Προς το περιεχόμενο

Chipset Fan.


alfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν το διατύπωσα σωστά. Ανεμιστηράκια 40άρια που πήγαιναν στους socket 390 pentium III έχω κανα δυό σπίτι(έχω πετάξει QDI μητρική που δούλευε , ναι το ξέρω την βεβήλωσα). Από την δουλειά τα κρατάω εγώ , όπως και sata inline connectors για ένα case mod που έχω στο μυαλό μου :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεμιστηράκια 40άρια που πήγαιναν στους socket 390 pentium III

Ναι αυτά είναι ότι πρέπει!

Θάνο προς στιγμή σκάλωσα, προσπαθούσα να καταλάβω αν βλέπω p2 alive & kicking παρέα με τα sata καλώδια :-D

Μετά που προσανατολίστηκα κατάλαβα τη μόντα. Χαχα ωραίος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40αρια ανεμιστηρακια ειναι αυτα εαν θυμαμαι καλα.απο Pentium II χλωμο να καταφερει κατι.πρεπει να σπασει τα πλαστικα της ψυχτρας.
Και λεω τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει.To air στις μνημες μου στην υπογραφη δεν βγηκε τυχαια :-D dsc01313t.jpg

καλα το πλαστικο σπαει ευκολα.ρε συ πουλανε και ψυκτρες για μνημες τι πατεντα με tire up ειναι αυτη:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπαει ευκολα το πλαστικο?εγω γιατι αναγκαστηκα να την κοψω με πριονι?πολυ δυσκολα σπαει θα ελεγα.αυτη ειναι παλια παντεντα.πλεον με την Noctua ουτε λογος για ψυχτρα στις μνημες.αλλα φυσικα ειναι κρατημενη η πατενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπαει δεν εννοωω οτι θα το σπασεις με το χερι.σκληρο πλαστικο αλλα ειτε πριονακι που ειπες εσυ για να το κανεις ευθεια η μικρο κοφτακι για να το κοψεις απλα θα γινει πιο ατσαλο κοψιμο.πλαστικο ειναι ευτυχως οχι σιδερο.αν ηταν μεταλλικο πχ ουτε το πριονι δεν θα σε εσωζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.overclock...ing-shenanigans , δεν είμαστε μόνο οι έλληνες με τις πατέντες

απλα ο ελληνας τις κανει και εκει που δεν πρεπει.ειναι ικανος να κανει προσωρινη πατεντα σε πυρηνικο εργοστασιο.

 

Η να δεις σε κανα αεροπλανο να λειπει το μισο φτερο και να εχει βαλει τιποτε αλλο εκει και να σου πει. ε οκ καντε το δρομολογιο τωρα και το φτιαχνουμε στο γυρισμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος.tire up ναι παραπεμπει σε λαστιχο.εμ ενα μυαλο μην βαρατε.αφου το καταλαβαν ολα οκ :P.thanxs Για την διορθωση

 

Δεν ήταν τόσο για την διορθωση όσο για το πείραγμα!! :P ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...