Προς το περιεχόμενο

ξέχασα τον κωδικό του χρηστη (amdin) στο pc μου τι μπορώ να κάνω?


vanGeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά θέλω την βοήθεια σας έχω ξεχάσει τον κωδικό του pc μου και είμαι από έναν δεύτερο χρηστη μέσα μπορώ να κάνω κάτι για να σπάσω τον κωδικό η μονο format

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλό πραγματακι

:)Για αρχη μπορεις να δοκιμασεις το pc login now .

Αν δ κανει δουλεια υπαρχουν πολλα και καλα προγραμματα που μπαινουν σε ενα boot cd και βρισκουν τον κωδικο σου χωρις καν να χρειαστει να μπεις στα windows :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλό πραγματακι

:)Για αρχη μπορεις να δοκιμασεις το pc login now .

Αν δ κανει δουλεια υπαρχουν πολλα και καλα προγραμματα που μπαινουν σε ενα boot cd και βρισκουν τον κωδικο σου χωρις καν να χρειαστει να μπεις στα windows :P

 

φιλε καμια ιδέα χωρίς boot cd.. με κάποιο προγραμματάκι άλλο?? γιατί δη ξέρω αν θα καταφέρω να το κάνω με το cd :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε καμια ιδέα χωρίς boot cd.. με κάποιο προγραμματάκι άλλο?? γιατί δη ξέρω αν θα καταφέρω να το κάνω με το cd :P

 

Αν δεν γνωριζεις πως να φτιαξεις boot cd, απλα παιρνεις τα προγραμματακια που λεει ο bakson και με το imgburn φτιαχνεις ενα iso αρχειο και μετα με το ιδιο προγραμμα το γραφεις σε cd. Για να κανεις boot απο αυτο πας στο bios και επιλεγεις first boot device το cd/dvd-rom τι εχεις τελοσπαντον. Αλλιως αν δεν θες να το κανεις αυτο θα σου προτεινα να ακολουθησεις το λινκ που ποσταρε ο dancer_69. Και με αυτο γινεται μια χαρα αν ακολουθησεις σωστα τις οδηγιες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν γνωριζεις πως να φτιαξεις boot cd, απλα παιρνεις τα προγραμματακια που λεει ο bakson και με το imgburn φτιαχνεις ενα iso αρχειο και μετα με το ιδιο προγραμμα το γραφεις σε cd. Για να κανεις boot απο αυτο πας στο bios και επιλεγεις first boot device το cd/dvd-rom τι εχεις τελοσπαντον. Αλλιως αν δεν θες να το κανεις αυτο θα σου προτεινα να ακολουθησεις το λινκ που ποσταρε ο dancer_69. Και με αυτο γινεται μια χαρα αν ακολουθησεις σωστα τις οδηγιες .

 

ευχαριστώ παίδες θα αρχίσω σε λίγο τη εργασία ;) να δούμε τι θα καταφέρω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες τίποτα κατέβασα το προγραμματάκι που λέει ο βάσκων αλλα μου ζητάει τον κωδικό για να κάνει εγκατάσταση για να το γράψω σε cd!!!! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...