Προς το περιεχόμενο

ο υπολογιστης δουλευει σαν slow motion μετα απο εγκαταστασεις


Spuros.20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι....μολισ πριν απο λιγο....στο hijackthis εκανα την αναλυση και μου τα εβγαλε ολα με ενα πρασινο ν .......ομωσ μου λεει πριν ξεκινησει : για καποιο λογο το συστημα μου αρνειται να δωσει εισοδο στα Hosts files...στην περιπτωση αυτη θα πρεπει να το κανω μονοσ μου μεσω την εκτελεσης.!

 

ομωσ συμφωνα με το tutorial που εβαλεσ οποια εχουν ενα κοκκινο η κιτρινο ν πρεπει να τα βρουμε και να τα φτιαξουμε.....απο την στιγμη που εμενα δεν μου εβγαλε πουθενα ενα τετοιο τι να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε κ αυτα που σου ειπα πιο πανω, δεν ειναι χασιμο χρονου ισως εναν απο αυτα να ευθυνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

drivers περασα για την καρτα γραφικων και για τον ηχο και καποια αλλα updates που εκανε απο μονο του... απαντησε μου ομως ειναι πιθανο ολα αυτα να γινονται απο θυρα usb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τσεκάρεις και τις θερμοκρασίες την επόμενη φορά πού αρχίσει τα κολλήματα καθώς και το event viewer μήπως υπάρχει κάποια καταχώρηση σχετικά με το πρόβλημα . Επίσης όταν άνοιξες την διαχείριση εργασιών επέλεξες να εμφανίσεις όλες τις διεργασίες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι θερμοκρασιες ειναι μια χαρα και ολα ειναι ενταξει... εκτος αυτου ενασ φιλος που μου φτιαχνει τον υπολογιστη τον κοιταξε πριν καμια ωρα και δν ωρηκε τιποτα....παραμονο παρατηρησαμε πως αυτα τα κολληματα τα εκανε οταν ειχαμε στην θυρα usb βαλμενο ενα τηλεχειρηστηριο....ισως ειναι η θυρα.....υπαρχει περιπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι θερμοκρασιες ειναι μια χαρα και ολα ειναι ενταξει... εκτος αυτου ενασ φιλος που μου φτιαχνει τον υπολογιστη τον κοιταξε πριν καμια ωρα και δν ωρηκε τιποτα....παραμονο παρατηρησαμε πως αυτα τα κολληματα τα εκανε οταν ειχαμε στην θυρα usb βαλμενο ενα τηλεχειρηστηριο....ισως ειναι η θυρα.....υπαρχει περιπτωση?

 

Δοκίμασε και σε άλλες θύρες να δεις αν το κάνει μόνο σε αυτή πιθανόν να έχει πρόβλημα η συγκεκριμένη θύρα μπορεί βεβαία να έχει πρόβλημα και η συσκευή που συνδέεις δοκίμασε την αν έχεις την δυνατότητα σε έναν άλλο υπολογιστή με ίδιο λειτουργικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...