Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 23,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • MiDi_MiLiZ

    2161

  • DKNI

    1827

  • firewalker

    1268

  • 8elwADSL

    955

50-50 σημερα στην μπαλα; καποιος φουρνος θα γκρεμιστηκε...<br><br>

Καλη εμφανιση. Δεν κατεβηκε καν στο γηπεδο ο Παοκ.<br><br>

Μπορουσαμε και 3-1<br><br>

Sent from my GT-S6500 using Insomnia

3-1? Πλακα κανεις ετσι? Αλλο ενα 4-0 και λιγα θα ηταν..Μια τελικη ο ΠΑΟΚ σε ολο το 90λεπτο.Τουλαχιστον την εκανε πριν το 60' :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τι θες προσωπικα να σου απαντησω; εγω βλεπω οτι απο τη μια οι παιχτες γουσταρουν να συμμετεχουν αλλα απο την αλλη αυτο τους καταπονει. Οχι μονο στο μπασκετ, δες ο,τι αλλο αθλημα θες. Πχ εθνικη ποδοσφαιρου, Νινης καθε 3 και λιγο εξω, αβρααμ ακομα δεν εχει επανελθει.

 

Στο ποδόσφαιρο πληρώνεστε ανα αριθμό παιχτών που συμμετέχουν. π.χ. 10 παίχτες μέσα στην αποστολή; Τόσα. Και πρόσεχε δεν είναι λίγα τα λέφτά μπορεί να φτάσουν και 1εκ+ ευρώ ανα ματς της Εθνικής.

 

Τα χέρια του τρίβει ο χοντρός όταν φωνάζουν τους παίχτες σας. Και υπάρχουν και αποζημιώσεις όταν τραυματίζονται.

 

Άσε που ανεβαίνει και η αξία του παίχτη στις πωλήσεις που κάνει ο χοντρός.

 

Παράξενη και η εξαφάνιση Φετφατζίδη και η εμφάνιση Σάμαρη στην 11άδα....κάποιος ετοιμάζεται να πουληθεί μάλλον.... B)

 

Για το μπάσκετ δεν ξέρω...θα σου απαντήσει κάποιος που ασχολείται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ποδόσφαιρο πληρώνεστε ανα αριθμό παιχτών που συμμετέχουν. π.χ. 10 παίχτες μέσα στην αποστολή; Τόσα. Και πρόσεχε δεν είναι λίγα τα λέφτά μπορεί να φτάσουν και 1εκ+ ευρώ ανα ματς της Εθνικής.

 

Τα χέρια του τρίβει ο χοντρός όταν φωνάζουν τους παίχτες σας. Και υπάρχουν και αποζημιώσεις όταν τραυματίζονται.

 

Άσε που ανεβαίνει και η αξία του παίχτη στις πωλήσεις που κάνει ο χοντρός.

 

Παράξενη και η εξαφάνιση Φετφατζίδη και η εμφάνιση Σάμαρη στην 11άδα....περίεργο τι να πω.... B)

 

Για το μπάσκετ δεν ξέρω...θα σου απαντήσει κάποιος που ασχολείται. 

Μην λες ανακριβιες. 1εκ σε καθε ματσ? not

Για ολη την διαρκεια των ομιλων του Μουντιαλ,για καθε παικτη θα παρει περιπου 50χιλ ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ποδόσφαιρο πληρώνεστε ανα αριθμό παιχτών που συμμετέχουν. π.χ. 10 παίχτες μέσα στην αποστολή; Τόσα. Και πρόσεχε δεν είναι λίγα τα λέφτά μπορεί να φτάσουν και 1εκ+ ευρώ ανα ματς της Εθνικής.

 

Τα χέρια του τρίβει ο χοντρός όταν φωνάζουν τους παίχτες σας. Και υπάρχουν και αποζημιώσεις όταν τραυματίζονται.

 

Άσε που ανεβαίνει και η αξία του παίχτη στις πωλήσεις που κάνει ο χοντρός.

 

Παράξενη και η εξαφάνιση Φετφατζίδη και η εμφάνιση Σάμαρη στην 11άδα....κάποιος ετοιμάζεται να πουληθεί μάλλον.... B)

 

Για το μπάσκετ δεν ξέρω...θα σου απαντήσει κάποιος που ασχολείται. 

Ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις οτι λες ανακριβιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 αν χορηγος ειναι μια τραπεζα η οποια αναχρηματοδοτειται με τα δικα μας χρηματα, δε μας ενδιαφερει?

 

Μία μικρή σημείωση, για να μην ξεφύγει η κουβέντα:

Η ανατροφοδότηση της Τράπεζας δεν έγινε για να χορηγήσει λεφτά για wild card, οπότε στο πλαίσιο που γίνεται Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κουβέντα, όχι δε θα έπρεπε να  ενδιαφέρει και εν πάσει περιπτώσει ΔΕΝ πρόκειται για διασπάθιση δημοσίου χρήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στα παιδιά έβγαλαν πολύ πάθος,τρέξιμο και καλή κυκλοφορία μπάλας,ήμουν σίγουρος ότι θα κερδίζαμε ο ΠΑΟΚ έχει ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ όταν κατεβαίνει να παίξει Αθήνα,3-4 γκολ έπρεπε να είχαμε βάλει αλλά ας όψεται η αστοχία μας και ο Γλύκος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψε καποιος. 118 φορες εχει ερθει Αθηνα ο ΠΑΟΚ και εχει μονο 13 νικες και 80κατι ηττες. Αυτο τα λέει ολα

Παντως μου κάνει εντύπωση οτι κανενας δεν αναφέρθηκε στις δηλώσεις Στεφενς.

Αν είχε κάνει παρόμοιες δηλώσεις προπονητής του Ολυμπιακου οι σελιδες θα ηταν ηδη 20 παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...