Προς το περιεχόμενο

PENTIUM III OVERCLOKING


ten_ten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:oops: ΕΧΩ ΕΝΑ PENTIUM III ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ OVERCLOKING ... ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 1050 MHZ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΟΜΟΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΑ 1250 ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΝ ...... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ???????????????????????????????????????????????????? :idea:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου συνιστούσα να βάλεις καλύτερη ψύξη, γιατί η ψύξη είναι πολύ βασική καθώς επίσης και να αλλάξεις μνήμες (βάλε πιο γρήγορες).

εαν και πάλι δεν καταφέρεις τίποτα μην συνεχίσεις να προσπαθείς γιατί απλά θα έχεις φτάσει τον επεξεργαστή σου στα όριά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

profanos exeis tous aplous Pentium III kai oxi tous Tualatin.oi aploi stamatisan na vgenoun apo tin Intel akrivos epidi sta 1100MHz ginotan astatheis.etsi evgale tous Tualatin se mikrotera micro pou eftasan mexri ta 1400MHz.prosopika den pistevo oti tha spaseis pote ta 1100MHz kai tzampa to skeftesai.elpizo na apodeixthei oti exo latho omos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:oops: ΕΧΩ ΕΝΑ PENTIUM III ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ OVERCLOKING ... ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΤΑ 1050 MHZ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΟΜΟΣ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΑ 1250 ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΝ ...... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ???????????????????????????????????????????????????? :idea:

 

Ενδιαμεσα fsb δεν εχεις δοκιμασει ???

Απο μνημες πως τα πας ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...