Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

Ε, τι να πω ρε συ... Προφανώς, δεν το εννοώ σε προσωπική βάση για κάποιον που δε γνωρίζω αρκετά, αλλά μην πετάτε και τέτοια διαμάντια... Το Star Citizen υποτίθεται ότι απευθύνεται σε κοινό που σκαμπάζει και από μερικά πράγματα παραπάνω. Δε βλέπεις ότι σου έδειξαν μια άδεια στημένη μπούρδα, με ωραία γραφικά - οκ, που έχει το 1/50 της πολυπλοκότητας του Skyrim πχ. Θα ήθελε και προσπάθεια να κάνουν να πηγαίνουν σκατά 1-2 στημένες σκηνές-τοποθεσίες προβολής, που από πίσω τους δεν τρέχει και σχεδόν τίποτα από όλα αυτά που έχουν υποσχεθεί. Και σε υπερ-τούμπανο rig, κιόλας. Πέρα από το επίπεδο λεπτομέρειας σε κάποια γραφικά και το ότι θα έχει physics 10ετίας το όχημα και 20ετίας το shooting, δεν σου έδειξαν και τίποτα... Και εσύ μου λες τι ωραία τρέχει;! Ε, μετά τι περιμένετε να ακούσετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επι της ουσίας όμως δεν απαντας...................γιατι μαλλον δεν εχεις τι να πεις και οχι λογο του απρεπη χαρακτηρισμου.

 

 

 

 

edit

με πρόλαβε άλλως που τα λεει μια χαρα κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επι της ουσίας όμως δεν απαντας...................γιατι μαλλον δεν εχεις τι να πεις και οχι λογο του απρεπη χαρακτηρισμου.

 

 

 

 

edit

με πρόλαβε άλλως που τα λεει μια χαρα κιολας

Καταρχήν, δεν έχει τεθεί ερώτημα προσωπικά σε εμένα. Και πέρα από αυτό, μπαίνω στη διαδικασία και απαντάω, συνοπτικά έστω, σε πράγματα που οι περισσότεροι που έχουμε υποστηρίξει το S.C τα θεωρούμε και αυτονόητα στην τελική. Τέντωσε τις κεραίες σου, άμα δεν πιάνει εκεί κάτω...

 

(Και πίσω στο block σου - Τυχαίο; Δε νομίζω καθόλου :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτο το νημα γνωρισα το παιχνιδι που σαν ιδεα αποτελει ίσως την εκπληρώση ενός ονειρου.Απλα προσπαθώ να καταλαβω αν αξιζει να δωσω τα ευρουλακια μου και εσυ δεν βοηθας ετσι....................

 

 

Για αυτο που γραφείς στην παρένθεση αναθεμα και αν καταλαβαίνω τι θες να πεις........ :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έναν τουλάχιστον να έβλεπα να παραδέχεται μερικά πράγματα,έναν!!

https://www.facebook.com/groups/StarCitizenGreekCommunity/

εδώ να δείτε..Είμαι μέλος και γελάω κάθε τόσο..

Δεν τους γράφω τίποτα,γιατί παίζει να κάνουν και κάνα ομαδικό report να μου κλείσει το προφιλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οτι θελει γραφει ο καθενας εδω μεσα και στο FB...ενα single player εστω ενα demo επρεπε να ειχαν βγαλει τι να λεμε τωρα...εχουν πεσει τοσα φραγκα και τπτ...ειναι λαθος και ας χτυπιουνται κατω ολοι!Ναι ξερουμε το εγχειρημα ειναι τεραστιο και και και...στο τελος μας βλεπω να μας τρωει η τελειωμανια και να λεει ο Roberts οτι δεν θα βγει γτ με την τωρινη τεχνολογια και λεφτα δεν φτανει για να κανουμε αυτα που εχω στο κεφαλι μου...τι να πω...βεβαια δεν μπορω να εχω καθαρη γνωμη απλα σκεφτομαι απο αυτα που διαβαζω και βλεπω γτ το παιχνιδι δεν το χω δει σχεδον καθολου θα προσπαθησω ομως να το τσεκαρω την επομενη φορα που θα βγαλει free week η οπως λεγεται...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα ξέρω... και το SQ42 να το έβγαζε έτσι όπως ήταν με τα bugs πάλι πικροχολοι θα ήσασταν :D κάτι θα βρίσκατε να πείτε 

 

Δεν θα σας ικανοποιήσει με τίποτα LOL

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σταματήσει να κατεβάζω τα updates..
Κάθε φορά από την αρχή 30gb+

Για τίποτα μεγάλες αλλαγές,εχω τον badiron που μου στέλνει και κατεβαζω. Συνήθως 2 φορές τον χρόνο ασχολούμε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σταματήσει να κατεβάζω τα updates..

Κάθε φορά από την αρχή 30gb+

99% είναι copy paste news + reddit

1% είναι Ελληνικές μεταφράσεις στο Ελληνικό  site http://www.primecitizen.gr/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάντε ό,τι κριτική θέλετε στο παιχνίδι. 

 

Και οι δύο απόψεις είναι δεκτές, ειδικά όταν εκφράζονται τεκμηριωμένα και όχι απλά για να προκαλέσουν.

 

Οι προσωπικές επιθέσεις σε άλλα μέλη είναι πάντα απαράδεκτες. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγραψα απλώς πόσο γέλιο έχουν τα ποστς εκεί.

 

Στείλε μας ένα γελοίο post από εκεί να γελάσουμε και εδώ...

 

edit: Και εννοείτε μπορείς να γράψεις την γνώμη σου εκεί μέσα, δεν είμαστε τίποτα *** να σε κάνουμε report. Τώρα αν θες να trollαρεις, άλλο θέμα αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γράφω τίποτα. Θα έχω τον badiron να με πειράζει μετά. τρελός εισαι :P ?

Για μένα πάντα ο τρόπος των σχολίων μου φέρνει γέλια. Κάποιον άλλον μπορεί να τον εκνευρίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Post edited:

 

Βλέπε πόστ 1160

 

http://www.insomnia.gr/topic/461484-star-citizen/?do=findComment&comment=55200598

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση:

 

Το ότι στο τελευταίο update αλλάξαν τα Terms of Service, και αφαιρέθηκε η παράγραφος περι "Οικονομικού ελέγχου της εταιρίας αν δεν βγεί το game" δεν ενοχλεί?

 

Δεν αναρωτιέται κανένας για ποιό λόγο αφαιρέθηκε αυτή η παράγραφος?

δεν ξέρω κάτι για αυτό που λες...

Πρίν 8 μήνες είχε , γίνει ντόρος για το 18μινο που είχε ξεμείνει απο παλιά και το ότι στις νέες αγορές έχεις 14 μέρες να ζητήσεις refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση:

 

Το ότι στο τελευταίο update αλλάξαν τα Terms of Service, και αφαιρέθηκε η παράγραφος περι "Οικονομικού ελέγχου της εταιρίας αν δεν βγεί το game" δεν ενοχλεί?

 

Δεν αναρωτιέται κανένας για ποιό λόγο αφαιρέθηκε αυτή η παράγραφος?

Είναι κάποιο καινούργιο update αυτό; 

Εγώ θυμάμαι αυτό, στο οποίο άλλαξαν τους όρους για το refunding και το οποίο είχε συζητηθεί αρκετά (στο διαδίκτυο, και εδώ), όταν κάποιος αναφερόμενος στον όρο που έλεγε ουσιαστικά ότι

"το παιχνίδι θα βγει σε 18 μήνες ή τα λεφτά σας πίσω", πάτησε ακριβώς εκεί και η εταιρεία του Chris δεν το είδε με καλό μάτι... 

http://www.kotaku.co.uk/2016/06/20/star-citizen-changes-terms-of-service-to-make-it-more-difficult-to-get-a-refund

https://www.rockpapershotgun.com/2016/07/14/star-citizen-refund/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...