Προς το περιεχόμενο

Λιγα λουλούδια στην κυρία..απο μένα..


InfectedMushroom

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας....

 

Καινούριος στο φόρουμ , και γράφω πρώτη φορά.

 

Ακούστε τι επαθα να μου πειτε την γνώμη σας...

 

Μου αρεσε μια κοπέλα που δουλεύει σε μια καφετέρια της περιοχής μου... Μου είχε δείξει καποιο ενδιαφέρον , ματιές και χαμογελα....Είπα , πως να εκφράσω τα συναισθήματά μου? Θα της στείλω λουλούδια.

 

Στέλνω μια φορά , ψιλο-ανώνυμα , μου είπε η κοπέλα που τα πήγε , ότι χάρηκε πολυ.

 

Στέλνω σήμερα , με όνομα και τηλέφωνο , και σημείωμα έτσι ωραίο , ρομαντικό... και μου λέει η κοπέλα που τα πήγε , ότι ενθουσιαστηκε πολύ.

 

Περίμενα μήνυμά της , έστω ένα ευχαριστώ , τίποτε....ε λεω , θα πάω απο την καφετέρια , θα την στήσω πιο πέρα , και όταν σχολάσει , θα της πώ να την πάω σπίτι.

 

Με πήρε πρέφα ..... και όταν έκλεισε την καφετέρια , αυτή και μια φίλη της , έτρεξαν σαν παλαβές.....!!!!

 

Έμεινα μαλάκας !!!!

Λέω τι γίνεται εδώ , με έχει δει πολλές φορές στην καφετέρια , μήπως με πέρασε για κανα ψυχάκια που θέλει να την βιάσει?

Για κανα ανώμαλο stalker με ψύχωση για αυτήν?

 

Πειτε μου ρε παιδιά , έκανα κάτι λάθος ?

Γιατί , και με ποιο τρόπο την έκανα να φοβηθει?

 

τι να κάνω απο δω και πέρα.....πως να το αντιμετωπίσω το όλο θέμα , αφου θα ξαναπάω στην καφετέρια..είναι το στέκι μου....

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι το στεκι σου, γιατι δεν εστειλες κανα φιλαρακι σου να κανει κονε;;;;

 

Νταξει , το οτι πηγαίνω εκεί συχνά , δεν σημαίνει ότι γνωρίζω σερβιτόρους κλπ....

Πηγαίνω με τον κολλητό μου κανα απογευμα και πίνουμε καφέ , και μιλάμε ενα γεια τι λέει

με τις σερβιτόρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λες οτι έκλεισε την καφετέρια υποθέτω οτι ήταν βράδυ..

 

Οπότε μπορει και να τρόμαξε η κοπέλα να είδε κάποιον που τον βλέπει συχνα στο μαγαζί να περιμένει απ έξω στο σκοτάδι..

 

Απο το ονομα στα λουλούδια,κατάλαβε οτι είσαι εσύ(ξέρει το μικρό σου τουλαχιστον?)?

 

Θα συνδίασε και τα λουλούδια με κάποιον που περίμενε στο σκοτάδι οποτε...

 

Ειναι και περίεργοι καιροί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και λες οτι έκλεισε την καφετέρια υποθέτω οτι ήταν βράδυ..

 

Οπότε μπορει και να τρόμαξε η κοπέλα να είδε κάποιον που τον βλέπει συχνα στο μαγαζί να περιμένει απ έξω στο σκοτάδι..

 

Απο το ονομα στα λουλούδια,κατάλαβε οτι είσαι εσύ(ξέρει το μικρό σου τουλαχιστον?)?

 

Θα συνδίασε και τα λουλούδια με κάποιον που περίμενε στο σκοτάδι οποτε...

 

Ειναι και περίεργοι καιροί

 

 

Χμ.....λες να πεχτηκε τέτοια μαλακία?

 

Εχουμε μιλησει πολλες φορες , και πολλες φορες της έχω κάνει κόρτε....

 

Για κατσε , θα παω αυριο-μεθαυριο οταν δουλευει και θα της εξηγήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...