες ώρες πριν τον τελικο είναι περίεργο. Ασχολούμαστε όλοι με αυτό - που στο φινάλε μπορεί να απαντηθεί απο την Ομοσπονδία - και όχι με τον τελικο. Δεν εχει νοημα να πέφτουμε εμεις οι Παναθηναικοι μόνοι μας στην παγίδα

 

ΥΓ.Μου θύμισε μεταγραφη Σπανουλη που είχε ανακοινωθεί νομίζω 1 ωρα πριν τον τελικό του Μουντιαλ ή κατι τετοιο

 

ΥΓ2. Το πιο πιθανο ειναι να τα μαζεψε ο Σπανουλης, ο Πριντεζης και ο Παπανικολαου μαζι με Παπαδογιαννη, Μαγουλα και τους ιδιους τους Αγγελοπουλους. Εδω και καποια χρονια προσπαθουν καλως ή κακως να χρωματισουν κοκκινη την Εθνικη, πιο πολυ νοημα βγαζει να το εκαναν πηγες προσκειμενες στον Ολυμπιακο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό λέει ο Αλ. Και όλες οι υπόλοιπες ομάδες που αναφέρει, άλλες 4-5 ομάδες  B)

 

"....Ο κ. Σαββίδης μου είπε πως στην Ρωσία οι ομάδες μπορεί να είχαν τις διαφορές τους, αλλά όλοι κοιτούσαν το καλό του ποδοσφαίρου. Αυτό που γίνεται στην Ελλάδα, ένας άνθρωπος κυρίως ελέγχει τα πάντα, καταστρέφει το ποδόσφαιρο. Είναι διαφορετικό να υπάρχει μια φορά διαφθορά και άλλο να υπάρχει ένα σύστημα διαφθοράς. Η μόνη μας λύση είναι η ελληνική δικαιοσύνη και τα ποινικά θέματα. Και η UEFA προτρέπει προς αυτή την κατεύθυνση. Αν κάποιος παραβεί τον νόμο υφίσταται συνέπειες..."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου γεννήθηκε μόλις μια απορία.

 

Ο Στέφενς δήλωσε χθες ότι έχασε λόγω διαιτησίας και ο Αλαφούζος σήμερα δήλωσε ότι θα συνεργαστεί με τον Σαββίδη κατά της διαιτησίας?

 

Τι πίνουν ακριβώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου γεννήθηκε μόλις μια απορία.

 

 

 

Ο Στέφενς δήλωσε χθες ότι έχασε λόγω διαιτησίας και ο Αλαφούζος σήμερα δήλωσε ότι θα συνεργαστεί με τον Σαββίδη κατά της διαιτησίας?

 

 

 

Τι πίνουν ακριβώς?

Ο Στεφενς εφαγε κραξιμο ομως απο τη διοικηση μετα απο τις δηλωσεις,βασικα απ ολους τους παοκτζιδες εφαγε.

 

Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή άνοιξε πόδια χθες ο ΠΑΟΚ στο συνεταιράκι του?

Λογικο

Ειναι ο αλλος να βγει ΤΛ να σωθει, εχει την μουρμουρα απο τους Βορειους και σου λεει "δεν καθομαι και να χασω" αντι πχ να καθομασταν εμεις να χασουμε, τι 4οι τι 5οι

Να δούμε πότε θα τους καλέσει για ηθική αυτουργία στην πρόκληση επεισοδίων...

Στη Ριζουπολη σας προκαλεσε ο Αλαφουζος

Στην Κρητη ο τραυματισμος του Καπινο ηταν προκληση Αλαφουζου

 

Η Βορεια Κορεα ειναι γαμω τα δημοκρατικα κρατη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίνεται κανενα CL απο την κανονική διάρκεια της βαθμολογίας? Στα playoffs δεν κρίνεται αυτό ή κάνω λάθος?

Εσεις να κατσετε να χασετε γιατί? Για να μείνετε εκτός playoffs? Λίγο ανάποδα τα λες...

Στην Κρήτη ηταν ο αόρατος αναπτήρας όπως τα αεροβόλα του Τζορβα στο Καραϊσκάκης. Τα σημάδια υπήρχαν βέβαια πριν το παιχνίδι αλλα ποιος νοιάζεται μωρε. Αφου υπάρχουν να πανε χαμενα?

 

Και απο την αλλη, ο αναπτήρας ηταν τοσο αορατος οσο η φωτοβολίδα του Χαινς και η ιδια αορατη στο ΟΑΚΑ πριν λιγες μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντά σε Αλαφούζο με μηνύσεις ο Ολυμπιακός

Μανιοκαταθλιπτικό και συκοφάντη χαρακτηρίζει ο Ολυμπιακός τον Γιάννη Αλαφούζο, ξεκαθαρίζοντας πως θα προχωρήσει σε μηνύσεις για τα «ψεύδη του»!

http://www.gazzetta.gr/football/article/586434/apanta-se-alafoyzo-me-minyseis-o-olympiakos

 

 

Μίλησε για παράγκες ο Αλ, και απάντησε ποιός; ο γάβρος. Καμία εντύπωση.

Παρανόησε ο χοντρός... θα μας πάει και στα δικαστήρια για τα στημένα   :-D

Κακοποιό στοιχείο ο Αλαφούζος, μολύνει το ποδόσφαιρο  

 

Είναι που δεν ασχολούνται με μας B)

 

Aνέφερε καθόλου τον γάβρο; Έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...