Προς το περιεχόμενο

ABIT NF7 series ή GIGABYTE GA-7N400PRO????


GiannisKr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω μία μητρική με nForce 2 και με καλές δυνατότητες overclocking.Ποιές από τις 2 να διαλέξω και μήπως ξέρει κανείς από εσάς ποιό είναι το μέγιστο Vcore που δίνει η κάθε μία?Θέλω απόψεις και προτάσεις.Έχω ήδη έναν Athlon 2600+/333MHz με κωδικό AIUHB 0252.Νομίζω αυτοί είναι ξεκλείδωτοι από το εργοστάσιο ή κάνω λάθος?

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ξεκλείδωτοι εφόσον μπορεί να το δει αυτό η μητρική.

 

Και τώρα στο προκείμενο. Συγκρίνεις μια από τις καλύτερες μητρικές για AMD με μια εταιρεία [πιπέρι]. Για κανένα λόγο μην προτιμήσεις την Gigabyte ακόμα και να σε πληρώνουν για να την πάρεις... Πάρε καμιά Elite καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια δε ξέρω. Την MSI την θεωρούσα αξιοπρεπέστατο κατασκευαστή μητρικών αλλά για κάποιο διάστημα μας τα είχε χαλάσει... Τελευταία δε ξέρω τι παίζει σε nForce2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai giati den perimeneis gia epox 8rda+ rev 2.x(i 2.0 aposyrthike :( ) pou tha xei kai episimi ypostiriksi gia 200mhz fsb??? pantos an theleis na pareis kati amesa(ama sou mpei i idea... :P :p ) ki ego abit psifizo an kai i epox de me exei afisei katholou dysarestimeno... :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena mias kai mou kaike i 8rda+ (sigkekrimena to agp slot den evlepe tin karta) kai epidi den mporo na mpo stin diadikasia gia rma apo agglia kai tha to kano apo septemvrio pira tin asus a7n8x kai eimai poli pio efxaristimenos mazi tis apo oti me tin epox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...