Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το τέλος του πρώτου επεισοδίου:

 

Θέλω να είναι ο αστυνομικός, αλλά για να κάνει έτσι ο Oliver και να πει ο Barry "συγγνώμη που έχασα την κηδεία", ή η αδερφή του Oliver θα είναι ή η Felicity. Με την Thea περιμένω να δούμε κάτι ακόμα από το κόμικ και ο Green Arrow ίσως χρειάζεται ένα sidekick, οπότε μάλλον είναι, δυστυχώς, η Felicity.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το τέλος του πρώτου επεισοδίου:

 

Θέλω να είναι ο αστυνομικός, αλλά για να κάνει έτσι ο Oliver και να πει ο Barry "συγγνώμη που έχασα την κηδεία", ή η αδερφή του Oliver θα είναι ή η Felicity. Με την Thea περιμένω να δούμε κάτι ακόμα από το κόμικ και ο Green Arrow ίσως χρειάζεται ένα sidekick, οπότε μάλλον είναι, δυστυχώς, η Felicity.

 

Δε θα ξεκαθαριστεί πριν το season finale :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει λογική όμως, αν σκεφτείς ότι 

ο Μπάρι έχασε την κηδεία λόγω Ζοομ, άρα εκεί τον βλέπουμε αφού έχει ξεμπερδέψει μ αυτόν, πράγμα που λογικά θα συμβεί στα τελειώματα της S02 του Flash

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει λογική όμως, αν σκεφτείς ότι 

ο Μπάρι έχασε την κηδεία λόγω Ζοομ, άρα εκεί τον βλέπουμε αφού έχει ξεμπερδέψει μ αυτόν, πράγμα που λογικά θα συμβεί στα τελειώματα της S02 του Flash

 

Δεν διαφωνώ, έχει λογική η εξήγησή σου, αλλά μπορεί να συμβεί στο mid-season finale, καθώς 

αυτό το γεγονός ίσως συμφιλιώσει τον Diggle με τον Oliver και ο Zoom μπορεί να δώσει την πρώτη σοβαρή μάχη στο mid-season finale του Flash.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για το τέλος του πρώτου επεισοδίου:

 

Θέλω να είναι ο αστυνομικός, αλλά για να κάνει έτσι ο Oliver και να πει ο Barry "συγγνώμη που έχασα την κηδεία", ή η αδερφή του Oliver θα είναι ή η Felicity. Με την Thea περιμένω να δούμε κάτι ακόμα από το κόμικ και ο Green Arrow ίσως χρειάζεται ένα sidekick, οπότε μάλλον είναι, δυστυχώς, η Felicity.

 

 

η θεια δεν ειναι γιατι την σκοτωσαν ηδη στην προηγουμενη σεζον. Αν ηταν η φελισιτη δεν θα ηταν τοσο ηρεμος, Εγω πονταω μεταξυ ντιγκλ και μπατσου παντως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η θεια δεν ειναι γιατι την σκοτωσαν ηδη στην προηγουμενη σεζον. Αν ηταν η φελισιτη δεν θα ηταν τοσο ηρεμος, Εγω πονταω μεταξυ ντιγκλ και μπατσου παντως

 

 

Εσύ λες την Μόιρα, την μητέρα του Oliver. Εγώ λέω την Thea, την αδερφή του. Ο Diggle ίσως να είναι, αλλά γιατί να πάει ο Barry; Ενώ στην κηδεία της Felicity μπορεί να πάει. Και στου αστυνομικού την κηδεία εδώ που τα λέμε, δεν έχει λόγο να πάει ο Barry. Οπότε μάλλον η Felicity θα πεθάνει. Ελπίζω όμως να μην είναι αυτή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Εσύ λες την Μόιρα, την μητέρα του Oliver. Εγώ λέω την Thea, την αδερφή του. Ο Diggle ίσως να είναι, αλλά γιατί να πάει ο Barry; Ενώ στην κηδεία της Felicity μπορεί να πάει. Και στου αστυνομικού την κηδεία εδώ που τα λέμε, δεν έχει λόγο να πάει ο Barry. Οπότε μάλλον η Felicity θα πεθάνει. Ελπίζω όμως να μην είναι αυτή.

 

ΓΙα την ιδια μιλαμε. Θυμησου το λαζαρους πιτ. Ο μπαρι θα πηγιανε στην κηδεια γιατι και καλα χαθηκε ενα μελος της ομαδας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...