Προς το περιεχόμενο

Έχεις πτυχίο ? Φορολογείσαι παραπάνω!


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο σάιτ συνήθως ειναι αξιόπιστο.

Θέλω να πιστεύω οτι προκειται περι παραπληροφόρησης, δε βλέπω όμως να διαψεύδεται κ είναι τραγικό εδώ που φτάσαμε. Και ακόμα πιο τραγικό που υπάρχει ακόμα άποψη δυστηχώς μεγάλου ποσοστού ότι καλά μας κάνουν και πρέπει να πληρώσουμε για τα λεφτά που κλέψαμε όλοι μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο σάιτ συνήθως ειναι αξιόπιστο.

Θέλω να πιστεύω οτι προκειται περι παραπληροφόρησης, δε βλέπω όμως να διαψεύδεται κ είναι τραγικό εδώ που φτάσαμε. Και ακόμα πιο τραγικό που υπάρχει ακόμα άποψη δυστηχώς μεγάλου ποσοστού ότι καλά μας κάνουν και πρέπει να πληρώσουμε για τα λεφτά που κλέψαμε όλοι μαζί.

Αν ήταν αξιόπιστο θα είχε άρθρα με υπογραφή. Και με Links και ονομασία των πηγών του.

Οτιδήποτε δεν έχει τα προηγούμενα χαρακτηριστικά, μόνο αξιόπιστο δεν μπορεί να χαρακτηριστεί. Όπως αλλιώς θέλεις πες το, αξιόπιστο πάντως όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως 'εγραψα και παραπάνω, αλλά και εξαιτίας αυτών που γράφεις στα οποία φυσικά και συμφωνώ, θέλω να πιστεύω οτι ειναι ψευδής είδηση.

Ομως έχω επιφυλάξεις επειδή το συγκεκριμένο σάιτ, γενικά γράφει ανυπόγραφα και συνήθως πέφτει μέσα σε όσα γράφει.

Μέσα στις επόμενες μέρες θα γνωρίζουμε την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως 'εγραψα και παραπάνω, αλλά και εξαιτίας αυτών που γράφεις στα οποία φυσικά και συμφωνώ, θέλω να πιστεύω οτι ειναι ψευδής είδηση.

Ομως έχω επιφυλάξεις επειδή το συγκεκριμένο σάιτ, γενικά γράφει ανυπόγραφα και συνήθως πέφτει μέσα σε όσα γράφει.

Μέσα στις επόμενες μέρες θα γνωρίζουμε την αλήθεια.

 

Το αν συνήθως πέφτει μέσα δεν πάει να πει ότι είναι αξιόπιστο. Οτιδήποτε δεν υπογράφεται δύσκολα γίνεται και μήνυση ξέρεις.

Της Ναυτεμπορικής το link που δεν ήταν ανώνυμο, εξηγούσε ολοκάθαρα (για κάποιον που θα το δουλέψει το ρημάδι του και δεν έχει το ρετιρέ του ξενοίκιαστο) τι θα γίνει. Αν κάποιοι με ξενοίκιαστα κατάλαβαν άλλα, ή κάποιοι άλλοι εξυπνάκηδες το άλλαξαν όπως τους κάπνισε για να δημιουργήσουν ντόρο και σάλο και traffic στα site τους, δεν πάει να πει τίποτα. Να βγω κι εγώ να γράψω ότι θα φορολογήσουν το ενδεικτικό του δημοτικού (έτσι ονομάζεται; lol)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο σάιτ συνήθως ειναι αξιόπιστο.

Θέλω να πιστεύω οτι προκειται περι παραπληροφόρησης, δε βλέπω όμως να διαψεύδεται κ είναι τραγικό εδώ που φτάσαμε. Και ακόμα πιο τραγικό που υπάρχει ακόμα άποψη δυστηχώς μεγάλου ποσοστού ότι καλά μας κάνουν και πρέπει να πληρώσουμε για τα λεφτά που κλέψαμε όλοι μαζί.

 

κι εγω αυτο πιστευω

η γαματη κυβερνηση που εχουμε,εχει τακτικες ριχνω αδεια για να πιασω γεματα.

ετσι οπως εκανε και με τον φορο ακινησιας των οχηματων.

ψαχνει νεους φορους,και θα τους βρει εκει που θα βρει λιγοτερο κραξιμο

οποτε φοροι σε adsl δεν παιζει να παιχτουν ποτε μην ανησυχειτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...