Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντωμεταξύ ο κάβλας ο Τοξοβόλος (ο ιμιτασιόν μη χέσω) πρέπει να καταλήξει με τη Φελίσιτι.I am rooting for them.Γουστάρω τη δυναμική που αναπτύσεται μεταξύ τους.Έτσι αυτό το ζαβλακομένο νερντι στυλάκι της Φελίσιτι έχει χώρο για εξέλιξη.Έχει κάτι η περσόνα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο κουλ ρυθμούς το επεισόδιο .

 

 

Η σειρά πραγματικά απογειώθηκε στο 16 επεισόδιο :-D :-D  ωραίες εξελίξεις.

 

 

Οντως ηταν πολυ καλο..

Ε ναι, αφού δεν έπαιζε καθόλου η ενοχλητική ψευδή πως να μην είναι καλό ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλες αποκαλυψεις στο τελευταιο επεισοδιο, αν και με χαλαει λιγο το γεγονος οτι αυξανεται συνεχεια ο αριθμος των ατομων που γνωριζουν την ταυτοτητα του ηρωα.

Θα επικεντρωθω και στην ασιάτισα που είναι πολυ σεξι με το μαυρο μαλλι!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε μαγκες, εχω φτασει στο 14. Ενω απο δραση, αγωνια και γκομενακια η σειρα ειναι σουπερ...δεν παλευεται η υποβαθμιση iq του θεατη. Ουτε σε καρτουν δεν υπαρχουν τοσα παραλογα δρωμενα/αποφασεις προς χαρην της βολεψης των σεναριογραφων

Το Smallville μπροστα του μεχρι και καλομελετημενο το λες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DKNI : Όχι ρε είναι καλή η σειρά.Είσαι και λίγο πίσω. Έχουν βγει 16 επεισόδια μέχρι τώρα και όσο πάει και βελτιώνεται. Μη το σταματήσεις κρίμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε, ποιος να το σταματησει (καλα, στο 14 εχω φτασει, δεν νομιζω οτι με 15-16 θα αλλαξω γνωμη)

Εχω δει πολλα τετοια, εδω εχω διαβασει μεχρι και κατι τελειωμενους monthly τιτλους της DC

 

Απλα μου κανει εντυπωση ότι ενω προσπαθουν να περασουν μια based-to-reality/dark/φιλοσοφικη εικονα τυπου Νολαν στην τριλογια Μπατμαν για να το ξεχωρισουν απο αλλες σειρες του δικτυου πχ Smallville, ωρες ωρες αυτα που βλεπουμε μολις στην 1η σεζον του Arrow να γινονται στην οθονη, δεν γινονταν ουτε στην 6η-7η κουρασμενη σεζον του Smallville

Αναφερομαι σε "βολικες καταστασεις" και αβλεψιες του σεναριου, πραγματα που καποιος ανω των 15 δεν μπορει να καταπιει αμασητα

 

Δεν το παραταω γιατι εχει χαβαλε αλλα δεν μπορω να παραβλεψω οτι ειναι περιεργο για 1η σεζον σειρας οι σεναριογραφοι να ειναι τοσο...βαριεστημενοι και να θεωρουν οτι θα αποφυγουν τα facepalm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...