Προς το περιεχόμενο

ευρεση του rise of the witch king


kostask91

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλημερα καταρχην

 

παιζω το συγκεκριμενο παιχνιδι online εδω και καιρο, και θελει να το ξεκινησει και ενας φιλος μου αλλα το θεμα ειναι οτι το game ειναι του 2006.

με μια γρηγορη αναζητηση μου στο skroutz ειδα οτι το εχει ενα καταστημα ( κατα ποσο αξιοπιστο ειναι , και ποσο διαθεσιμο το game δε ξερω ) στα 30 ευρω, τα οποια ειανι παρα πολλα για τοσο παλιο game.

 

εχετε να μου προτεινετε κατι αλλο ? απο που θα μπορουσα να το βρω? κανενα μαγαζι με μεταχειρισμενα μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω σε ebay, amazon, play το έχουν από 30Ε και πάνω. Μάλιστα στο ebay ακόμα και σε έκδοση EA classics το έχουν 75$!! Και στο amazon το έχουν μόνο άλλα καταστήματα όχι το ίδιο το amazon. Περίεργο.

 

edit: τώρα είδα ότι στο σκρουτζ το εχει το game explorers. Γενικά είναι πολύ αξιόπιστο. Για την ακρίβεια για μένα είναι το καλύτερο κατάστημα video games στην Αθήνα. Αλλά το έχει μεταχειρισμένο. Πάρε τηλ και ρώτα αν το έχουν και τι παίζει με το κλειδί. Μην το χρησιμοποιεί και κανένας άλλος online και δεν μπορείς να μπεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη με απασχολει πιο πολυ .

3 serial εχουμε ( το λιωναμε παρεα παλια ) αλλα χασαμε το ενα cd. μονο το cd θελω.

αλλα 30 ευρω πολλα ειναι. 50 ευρω εχει το pro 2013 για ps3 :P

 

σε κανα seven πουλανε μεταχειρισμενα παιχνιδια καμια φορα, και σε καλη τιμη συνηθως. αλλα σε οσα πηγα δε το βρηκα.

γιατι απο οσο ξερω δεν ειναι και κανα παιχνιδι με ζητηση. μονο καποιοι καμμενοι ( σαν εμας ) το παιζουν ακομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...