Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνησε η διαδικασία αναβάθμισης των Xperia U, Go και Sola smartphones στο Android 4.0


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρόβλημα δεν είναι ότι δεν δίνουν οι εταιρείες αναβαθμίσεις, αλλά ότι δεν δίνουν στην κοινότητα τον κώδικα των proprietary drivers, πράγμα αναμενόμενο αλλά μη αποδεκτό όταν δεν υπάρχει σωστή επίσημη υποστήριξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jelly bean θα εχουμε Πολυ γρηγορα μετα το ics απλα επειδη υποσχεθηκανε ics ειπαν να το βγαλουν... μεχρι τον δεκεμβριο η sony ειπε και jelly bean σε αυτα τα μοντελα. θα παρουν και του χρονου αναβαθμιση ετσι οπως εγινε και με τα μοντελα του 11....οποτε οταν με το καλο η google βγαλει το επομενο λειτουργικο της τετοια μερα του χρονου θα τα χουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λειτουργία glove mode θα σώσει πολλούς μηχανόβιους. μπράβο στη sony

 

Ενώ τη πλειοψηφία που το χειμώνα φοράει γάντια στους -5 καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο αυτο μετα γαντια. Καιρος ηταν. Μενα η απορια μου ειναι ακομα γιατι καθε κατασκευαστης φοραει τη δικη του ρομ και δεν βαζουν καθαρο το android ωστε και οιο γρηγορο να ειναι και να κανει αμεσα οποιαδηποτε αναβαθμιση. Αν ειναι θεμα drivers , ε ας βγαλει η google λιστα με το συμβατο hardware και ας βαζουν ολοι αυτο. Ενω θα μπορουσε να ναι το καλυτερο λειτουργικο καθε φορα χανομαστε σε κοληματα και αναβαθμισεις εκδοσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ τη πλειοψηφία που το χειμώνα φοράει γάντια στους -5 καθόλου...

 

ο καθένας με τις ανάγκες του και το περιβάλλον που ζει :)

το σίγουρο είναι θα ικανοποιήσει πολλους αυτή η λειτουργία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά την έχει περάσει κανείς την αναβάθμιση στο Sole ; Εμένα μου κολάει συνέχεια εκεί που λέει το PC Companio "προετοιμασία του υπολογιστή για την αναβάθμιση" το έχω αφήσει κανά τρίωρο αλλά τίποτα... Καμιά ιδέα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις φορτησει σε εμενα η "προετοιμασία του υπολογιστή για την αναβάθμιση" μου λεει πως δεν ηταν δυνατον να γινει επειδη φταει η συνδεση στο ιντερνετ,εχω το sole.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στις ρυθμισεις λεει λειτουργια γαντιων,τι αλλαζει και μπορει να ανιχνευει τα γαντια?αυτο θεμα hardware δεν ειναι?

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

 

Δοκιμασα με γαντια(μαλλινα) αλλα τπτ :-( μουφα ειναι ?

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...