Προς το περιεχόμενο

iPhone 5: έρχεται στις 2 Νοεμβρίου με ...i-φονικές τιμές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερετε τι τους χρειαζεται? Να μην τα αγορασει κανενας. Να μεινουν στοκ στα μαγαζια. Μετα θα δειτε ποσο θα κατεβαινουν οι τιμες.. Οσοι θελετε αγοραστε απο εξω.. μια βολτα στην αγγλια ' date=' στο λουξεμβουργο ... απο εδω ουτε κατα διανεια. Και 1 χρονο εγγυηση.. Χχαχαχ.. πως και δεν..[/quote']

 

Βεβαια το γεγονος πως δεν γινεται να το παρεις απο Αγγλια εκτος αν πας απο εκει ή περιμενεις κανα διμηνο να παρουν πρωτα τα συμβολαια ή να γινει κληρωση στο apple store δεν το γνωριζεις· Απλα ειπες και εσυ να συνεισφερεις στην συζητηση λεγοντας το απολυτως τιποτα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως εκεί πάνε να καλύψουν τη χασούρα από τη διετή εγγύηση που τους έχουν επιβάλλει :P

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

 

μαλλον κατι δεν καταλαβες, ενα χρονο εγγυηση εχουν ακομα...2 χρόνια ανέβηκε η προστασια του καταναλωτή, αν δηλαδη μπορείς να αποδειξεις οτι το σφάλμα προυπήρχε στην αγορα τοτε είναι 2 χρόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια το γεγονος πως δεν γινεται να το παρεις απο Αγγλια εκτος αν πας απο εκει ή περιμενεις κανα διμηνο να παρουν πρωτα τα συμβολαια ή να γινει κληρωση στο apple store δεν το γνωριζεις· Απλα ειπες και εσυ να συνεισφερεις στην συζητηση λεγοντας το απολυτως τιποτα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτο μου διχνει οτι δεν γνωριζεις να διαβαζεις ποσο μαλλον να καταλαβαινεις καλα τι γραφει ο αλλος.. Ε.. εθεσα 1-2 χωρες.. επειτα εβαλα τελιτσες που σημαινει και τις αλλες οχι αποκλειστικα αυτες που εγραψα , αλλα δεν μπορω να σε χαρακτηρισω ακριβως οπως θα ηθελα , οποτε αντε γεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσχετα με το τι λέμε ο καθένας μας δεν πιστεύω ότι ελαφρά τη καρδία οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας κοστολόγησαν πάνω από 700 ευρώ τη συσκευή δυστυχώς δεν μπορούμε να ξέρουμε τι παίζετε από την ίδια την apple η οποία έχει αποδείξει ότι δεν υπολογίζει τίποτα και κανέναν και κάνει οτιδήποτε συμφέρει αυτήν και μόνο αυτήν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω που περιμενα να μειωθει η τιμη επειδη ηταν αποτυχια :/

900ε?, εδω αγοραζεις laptop με χ5 τα χαρακτηριστηκα το iphone

 

Γι αυτο αμα βρειτε καποιον με επιδοτηση , παζαρια και αγορα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μου λέει πως οι εταιρείες ζητήσανε από την apple να φουσκώσει την λιανική τιμή του iphone ώστε εικονικά να δίνουν μεγαλύτερη επιδότηση συσκευής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω και τις 18 σελίδες (συμπαθάτε με), ξέρουμε αν αυτές είναι οι σωστές τιμές τελικά; Είναι επίσημες; Γιατί εμένα πήρε το αφτί μου κάτι για χαμηλότερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην apple που ακολουθεί πλέον τις άλλες εταιρίες αντί να είναι πρωτοπόρος σε χαρακτηριστικά και σχεδιασμό, και έχει τόσο ψηλές τιμές και πωλήσεις για ένα κινητό που κοστολογεί ακόμα και διπλάσια από άλλα κινητά με σχεδόν ισάξιες δυνατότητες! Σίγουρα πολλοί θα το πάρουν γιατί το γουστάρουν, και σίγουρα άλλοι που αντλούν χαρά από το "φαίνεσται" και όχι το "είστε".Όπως και να 'χει εγώ δεν το θεωρώ προκλητικό όλο αυτό, απλά αστείο! Επίσης,το ότι κάποιος λέει τη γνώμη του δεν σημαίνει ότι θέλει να πάρει iphone και δεν μπορεί! Απλά συμμετέχει σε ένα φορουμ τεχνολογίας ανταλάσσοντας απόψεις. Αυτοί που θεωρούν ότι το ζηλεύουν και ότι κάνουν έτσι γιατί δεν μπορούν να το πάρουν, αλήθεια γιατί θεωρούν ότι είναι τόσο σημαντικό ένα iphone για να λείπει από κάποιους? Τα κινητά είναι εργαλεία δουλειάς για λίγους, χόμπυ, ψυχαγωγία για τους περισσότερους.Κανενός δεν άλλαξε η ζωή επειδή έχει iphone όπως και κανενός δεν ζημιώθηκε λόγω της απουσίας του! Χαίρομαι πάντως που οι εταιρίες μας διασκεδάζουν τις δύσκολες αυτές εποχές!

 

Κάτι μου λέει πως οι εταιρείες ζητήσανε από την apple να φουσκώσει την λιανική τιμή του iphone ώστε εικονικά να δίνουν μεγαλύτερη επιδότηση συσκευής.

 

Ναι, σε λίγο καιρό θα δεις τι επιδοτήσεις θα δίνουν.Έχουν πέσει και θα συνεχίσουν να πέφτουν οι επιδοτήσεις.

 

Επειδή βαριέμαι να διαβάσω και τις 18 σελίδες (συμπαθάτε με), ξέρουμε αν αυτές είναι οι σωστές τιμές τελικά; Είναι επίσημες; Γιατί εμένα πήρε το αφτί μου κάτι για χαμηλότερες...

 

Όχι, αυτές είναι οι τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...