Προς το περιεχόμενο

διαγραφή λογαριασμού google σε htc wildfire rooted...?


biglinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,θέλω να διαγράψω εναν λογαριασμό google σε htc wildfire rooted με android 2.2 froyo πως μπορώ να το κάνω χωρίς να έχω πρόβλημα με το root?Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων υπάρχει κίνδυνος?Το προσπάθησα και αργούσε υπερβολικά να ξεκινήσει η συσκευή με αποτέλεσμα να βγάλω την μπαταρία (αγχώθηκα) κι αυτό μετά να λειτουργήσει χωρίς να έχει γίνει επαναφορά(ευτυχως χωρις κανένα πρόβλημα)παρακαλώ βοηθείστε με,ευχριστώ εκ των προτέρων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επαναφορα εργοστασιακων δεν εχει σχεση με το root.

το root βγαινει ΜΟΝΟ με τον τροπο που το εβαλες.

LG P500 rooted Με official και CM7 σε επαναφορα εργοστασιακων δεν εχω κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επαναφορα εργοστασιακων δεν εχει σχεση με το root.

το root βγαινει ΜΟΝΟ με τον τροπο που το εβαλες.

LG P500 rooted Με official και CM7 σε επαναφορα εργοστασιακων δεν εχω κανενα προβλημα.

Ευχαριστώ πολύ Χρήστο,το κάνω τώρα,αυτή η υπερβολική καθυστέρηση στην εκκίνηση να υποθέσω είναι λογική?Συγχώρεσε την άγνοια μου πάνω στο αντικείμενο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας κ επαναφορα εργοστασιακων εχω κανει και σε wildfire S εκανε αρκετη ωρα.Απο μια στιγμη κ μετα γυρναει σε ενα εικονιδιο με ενα android και ενα κουτι αν θυμαμαι καλα κ μια μπαρα απο κατω να γεμιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας κ επαναφορα εργοστασιακων εχω κανει και σε wildfire S εκανε αρκετη ωρα.Απο μια στιγμη κ μετα γυρναει σε ενα εικονιδιο με ενα android και ενα κουτι αν θυμαμαι καλα κ μια μπαρα απο κατω να γεμιζει.

Χρήστο έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμισεων και πλεον έχει μείνει με μαυρη οθόνη(δεν ανοιγει)τι έγινε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...