Προς το περιεχόμενο

Νέο pc


SpeedygonZales

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες.

Δεινόσαυρε αυτή η gpu που μου προτείνεις στην 2η σύνθεση έχει 10+ ημέρες αναμονής

και είμαι λίγο ανυπόμονος μάλλον πολύ θα έλεγα!( Εχω να πάρω pc καινούργιο εδω και πολλά χρόνια ).

 

Μήπως μπορούμε να βάλουμε κάτι αλλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Visionstudio με πλαισιο, ναι μεν μεγάλη διαφορά σε τιμές, αλλά το 2ο (συνήθως) έχει μεγαλύτερη διαθεσιμότητα. Ετσι λοιπόν κάποιος που θέλει κάτι "εδώ και τώρα" το πληρώνει αδρά. Και στα πισί πλέον :)

 

Μια σύνθεση απο βιζιονστουντιο με γνώμονα την διαθεσιμότητα επίσης (αν και ειναι λιγο παπατζήδες στο σαϊτ, αλλά τουλάχιστο εχουν την ευθιξία να παίρνουν τηλ και να εξηγούνται).

 

Untitled-1-6.jpg

 

Παίρνεις και ενα κουτί Haf 932 advanced προς 168ε + 5ε μεταφορικά απο μσυστεμς και τέλος, με 1170ε πάνω κάτω.

 

Αν θες, τσιμπάς και μια Dell 23ρα - http://www.msystems.gr/index.php?category=2323&product=12761

 

...και φθάνεις τα 1400ε , α ξέχασα κι ενα dvd r προς 20ε.

 

Και θεωρώ πως εχει πισι με μέλλον. Οπως αναφέρθηκε και πιο πάνω, οτι παιχνιδια και να βγουν, μπορεί να μην τα παίζεις στο 100%, αλλά στο 90% με διαφορές που ίσως, δεν παρατηρήσεις ποτέ. Και στη τελικη κοιτάμε να αγοράσουμε κάτι με υψηλό βαθμό απόδοσης προς τιμή σε βάθος κάποιων ετών.

Οπως πχ ο Q9550 μου με την 5870. Τίμιο σύστημα (οχι φυσικα hi end) ακόμη και για την σημερινή εποχή.

 

Αυτά.

 

Υ.Γ. επέλεξα αυτή τη καρτα γραφικών, διότι βγάζει το ζεστό αέρα εξω. Ενω οι υπόλοιπες υλοποιήσεις (με ψυκτρες και φανφαρες οχι). Παρόλο που εχω αριστη ψύξη αφτερμαρκετ στη δική μου, το εχω μετανιώσει...(οχι πως παθαίενι κατι το πισι, αλλά εχω κατι ψυχαναγκαστικά με τις θερμοκρασίες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...