Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκαν οι τιμές για το Office 2013 και το συνδρομητικό Office 365


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει καλύτερα την τιμολόγηση για το Office 365;

 

Όσοι είχαμε το απλό πακέτο αυτό με το δικτυακό Outlook, ανέβασμα αρχείων και Office Web Apps ( γύρω στα 6 ευρώ το μήνα πήγαινε ) πρέπει να πάμε τώρα σε άλλο πακέτο πιο ακριβό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου πρωτινέ ένας γνώστης ένα άλλο εναλλακτικό office το όποιο είναι δυνατό.

Θα το δοκιμάσω.

Το μοιράζαμε και με εσάς.

 

http://www.kingsoftstore.com/

 

 

Έμενα προσωπικά μου αρέσει το office 2010 το θεωρώ πολύ καλό και ειδικά το ribbon δεν το αλλάξω. Από τότε που το υιοθέτησε με το 2007 άλλαξε πραγματικά προς το καλύτερο το office.

 

 

Οι τιμές είναι αναμενόμενες για την MS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν περιέχονται τα 60 λεπτά για skype στην επαγγελματική έκδοση....

 

Με την απορία σε βλέπω να μένουμε φίλε μου.

 

Πάντως, η τιμή για 5 άδειες και όλα αυτά που προσφέρει είναι προσιτή . Πλην όμως , για απλή χρήση και ερασιτεχνική χρήση και όταν η συμβατότητα δεν είναι το κριτήριο της επιλογής , με τα δωρεάν Open Office - Libre Office - Oxygen Office , μια χαρά γίνεται η δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μην ξεχνάτε ότι οι τιμές για Βόρεια Αμερική, που ο κόσμος δεν έχει πρόβλημα να αγοράσει το software που χρησιμοποιεί, είναι μια χαρά. προσωπικά θα δοκίμαζα το 365 αλλά δεν είναι διαθέσιμο offline από όσα κατάλαβα. Άρα πάμε για 2013 home, γιατί ναι μεν δωρεάν το libre, αλλά όποιος ανοίγει επαγγελματικά έγγραφα και business reports, χαιρέτα μας τον πλάτανο.

 

το 365 είναι διαθέσιμο offline (desktop εφαρμογές) , απλά πρέπει να έχεις internet μία στο τόσο (νομίζω μια φορά το μήνα), για να παίρνει το License από το cloud.

 

 

δηλαδη αμα μοιρασεις με 4 φιλους την συνδρομη, ενα 20αρι το χρονο? pas mal

Μπορεί κάποιος να εξηγήσει καλύτερα την τιμολόγηση για το Office 365;

 

Όσοι είχαμε το απλό πακέτο αυτό με το δικτυακό Outlook, ανέβασμα αρχείων και Office Web Apps ( γύρω στα 6 ευρώ το μήνα πήγαινε ) πρέπει να πάμε τώρα σε άλλο πακέτο πιο ακριβό ;

Νομίζω δεν αλλάζει, αλλά δεν είμαι και σίγουρος..

 

Το office 365 δεν έχει μόνο Web apps, μπορείς να το εγκαταστήσεις και στον υπολογιστή σου, και να τσεκάρει το license όποτε είσαι στο internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...