Προς το περιεχόμενο

Λουτρό αίματος στο World of Warcraft, χάκερ σκότωσαν όλους τους χαρακτήρες


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως για να κανεις τετοιο blitzkrieg σημαινει οτι τα αντανακλαστηκα την blizzard ειναι χελωνας και μετα απο 8 χρονια που εχει το παιχνιδι κατι τετοια δεν δικαιολογουντε

 

οτι ναναι..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως για να κανεις τετοιο blitzkrieg σημαινει οτι τα αντανακλαστηκα την blizzard ειναι χελωνας και μετα απο 8 χρονια που εχει το παιχνιδι κατι τετοια δεν δικαιολογουντε

 

Μιλαμε για δεκαδες διαφορετικα realms (servers) στους οποιους εισεβαλλαν μαλλον συντονισμενα. Μεχρι να κυκλοφορησει το νεο εχει ηδη διορθωθει. Ποσο πιο γρηγορα θα μπορουσαν να αντιδρασουν?

Εκτος αν θεωρεις οτι δεν μπορουν να υπαρχουν τρυπες ασφαλειας καθολου επειδη το παιχνιδι ειναι 8 χρονων

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι μπορει να ειναι 8 χρονων αλλα ανανεωνεται συχνα ενω πριν δυο βδομαδες βγηκε καινουργιο εξπανσιον. λογικα το bug θα εχει σχεση με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι οποίοι είχαν τη δυνατότητα να σκοτώνουν τους πάντες, συμπεριλαμβανομένων και των χαρακτήρων που ελέγχονται από το σύστημα και όχι από παίκτες

Χαχαχα... μου θύμισε το θρυλικό "he is even killing our admins" του Southpark. Και δεν εχω ιδέα απο WoW.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβληματα που εχει ο κοσμος, ευκαιρια οι "νεκροι" να βγουν λιγο εξω να ζησουν πριν πεθανουν πραγματικα.

 

Δεν θα μπορουσε τεχνικα η Blizzard να επαναφερει τους χαρακτηρες οπως ηταν πρις 24 ωρες; Τωρα τι γινεται;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θρύλος λέει...

post-91655-0-07154200-1349724679_thumb.jpg

 

Πόσο πιο epic θα ήταν το ολοκάυτωμα με BFG (αρρώστια το ξερω)

 

Aπο που ειναι αυτη η εικονα???!?!?!?!?!?!?!?! απο καποιο DOOM comic?

 

Προβληματα που εχει ο κοσμος, ευκαιρια οι "νεκροι" να βγουν λιγο εξω να ζησουν πριν πεθανουν πραγματικα.

 

Δεν θα μπορουσε τεχνικα η Blizzard να επαναφερει τους χαρακτηρες οπως ηταν πρις 24 ωρες; Τωρα τι γινεται;

 

υπαρχει ηδη απαντηση:

Τι αποζημιωση θα τους δωσει ρε παιδια ; Τι γραφουμε διαβαζουμε τι αναρτηση κανουμε ; Γιατι ηταν hardcore οι χαρακτηρες σαν του D3 και τους εχασαν για παντα ; Ενα corpse run 10 δευτερολεπτων θα κανουν !!!!ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στα παιδια που το καταφεραν αυτο!

Οχι οτι κερδιζω κατι αλλα εχει χαβαλε ολη η υποθεση παντως!

Μεγαλα μυαλα οσοι το κανανε αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει ηδη απαντηση:

 

Τωρα μπορει να σου φαινεται περιεργο αλλα εχω εγκαταλειψει τα παιχνιδια στον υπολογιστη το 2000 περιπου, με τελευταιο το StarCraft 1 (ολοκληρωθηκα σαν παικτης μετα απο αυτο). Δεν καταλαβαινω το μυνημα που μου γραφεις οτι απανταει σε αυτο που εγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μπορει να σου φαινεται περιεργο αλλα εχω εγκαταλειψει τα παιχνιδια στον υπολογιστη το 2000 περιπου, με τελευταιο το StarCraft 1 (ολοκληρωθηκα σαν παικτης μετα απο αυτο). Δεν καταλαβαινω το μυνημα που μου γραφεις οτι απανταει σε αυτο που εγραψα.

 

δεν υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος, αυτό δεν σκότωσε τους πάντες μέσα στο παιχνίδι. αν κάνει επαναφορά πριν 24 ώρες πχ αν κάποιος κατα τη διάρκεια του μακελειού ήταν σε instant και έκανε κάποιο καλό loot θα το έχανε. εξάλλου οι παίχτες δεν πεθαίνουν μόνιμα. απλά γίνονται φαντάσματα και πρέπει να επιστρέψουν στο πεθαμένο σώμα τους. μέσα σε δευτερόλεπτα γίνετε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...