Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το HTC One X+ με Android 4.1 Jelly Bean


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:-)

 

Ρε σεις, ίδιο με το One X είναι, ίδια εμφάνιση και ίδια χαρακτηριστικά με μικροδιαφορές. Μετά βίας δικαιολογεί το +

 

http://www.gsmarena....6&idPhone2=4320

 

 

Κορυφαία συσκευή βέβαια αν και δε μου αρέσει η έλλειψη sd card slot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον ιουλιο ειχαν ανακοινωσει οτι θα υποστηριξουν πληρως τα one x και one s με jelly bean.

για τα υπολοιπα τιποτα σιγουρο

 

παντως και μονο το οτι εβαλαν μπαταρια 2100mAh ειναι σημαντικο. επιτελους καταλαβαν οτι δεν γινεται να πεθαινει το κινητο με 3-4 ωρες χρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο ξενέρωμα με το Sensation XE, μια συσκευή των 600€, αρχίζω και σκέφτομαι για iOS βλέποντας ακόμη και 3GS συσκευή του 2009 να παίρνει αναρίθμηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α εχει και bitch audio βλεπω!

 

lol!!!

περα απο την πλακα παντως, τα ακουστικα "ψειρες" που ηταν μαζι με το sensation και ειναι beats audio ειναι πραγματικα εξαιρετικα, και σε ποιοτητα και σε αποδοση.

 

αρχίζω και σκέφτομαι για iOS βλέποντας ακόμη και 3GS συσκευή του 2009 να παίρνει αναρίθμηση.

 

μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα, μεχρι αυριο με εναν καλο υπνο θα σου εχει περασει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol!!! περα απο την πλακα παντως, τα ακουστικα "ψειρες" που ηταν μαζι με το sensation και ειναι beats audio ειναι πραγματικα εξαιρετικα, και σε ποιοτητα και σε αποδοση. μην ανησυχεις δεν ειναι τιποτα, μεχρι αυριο με εναν καλο υπνο θα σου εχει περασει :)

 

Φίλε μου, ξύπνησα με εφιάλτη….. ότι μετά από καμία αναρίθμηση του Android (π.χ. 5) δεν θα υπάρχει προς τα πίσω συμβατότητα εφαρμογών :) και θα εχω ένα media player των 600€ :))

συμφωνώ για beats audio, μου αρέσουν και μένα, μέχρι που λυπάμαι να τα χρησιμοποιήσω μην μου χαλάσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...