Προς το περιεχόμενο

Το αγαπημένο μας Android έχει σήμερα γενέθλια!


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα ξεπερασει το οριο των δημοσιευσεων και για αυτο το εβαλα χθες :)

 

Παντως αντι να του κανουμε δωρο μας εκανε αυτο με την αναβαθμιση του SGS III σε JB ^_^ .

γιατι βγηκε η αναβαθμηση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δούμε όσο πιο σύντομα γίνεται και τη key lemon pie !

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Υπομονη λογικα τις γιορτες θα μας ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω την εκδοση Android 2.3.x Gingerbread στο κινητο μου πως θα βαλω την τελευταια εκδοση του android? θα επηρεασει τις εφαρμογες που εχω εγκατεστημενες τωρα? Χρονια πολλα και καλα και απο μενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανω λαθος ή η ολη φιλοσοφια για εφαρμογες και παραμετροποιηση των συσκευων με οθονη αφης εγινε απο τους προγραμματιστες που κανανε παπαδες σε jailbroken iphone? Δηλαδη οκ, και πριν υπηρχε το symbian, αλλα σε συσκευες μετα την επανασταση του iphone, τη διαφορα θυμαμαι την ειχαν κανει εκεινοι... Και εγω εχω android και το προτιμω σαφως περισσοτερο απο ios, αλλα μερικα credits παραπανω απο αυτα που αναφερετε θα επρεπε να πανε στους προαναφερθεντες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανω λαθος ή η ολη φιλοσοφια για εφαρμογες και παραμετροποιηση των συσκευων με οθονη αφης εγινε απο τους προγραμματιστες που κανανε παπαδες σε jailbroken iphone? Δηλαδη οκ' date=' και πριν υπηρχε το symbian, αλλα σε συσκευες μετα την επανασταση του iphone, τη διαφορα θυμαμαι την ειχαν κανει εκεινοι... Και εγω εχω android και το προτιμω σαφως περισσοτερο απο ios, αλλα μερικα credits παραπανω απο αυτα που αναφερετε θα επρεπε να πανε στους προαναφερθεντες....[/quote']

 

Μάλλον πρέπει να ψάξεις λίγο παραπάνω το παρελθόν

 

Οι xda υπάρχουν από το 2003 , πολύ πριν το γιωτόφωνο

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον πρέπει να ψάξεις λίγο παραπάνω το παρελθόν

 

Οι xda υπάρχουν από το 2003 , πολύ πριν το γιωτόφωνο

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

 

 

 

Μα ξερω καλα απο ποτε ειναι και για αυτο υποσημειωσα οτι αναφερομαι σε τηλεφωνα τυπου iphone... Σε symbian και αλλες πλατφορμες γινοντουσαν απο παλια "θαυματα" αλλα αυτοι που απογειωσαν τη νοοτροπια ενος appmarket που περιεχει απο θεματα, εφαρμογες, modifications κτλ κτλ ηταν οι τυποι του jailbreak ή cydia (δε θυμαμαι και καλα).... Το xda ηταν καθε thread και εφαρμογη, θεμα κτλ. Δεν υπηρχε εως τοτε κατι εννοποιημενο, ουτε τοσο αυτοματο στον τροπο εγκαταστασης, αναβαθμισης, διαγραφης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησες για jailbroken iphone και modifications αυτα υπηρχαν απο πριν, για αυτο αναφερθηκα σε xda

 

το σωστο μαρκετ με τις εφαρμογες ηταν οντως κατορθωμα της apple και η google πετυχε γιατι ηταν η μονη που το αντεγραψε σωστα (και το διεδοσε σε συντριπτικα περισσοτερο κοσμο)

χωρις μαρκετ δεν υπαρχει περιπτωση να πετυχει καποιο λειτουργικο πλεον , για αυτο μικροτεροι παικτες ή παικτες που δε το χειριστηκαν σωστα δεν ειχαν την ιδια επιτυχια

 

οσο για τις οθονες αφης , συμφωνω βεβαια οτι η apple ειχε τη τιμη να πετυχει με αυτο, αλλα ετσι κι αλλιως πιστευω οτι εκει θα πηγαιναμε

 

στο θεμα μας παντως, η συνεχης βελτιωση του λειτουργικου τα τελευταια χρονια ειναι τουλαχιστον εντυπωσιακη και περιμενουμε ακομα περισσοτερα απο τη google

 

το μονο μελανο σημειο ειναι η υποστηριξη για τις περισσοτερες συσκευες , αφου η μεγαλη πλειοψηφια του κοσμου εχει εκδοση σχεδον 2 ετων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...